Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice AVrchní
rozhodčí:
Tetur Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Troskotovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 573 , 691 25 Vranovice, Sokolovna VranoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:42588:637TJ Sokol Troskotovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanuš Michal
Mrkvica Aleš
 
 
Sirbu Jan
Lukša Břetislav
 
 
-9-4-5  0301
2.Tetur Stanislav
Křivka Jan
 
 
Pešek Oldřich
Sirbu Jakub
 
 
-5-5-7  0302
3.Mrkvica AlešSirbu Jan-6-34-4 1303
4.Křivka JanLukša Břetislav-65-87-92304
5.Hanuš MichalSirbu Jakub-8-7-5  0305
6.Tetur StanislavPešek Oldřich-66-7-6 1306
7.Křivka JanSirbu Jan1378  3016
8.Hanuš MichalLukša Břetislav1010-9-6103226
9.Tetur StanislavSirbu Jakub-8-9-9  0327
10.Mrkvica AlešPešek Oldřich-7-9-9  0328
11.Hanuš MichalSirbu Jan-8-67-11 1329
12.Tetur StanislavLukša Břetislav-9-81973239
13.Mrkvica AlešSirbu Jakub-4-4-6  03310
14.Křivka JanPešek Oldřich-9-812-6 13311
15.Tetur StanislavSirbu Jan43-88 31411
16.Mrkvica AlešLukša Břetislav-1010-8-7 13412
17.Křivka JanSirbu Jakub8-12119 31512
18.Hanuš MichalPešek OldřichWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mrkvica Aleš04Sirbu Jan22
Křivka Jan22Lukša Břetislav22
Hanuš Michal12Sirbu Jakub31
Tetur Stanislav22Pešek Oldřich30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
Valoušek František
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37653:652nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák Jiří
Suský Stanislav
 
 
Šlancar Jiří
Kuchař Pavel
 
 
-897-1073210
2.Vala Vítězslav
Valoušek František
 
 
Hušek Jindřich
Šafaříková Sandra
 
 
9-7-7-12 1311
3.Suský StanislavŠafaříková Sandra-7-859-62312
4.Hanák JiříŠlancar Jiří79-96 3122
5.Valoušek FrantišekKuchař Pavel-8-7-5  0323
6.Vala VítězslavHušek Jindřich-89-88-72324
7.Hanák JiříŠafaříková Sandra7-88-833234
8.Valoušek FrantišekŠlancar Jiří-810-7953244
9.Vala VítězslavKuchař Pavel995  3054
10.Suský StanislavHušek Jindřich-610-3-12 1355
11.Valoušek FrantišekŠafaříková Sandra-7-2-8  0356
12.Vala VítězslavŠlancar Jiří-8-11-6  0357
13.Suský StanislavKuchař Pavel75-1211 3167
14.Hanák JiříHušek Jindřich575  3077
15.Vala VítězslavŠafaříková Sandra-7-5-8  0378
16.Suský StanislavŠlancar Jiří638  3088
17.Hanák JiříKuchař Pavel-96-4263298
18.Valoušek FrantišekHušek Jindřich-42-8-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suský Stanislav22Šafaříková Sandra31
Hanák Jiří40Šlancar Jiří13
Valoušek František13Kuchař Pavel13
Vala Vítězslav13Hušek Jindřich31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice AVrchní
rozhodčí:
Bobrzyk David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 510, Lednice, tělocvična ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:19594:443Moravan Lednice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bobrzyk David
Svoboda Michal
 
 
Vajbar Antonín
Otáhal Jan
 
 
8-710-1033210
2.Baťka Stanislav
Hejmala Karel
 
 
Dufek Vladimír
Oslzlý Michal
 
 
69-99 3120
3.Hejmala KarelVajbar Antonín-8-9-6  0321
4.Baťka StanislavDufek Vladimír-6657 3131
5.Bobrzyk DavidOslzlý Michal1275  3041
6.Svoboda MichalOtáhal Jan777  3051
7.Baťka StanislavVajbar Antonín913-78 3161
8.Bobrzyk DavidDufek Vladimír4310  3071
9.Svoboda MichalOslzlý Michal-11710-4103281
10.Hejmala KarelOtáhal Jan-15-73-8 1382
11.Bobrzyk DavidVajbar AntonínWO    3092
12.Svoboda MichalDufek Vladimír1143  30102
13.Hejmala KarelOslzlý MichalWO    03103
14.Baťka StanislavOtáhal Jan7510  30113
15.Svoboda MichalVajbar AntonínWO    30123
16.Hejmala KarelDufek VladimírWO    03124
17.Baťka StanislavOslzlý MichalWO    30134
18.Bobrzyk DavidOtáhal JanWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hejmala Karel02Vajbar Antonín11
Baťka Stanislav30Dufek Vladimír03
Bobrzyk David20Oslzlý Michal02
Svoboda Michal30Otáhal Jan12
WO42WO24



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice BVrchní
rozhodčí:
Papež Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní sál, Křepice 25, 69165Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:185:54290:632TJ Sokol Kobylí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Papež Radek
Rubeš Jakub
 
 
Kubík Josef
Soukal Jiří ml.
 
 
-2-36-3 1301
2.Maška Květoslav
 
 
Soukal Jiří st.
Hoch Vítek
 
 
WO    0302
3.Papež RadekSoukal Jiří st.-4-8-6  0303
4.Rubeš JakubHoch Vítek-7-9-10  0304
5.Maška KvětoslavSoukal Jiří ml.-5-5-5  0305
6.Kubík JosefWO    0306
7.Rubeš JakubSoukal Jiří st.-4-3-8  0307
8.Maška KvětoslavHoch Vítek-8-10-9  0308
9.Soukal Jiří ml.WO    0309
10.Papež RadekKubík Josef-10-3-4  03010
11.Maška KvětoslavSoukal Jiří st.8-9-9-7 13011
12.Hoch VítekWO    03012
13.Papež RadekSoukal Jiří ml.-67-5-5 13013
14.Rubeš JakubKubík Josef6-5-27-523014
15.Soukal Jiří st.WO    03015
16.Papež RadekHoch Vítek-10-4-3  03016
17.Rubeš JakubSoukal Jiří ml.-6-5-7  03017
18.Maška KvětoslavKubík Josef-8-7-6  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Papež Radek04Soukal Jiří st.30
Rubeš Jakub04Hoch Vítek30
Maška Květoslav04Soukal Jiří ml.30
   Kubík Josef30
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice AVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nikolčická 531, Šitbořice, tělocvična ZŠ nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:34Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1413:48487:637TJ SPORT Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Jakub
Slavík Jiří
 
 
Stávek Radim
Šalášek Jiří
 
 
96-49 3110
2.Halas Pavel st.
Slavík Ondřej
 
 
Prokeš Zdeněk
Pinkas Václav
 
 
-6-6-6  0311
3.Slavík OndřejProkeš Zdeněk-3-8-8  0312
4.Slavík JakubStávek Radim-8-14-7  0313
5.Slavík JiříPinkas Václav-6-9-3  0314
6.Halas Pavel st.Šalášek Jiří-86-25103224
7.Slavík JakubProkeš Zdeněk-5-9-9  0325
8.Slavík JiříStávek Radim-7-5-6  0326
9.Halas Pavel st.Pinkas Václav-8-10-7  0327
10.Slavík OndřejŠalášek Jiří-10-105-6 1328
11.Slavík JiříProkeš Zdeněk9-1086 3138
12.Halas Pavel st.Stávek Radim-10-5-12  0339
13.Slavík OndřejPinkas Václav-8-4-6  03310
14.Slavík JakubŠalášek Jiří-6-6-8  03311
15.Halas Pavel st.Prokeš Zdeněk-7-8-5  03312
16.Slavík OndřejStávek Radim-8-5-9  03313
17.Slavík JakubPinkas Václav-12-4-7  03314
18.Slavík JiříŠalášek Jiří5-4-851032414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavík Ondřej04Prokeš Zdeněk31
Slavík Jakub04Stávek Radim40
Slavík Jiří22Pinkas Václav40
Halas Pavel st.13Šalášek Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CVrchní
rozhodčí:
Sláma Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:30736:682TJ Sokol Lanžhot C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Zdenek
Tomek Jan
 
 
Sýkora Daniel
Fiala Jiří
 
 
-104-81243210
2.Koníček Marek
Sláma Miroslav
 
 
Godany Milan
Frömmel Zdeněk
 
 
8810  3020
3.Polášek ZdenekGodany Milan86-98 3130
4.Sláma MiroslavFrömmel Zdeněk859  3040
5.Tomek JanSýkora Daniel8-9-7-6 1341
6.Koníček MarekFiala Jiří67-59 3151
7.Sláma MiroslavGodany Milan-82-3773261
8.Tomek JanFrömmel Zdeněk-59-96-82362
9.Koníček MarekSýkora Daniel32-8-4-132363
10.Polášek ZdenekFiala Jiří911-99 3173
11.Tomek JanGodany Milan7-4-4973283
12.Koníček MarekFrömmel Zdeněk7-658 3193
13.Polášek ZdenekSýkora Daniel4-11-8-6 1394
14.Sláma MiroslavFiala Jiří-61061 31104
15.Koníček MarekGodany Milan12-198 31114
16.Polášek ZdenekFrömmel Zdeněk8-9-891132124
17.Sláma MiroslavSýkora Daniel9-6117 31134
18.Tomek JanFiala Jiří-510-10-10 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polášek Zdenek31Godany Milan04
Sláma Miroslav40Frömmel Zdeněk13
Tomek Jan13Sýkora Daniel31
Koníček Marek31Fiala Jiří13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy