Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CVrchní
rozhodčí:
Sláma Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1038:36690:654TJ Sokol Vranovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Zdenek
Koníček Marek
 
 
Hanuš Michal
Klabusay Martin
 
 
-74-101-82301
2.Sláma Miroslav
Polášek Michal
 
 
Bednařík Marcel
Tetur Stanislav
 
 
-9-6-6  0302
3.Koníček MarekHanuš Michal5413  3012
4.Polášek ZdenekTetur Stanislav878  3022
5.Polášek MichalKlabusay Martin-141078 3132
6.Sláma MiroslavBednařík Marcel7-1246 3142
7.Polášek ZdenekHanuš Michal-8-89483252
8.Polášek MichalTetur Stanislav6-10-9693262
9.Sláma MiroslavKlabusay Martin-135-39-82363
10.Koníček MarekBednařík Marcel9-7-57-72364
11.Polášek MichalHanuš Michal7105  3074
12.Sláma MiroslavTetur Stanislav-5-976-82375
13.Koníček MarekKlabusay Martin4-4-5-7 1376
14.Polášek ZdenekBednařík Marcel6-9-6-8 1377
15.Sláma MiroslavHanuš Michal7-74-10-62378
16.Koníček MarekTetur Stanislav564  3088
17.Polášek ZdenekKlabusay Martin-3-6-5  0389
18.Polášek MichalBednařík Marcel6-72-5-623810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Koníček Marek22Hanuš Michal13
Polášek Zdenek22Tetur Stanislav13
Polášek Michal31Klabusay Martin31
Sláma Miroslav13Bednařík Marcel31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice AVrchní
rozhodčí:
Sýkora Daniel
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městečko 55,Velké Němčice, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:27746:662TJ Sokol Velké Němčice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sýkora Daniel
Fiala Jiří
 
 
Halas Pavel st.
Vozdecký Jaromír
 
 
8-6-10873210
2.Citterbard Oldřich
Godany Milan
 
 
Slavík Jakub
Slavík Jiří
 
 
9-956 3120
3.Fiala JiříSlavík Jiří-11869 3130
4.Godany MilanVozdecký Jaromír-89917 3140
5.Sýkora DanielSlavík Jakub8-9512 3150
6.Citterbard OldřichHalas Pavel st.12-5-76-62351
7.Godany MilanSlavík Jiří-9-29-3 1352
8.Sýkora DanielVozdecký Jaromír69-87 3162
9.Citterbard OldřichSlavík Jakub629  3072
10.Fiala JiříHalas Pavel st.-11-11-6  0373
11.Sýkora DanielSlavík Jiří-46-8653283
12.Citterbard OldřichVozdecký Jaromír69-87 3193
13.Fiala JiříSlavík Jakub116-9-8832103
14.Godany MilanHalas Pavel st.88-77 31113
15.Citterbard OldřichSlavík Jiří13-7-104832123
16.Fiala JiříVozdecký Jaromír-4-666732133
17.Godany MilanSlavík Jakub349  30143
18.Sýkora DanielHalas Pavel st.74-67 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fiala Jiří31Slavík Jiří13
Godany Milan31Vozdecký Jaromír04
Sýkora Daniel40Slavík Jakub04
Citterbard Oldřich31Halas Pavel st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky AVrchní
rozhodčí:
Hyclová Pavlína
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:6605:326TJ SPORT Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stávek Radim
Šalášek Jiří
 
 
Rubeš Jakub
 
 
WO    3010
2.Prokeš Zdeněk
Pinkas Václav
 
 
Novotný Pavel
Papež Radek
 
 
965  3020
3.Pinkas VáclavNovotný Pavel1087  3030
4.Stávek RadimPapež Radek-7897 3140
5.Šalášek JiříRubeš Jakub568  3050
6.Prokeš ZdeněkWO    3060
7.Stávek RadimNovotný Pavel68-37 3170
8.Šalášek JiříPapež Radek-12-3-9  0371
9.Prokeš ZdeněkRubeš Jakub655  3081
10.Pinkas VáclavWO    3091
11.Šalášek JiříNovotný Pavel6-876 31101
12.Prokeš ZdeněkPapež Radek9107  30111
13.Pinkas VáclavRubeš Jakub567  30121
14.Stávek RadimWO    30131
15.Prokeš ZdeněkNovotný Pavel669  30141
16.Pinkas VáclavPapež Radek999  30151
17.Stávek RadimRubeš Jakub867  30161
18.Šalášek JiříWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pinkas Václav30Novotný Pavel04
Stávek Radim30Papež Radek13
Šalášek Jiří21Rubeš Jakub04
Prokeš Zdeněk30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:34706:682nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hřebačka Tomáš
Kubík Josef
 
 
Pagáč Martin
Baťka Stanislav
 
 
-94-57-82301
2.Soukal Jiří st.
Soukal Jiří ml.
 
 
Svoboda Michal
Bobrzyk David
 
 
-8-999-92302
3.Soukal Jiří st.Baťka Stanislav569  3012
4.Hřebačka TomášSvoboda Michal454  3022
5.Soukal Jiří ml.Pagáč Martin88-3-4-42323
6.Kubík JosefBobrzyk David-9-211-8 1324
7.Hřebačka TomášBaťka Stanislav-6-951093234
8.Soukal Jiří ml.Svoboda Michal12-14-10-6 1335
9.Kubík JosefPagáč Martin935  3045
10.Soukal Jiří st.Bobrzyk David362  3055
11.Soukal Jiří ml.Baťka Stanislav-19-101063265
12.Kubík JosefSvoboda Michal7-976 3175
13.Soukal Jiří st.Pagáč Martin-39-7-4 1376
14.Hřebačka TomášBobrzyk David-11-86873286
15.Kubík JosefBaťka Stanislav985  3096
16.Soukal Jiří st.Svoboda Michal9-11-78-82397
17.Hřebačka TomášPagáč Martin6-5-12-3 1398
18.Soukal Jiří ml.Bobrzyk David9-611-10-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Soukal Jiří st.22Baťka Stanislav04
Hřebačka Tomáš31Svoboda Michal22
Soukal Jiří ml.13Pagáč Martin31
Kubík Josef31Bobrzyk David22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CVrchní
rozhodčí:
Studýnka Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:44458:630TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otáhal Jan
Vajbar Antonín
 
 
Suský Stanislav
Hanák Jiří
 
 
-7-9-9  0301
2.
 
 
Vala Vítězslav
Valoušek František
 
 
WO    0302
3.Dufek VladimírSuský Stanislav-368-8-62303
4.Hanák JiříWO    0304
5.Otáhal JanVala Vítězslav-1059-1103214
6.Vajbar AntonínValoušek František394  3024
7.Suský StanislavWO    0325
8.Otáhal JanHanák Jiří7-4-55-72326
9.Vajbar AntonínVala Vítězslav-9-104873236
10.Dufek VladimírValoušek František-869-9-42337
11.Otáhal JanSuský Stanislav-9-811-7 1338
12.Vajbar AntonínHanák Jiří-7-9-2  0339
13.Dufek VladimírVala Vítězslav-7-6-8  03310
14.Valoušek FrantišekWO    03311
15.Vajbar AntonínSuský Stanislav58-88 31411
16.Dufek VladimírHanák JiříWO    30511
17.Vala VítězslavWO    03512
18.Otáhal JanValoušek František10-11-7-3 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dufek Vladimír03Suský Stanislav21
Otáhal Jan13Hanák Jiří20
Vajbar Antonín31Vala Vítězslav12
   Valoušek František21
WO15WO51



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CVrchní
rozhodčí:
Blažek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Troskotovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:28671:626TJ Agrotec Hustopeče C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hušek Jan
Hušek Jindřich
 
 
Sirbu Jan
Lukša Břetislav
 
 
8810  3010
2.Šlancar Jiří
Blažek Jiří
 
 
Sirbu Jakub
Pešek Oldřich
 
 
-85-713-52311
3.Šlancar JiříSirbu Jan79-7-983221
4.Hušek JindřichLukša Břetislav564  3031
5.Hušek JanSirbu Jakub-7-8-9  0332
6.Blažek JiříPešek Oldřich-9-6-9  0333
7.Hušek JindřichSirbu Jan76-9-853243
8.Hušek JanLukša Břetislav7812  3053
9.Blažek JiříSirbu Jakub6-6512 3163
10.Šlancar JiříPešek Oldřich-8-9-8  0364
11.Hušek JanSirbu Jan4106  3074
12.Blažek JiříLukša Břetislav677  3084
13.Šlancar JiříSirbu Jakub-88-99113294
14.Hušek JindřichPešek Oldřich-886-6632104
15.Blažek JiříSirbu Jan9-556 31114
16.Šlancar JiříLukša Břetislav969  30124
17.Hušek JindřichSirbu Jakub-48-48-423125
18.Hušek JanPešek Oldřich-9109-2-323126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šlancar Jiří31Sirbu Jan04
Hušek Jindřich31Lukša Břetislav04
Hušek Jan22Sirbu Jakub22
Blažek Jiří31Pešek Oldřich31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy