Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice AVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nikolčická 531, Šitbořice, tělocvična ZŠ nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:27Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38670:686nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halas Pavel st.
Vozdecký Jaromír
 
 
Tetur Stanislav
Křivka Jan
 
 
11810  3010
2.Slavík Jakub
Slavík Jiří
 
 
Hanuš Michal
Mrkvica Aleš
 
 
54-8-2-82311
3.Slavík JakubMrkvica Aleš-4-6-9  0312
4.Halas Pavel st.Křivka Jan12-14-84-72313
5.Vozdecký JaromírTetur Stanislav-911-7813223
6.Slavík JiříHanuš Michal-9686 3133
7.Halas Pavel st.Mrkvica Aleš811-710 3143
8.Vozdecký JaromírKřivka Jan-88-5583253
9.Slavík JiříTetur Stanislav-8-9-9  0354
10.Slavík JakubHanuš Michal-61086 3164
11.Vozdecký JaromírMrkvica Aleš7-12-76-52365
12.Slavík JiříKřivka Jan88-67 3175
13.Slavík JakubTetur Stanislav813-11-3-92376
14.Halas Pavel st.Hanuš Michal-5-921033286
15.Slavík JiříMrkvica Aleš9-353 3196
16.Slavík JakubKřivka Jan-4-7-7  0397
17.Halas Pavel st.Tetur Stanislav-8-10-3  0398
18.Vozdecký JaromírHanuš Michal-5-2-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavík Jakub13Mrkvica Aleš22
Halas Pavel st.22Křivka Jan22
Vozdecký Jaromír22Tetur Stanislav31
Slavík Jiří31Hanuš Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CVrchní
rozhodčí:
Sláma Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:13639:490TJ Sokol Lanžhot C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Zdenek
Sláma Miroslav
 
 
Papež Radek
Strouhal Jiří
 
 
-10855 3110
2.Polášek Michal
Koníček Marek
 
 
Rubeš Jakub
Lang Jiří
 
 
796  3020
3.Sláma MiroslavPapež Radek-49-119103230
4.Polášek MichalStrouhal Jiří739  3040
5.Polášek ZdenekLang Jiří418  3050
6.Koníček MarekRubeš Jakub354  3060
7.Polášek MichalPapež Radek8-786 3170
8.Polášek ZdenekStrouhal Jiří966  3080
9.Koníček MarekLang Jiří458  3090
10.Sláma MiroslavRubeš Jakub882  30100
11.Polášek ZdenekPapež Radek66-115 31110
12.Koníček MarekStrouhal Jiří-9984 31120
13.Sláma MiroslavLang Jiří899  30130
14.Polášek MichalRubeš Jakub78-109 31140
15.Tomek JanPapež Radek67-6-9-1023141
16.Sláma MiroslavStrouhal Jiří799  30151
17.Polášek MichalLang Jiří8610  30161
18.Polášek ZdenekRubeš JakubWO    03162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sláma Miroslav40Papež Radek13
Polášek Michal40Strouhal Jiří04
Polášek Zdenek30Lang Jiří04
Koníček Marek30Rubeš Jakub03
Tomek Jan01   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice AVrchní
rozhodčí:
Citterbard Oldřich
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městečko 55,Velké Němčice, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:03Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1431:45669:710Moravan Lednice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sýkora Daniel
Fiala Jiří
 
 
Svoboda Michal
Bobrzyk David
 
 
-8107-10113210
2.Citterbard Oldřich
Godany Milan
 
 
Pagáč Martin
Baťka Stanislav
 
 
-6-58-9 1311
3.Fiala JiříBaťka Stanislav-10811-9-92312
4.Godany MilanBobrzyk David10-5-8-6 1313
5.Sýkora DanielSvoboda Michal4-10-84-92314
6.Citterbard OldřichPagáč Martin-5976 3124
7.Godany MilanBaťka Stanislav-7-84-10 1325
8.Sýkora DanielBobrzyk David-853-5-42326
9.Citterbard OldřichSvoboda Michal-6-10-9  0327
10.Fiala JiříPagáč Martin4-48-6-72328
11.Sýkora DanielBaťka Stanislav987  3038
12.Citterbard OldřichBobrzyk David-7-68-7 1339
13.Fiala JiříSvoboda Michal-68-710-623310
14.Godany MilanPagáč Martin-9-98-9 13311
15.Citterbard OldřichBaťka Stanislav-7-96-9 13312
16.Fiala JiříBobrzyk David910-3-8-523313
17.Godany MilanSvoboda Michal-38-1-8 13314
18.Sýkora DanielPagáč MartinWO    30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiala Jiří04Baťka Stanislav31
Godany Milan04Bobrzyk David40
Sýkora Daniel12Svoboda Michal40
Citterbard Oldřich13Pagáč Martin21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky AVrchní
rozhodčí:
Hyclová Pavlína
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:40639:677TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šalášek Jiří
Šíblová Sára
 
 
Hanák Jiří
Suský Stanislav
 
 
-6-5-8  0301
2.Prokeš Zdeněk
Pinkas Václav
 
 
Vala Vítězslav
Valoušek František
 
 
9-78-773211
3.Pinkas VáclavSuský Stanislav-9-878-102312
4.Šíblová SáraHanák Jiří-8-56-7 1313
5.Šalášek JiříValoušek František1045  3023
6.Prokeš ZdeněkVala Vítězslav6-9911 3133
7.Šíblová SáraSuský Stanislav-5768 3143
8.Šalášek JiříHanák Jiří-6-9-11  0344
9.Prokeš ZdeněkValoušek František767  3054
10.Pinkas VáclavVala Vítězslav-11-6-6  0355
11.Šalášek JiříSuský Stanislav-106-79-72356
12.Prokeš ZdeněkHanák Jiří-118-6-7 1357
13.Pinkas VáclavValoušek František-6911-293267
14.Šíblová SáraVala Vítězslav-8-5-6  0368
15.Prokeš ZdeněkSuský Stanislav34-87 3178
16.Pinkas VáclavHanák Jiří-7410-4-62379
17.Šíblová SáraValoušek František-487-7-923710
18.Šalášek JiříVala Vítězslav-10-11-8  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pinkas Václav13Suský Stanislav22
Šíblová Sára13Hanák Jiří40
Šalášek Jiří13Valoušek František13
Prokeš Zdeněk31Vala Vítězslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Troskotovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:27653:558TJ Sokol Kobylí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukal Jiří st.
Hoch Vítek
 
 
Pešek Oldřich
Sirbu Jakub
 
 
-93-87-62301
2.Hřebačka Tomáš
Kubík Josef
 
 
Lukša Břetislav
Sirbu Jan
 
 
-7-934-92302
3.Soukal Jiří st.Lukša Břetislav945  3012
4.Hoch VítekSirbu Jan-8-671173222
5.Hřebačka TomášSirbu Jakub-981110 3132
6.Kubík JosefPešek Oldřich-9-11-10  0333
7.Hoch VítekLukša Břetislav674  3043
8.Hřebačka TomášSirbu Jan789  3053
9.Kubík JosefSirbu Jakub-6-57-7 1354
10.Soukal Jiří st.Pešek Oldřich-9895 3164
11.Hřebačka TomášLukša Břetislav666  3074
12.Kubík JosefSirbu Jan545  3084
13.Soukal Jiří st.Sirbu Jakub-6-7-10  0385
14.Hoch VítekPešek Oldřich-5-9-11  0386
15.Kubík JosefLukša Břetislav887  3096
16.Soukal Jiří st.Sirbu Jan36-102 31106
17.Hoch VítekSirbu Jakub4-10-8-4 13107
18.Hřebačka TomášPešek Oldřich611-97 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Soukal Jiří st.31Lukša Břetislav04
Hoch Vítek22Sirbu Jan04
Hřebačka Tomáš40Sirbu Jakub31
Kubík Josef22Pešek Oldřich22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1617:52422:694TJ Agrotec Hustopeče C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vajbar Antonín
Otáhal Jan
 
 
Hušek Jindřich
Blažek Jiří
 
 
-5-8-6  0301
2.
 
 
Šlancar Jiří
Kuchař Pavel
 
 
WO    0302
3.Vajbar AntonínŠlancar Jiří7-8-7-8 1303
4.Hušek JindřichWO    0304
5.Oslzlý MichalBlažek Jiří-6-48-7 1305
6.Otáhal JanKuchař Pavel7-6-6893215
7.Šlancar JiříWO    0316
8.Oslzlý MichalHušek Jindřich-7-5-7  0317
9.Otáhal JanBlažek Jiří-7-7-9  0318
10.Vajbar AntonínKuchař Pavel6-8-7-8 1319
11.Oslzlý MichalŠlancar Jiří11-47-383229
12.Otáhal JanHušek Jindřich-4-373-723210
13.Vajbar AntonínBlažek Jiří97-7-5-323211
14.Kuchař PavelWO    03212
15.Otáhal JanŠlancar Jiří-85-9-7 13213
16.Vajbar AntonínHušek Jindřich4-6-7-7 13214
17.Blažek JiříWO    03215
18.Oslzlý MichalKuchař Pavel610-5-9-223216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vajbar Antonín04Šlancar Jiří21
Oslzlý Michal13Hušek Jindřich30
Otáhal Jan13Blažek Jiří30
   Kuchař Pavel21
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy