Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice AVrchní
rozhodčí:
Šťastný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 573 , 691 25 Vranovice, Sokolovna VranoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:28578:464nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křivka Jan
Klabusay Martin
 
 
Sedláček Zdeněk
 
 
WO    3010
2.Hanuš Michal
Mrkvica Aleš
 
 
Soukal Jiří ml.
Soukal Jiří st.
 
 
399  3020
3.Křivka JanSedláček Zdeněk-10-67-8 1321
4.Mrkvica AlešSoukal Jiří st.-4-1-9  0322
5.Hanuš MichalSoukal Jiří ml.6-9-5-4 1323
6.Klabusay MartinWO    3033
7.Mrkvica AlešSedláček Zdeněk-69-79-72334
8.Hanuš MichalSoukal Jiří st.-775-10-72335
9.Klabusay MartinSoukal Jiří ml.-8-9-7  0336
10.Křivka JanWO    3046
11.Hanuš MichalSedláček Zdeněk-510-4-6 1347
12.Klabusay MartinSoukal Jiří st.7119  3057
13.Křivka JanSoukal Jiří ml.7-7-8-8 1358
14.Mrkvica AlešWO    3068
15.Klabusay MartinSedláček Zdeněk895  3078
16.Křivka JanSoukal Jiří st.-7-6-5  0379
17.Mrkvica AlešSoukal Jiří ml.86-910 3189
18.Hanuš MichalWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Křivka Jan03Sedláček Zdeněk31
Mrkvica Aleš12Soukal Jiří st.31
Hanuš Michal03Soukal Jiří ml.31
Klabusay Martin21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky AVrchní
rozhodčí:
Pinkas Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:13623:469TJ SPORT Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stávek Radim
Šalášek Jiří
 
 
Vajbar Antonín
Otáhal Jan
 
 
-78-9-9 1301
2.Prokeš Zdeněk
Pinkas Václav
 
 
Studýnka Antonín
Novák Jiří st.
 
 
575  3011
3.Pinkas VáclavVajbar Antonín-99108 3121
4.Stávek RadimOtáhal Jan877  3031
5.Šalášek JiříStudýnka Antonín-9679 3141
6.Prokeš ZdeněkNovák Jiří st.458  3051
7.Stávek RadimVajbar Antonín899  3061
8.Šalášek JiříOtáhal Jan-9-7-7  0362
9.Prokeš ZdeněkStudýnka Antonín655  3072
10.Pinkas VáclavNovák Jiří st.767  3082
11.Šalášek JiříVajbar Antonín9-8-7-8 1383
12.Prokeš ZdeněkOtáhal Jan495  3093
13.Pinkas VáclavStudýnka Antonín8107  30103
14.Stávek RadimNovák Jiří st.547  30113
15.Prokeš ZdeněkVajbar Antonín967  30123
16.Pinkas VáclavOtáhal Jan-789-8632133
17.Stávek RadimStudýnka Antonín466  30143
18.Šalášek JiříNovák Jiří st.895  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pinkas Václav40Vajbar Antonín13
Stávek Radim40Otáhal Jan13
Šalášek Jiří22Studýnka Antonín04
Prokeš Zdeněk40Novák Jiří st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice AVrchní
rozhodčí:
Frömmel Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městečko 55,Velké Němčice, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1520:46522:660TJ Agrotec Hustopeče C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sýkora Daniel
Godany Milan
 
 
Blažek Jiří
Horák Ondřej
 
 
76-912 3110
2.Fiala Jiří
Frömmel Zdeněk
 
 
Šlancar Jiří
Kuchař Pavel
 
 
-9-10-7  0311
3.Godany MilanŠlancar Jiří-5-74-5 1312
4.Fiala JiříKuchař Pavel8-4-6-8 1313
5.Frömmel ZdeněkBlažek Jiří-7-5-4  0314
6.Sýkora DanielHorák Ondřej-66-5-4 1315
7.Fiala JiříŠlancar Jiří-6-5-5  0316
8.Frömmel ZdeněkKuchař Pavel899  3026
9.Sýkora DanielBlažek Jiří55-9-5-52327
10.Godany MilanHorák Ondřej-87-9-8 1328
11.Frömmel ZdeněkŠlancar Jiří-6-7-8  0329
12.Sýkora DanielKuchař Pavel7911  3039
13.Godany MilanBlažek Jiří-7-7-9  03310
14.Fiala JiříHorák Ondřej10-6-7-6 13311
15.Sýkora DanielŠlancar Jiří-79-86-423312
16.Godany MilanKuchař Pavel-8-8-5  03313
17.Fiala JiříBlažek Jiří87-7-3-423314
18.Frömmel ZdeněkHorák Ondřej-7-4-7  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Godany Milan04Šlancar Jiří40
Fiala Jiří04Kuchař Pavel22
Frömmel Zdeněk13Blažek Jiří40
Sýkora Daniel13Horák Ondřej40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Troskotovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:29684:570nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Michal
Polášek Miroslav
 
 
Sýkora Marek
Novosad Jiří
 
 
645  3010
2.Fojtík Jaroslav
Pfeffer Milan
 
 
Lukša Břetislav
Sirbu Jan
 
 
-89-5-8 1311
3.Fojtík JaroslavSýkora Marek7104  3021
4.Pfeffer MilanSirbu Jan6-89-7-82322
5.Polášek MichalNovosad Jiří326  3032
6.Polášek MiroslavLukša Břetislav7-8-8-11 1333
7.Pfeffer MilanSýkora Marek658  3043
8.Polášek MichalSirbu Jan8-968 3153
9.Polášek MiroslavNovosad Jiří516  3063
10.Fojtík JaroslavLukša Břetislav-9-8-13  0364
11.Polášek MichalSýkora Marek645  3074
12.Polášek MiroslavSirbu Jan12-8-94-122375
13.Fojtík JaroslavNovosad Jiří-8114-9-102376
14.Pfeffer MilanLukša Břetislav-6-84-11 1377
15.Polášek MiroslavSýkora Marek748  3087
16.Fojtík JaroslavSirbu Jan-5-69-9 1388
17.Pfeffer MilanNovosad Jiří-9673 3198
18.Polášek MichalLukša Břetislav5-9-117-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fojtík Jaroslav13Sýkora Marek04
Pfeffer Milan22Sirbu Jan31
Polášek Michal31Novosad Jiří13
Polášek Miroslav22Lukša Břetislav40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice AVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nikolčická 531, Šitbořice, tělocvična ZŠ nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:43549:642TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vozdecký Jaromír
Slavík Jiří
 
 
Vala Vítězslav
Fridrich Bronislav
 
 
43-69 3110
2.Halas Pavel st.
Slavík Ondřej
 
 
Suský Stanislav
Valoušek František
 
 
7-2-8673220
3.Slavík JiříFridrich Bronislav4410  3030
4.Slavík OndřejVala Vítězslav-6-9-4  0331
5.Vozdecký JaromírValoušek František10-6-2-8 1332
6.Halas Pavel st.Suský Stanislav-7-1064-82333
7.Slavík OndřejFridrich Bronislav-8-8-7  0334
8.Vozdecký JaromírVala Vítězslav-6-7-7  0335
9.Halas Pavel st.Valoušek František7-8-8-11 1336
10.Slavík JiříSuský Stanislav-10-910-8 1337
11.Vozdecký JaromírFridrich Bronislav-10-4-9  0338
12.Halas Pavel st.Vala Vítězslav-1-12-8  0339
13.Slavík JiříValoušek František-49-68113249
14.Slavík OndřejSuský Stanislav-5-4-9  03410
15.Halas Pavel st.Fridrich Bronislav2107  30510
16.Slavík JiříVala Vítězslav-5108-9532610
17.Slavík OndřejValoušek František-7-3-7  03611
18.Vozdecký JaromírSuský Stanislav-5-2-6  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slavík Jiří31Fridrich Bronislav22
Slavík Ondřej04Vala Vítězslav31
Vozdecký Jaromír04Valoušek František31
Halas Pavel st.13Suský Stanislav40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice BVrchní
rozhodčí:
Papež Radek
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní sál, Křepice 25, 69165Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1415:45357:595Moravan Lednice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rubeš Jakub
 
 
Pagáč Martin
Baťka Stanislav
 
 
WO    0301
2.Papež Radek
Novotný Pavel
 
 
Bobrzyk David
Šimon Peter
 
 
109-910 3111
3.Papež RadekBaťka Stanislav-9-7-7  0312
4.Rubeš JakubBobrzyk David-5-599-62313
5.Novotný PavelPagáč Martin-7-58-11 1314
6.Šimon PeterWO    0315
7.Rubeš JakubBaťka Stanislav-5-8-7  0316
8.Novotný PavelBobrzyk David856  3026
9.Pagáč MartinWO    0327
10.Papež RadekŠimon Peter-4-8-4  0328
11.Novotný PavelBaťka Stanislav-7-7-8  0329
12.Bobrzyk DavidWO    03210
13.Papež RadekPagáč Martin-4-3-3  03211
14.Rubeš JakubŠimon Peter-6-9-4  03212
15.Baťka StanislavWO    03213
16.Papež RadekBobrzyk DavidWO    30313
17.Rubeš JakubPagáč Martin-5-7-12  03314
18.Novotný PavelŠimon Peter9-4-49332414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Papež Radek03Baťka Stanislav30
Rubeš Jakub04Bobrzyk David11
Novotný Pavel22Pagáč Martin30
   Šimon Peter21
WO15WO51

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy