Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice AVrchní
rozhodčí:
Sýkora Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městečko 55,Velké Němčice, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1231:40634:648TJ Sokol Vranovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Godany Milan
Frömmel Zdeněk
 
 
Tetur Stanislav
Křivka Jan
 
 
-95-9-4 1301
2.Sýkora Daniel
Fiala Jiří
 
 
Mrkvica Aleš
Klabusay Martin
 
 
-12-8116-52302
3.Fiala JiříTetur Stanislav196  3012
4.Frömmel ZdeněkKřivka Jan-7-69-7 1313
5.Godany MilanMrkvica Aleš-8-77-7 1314
6.Sýkora DanielKlabusay Martin-9-118983224
7.Frömmel ZdeněkTetur Stanislav-979-9-62325
8.Godany MilanKřivka Jan-79-68-92326
9.Sýkora DanielMrkvica Aleš1075  3036
10.Fiala JiříKlabusay Martin78-7-8-62337
11.Godany MilanTetur Stanislav4-4-6-8 1338
12.Sýkora DanielKřivka Jan-9-5-6  0339
13.Fiala JiříMrkvica Aleš-9543 3149
14.Frömmel ZdeněkKlabusay Martin-7-6-6  03410
15.Sýkora DanielTetur Stanislav-10999 31510
16.Fiala JiříKřivka Jan-79-3-10 13511
17.Frömmel ZdeněkMrkvica Aleš-7-6-5  03512
18.Godany MilanKlabusay MartinWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fiala Jiří22Tetur Stanislav22
Frömmel Zdeněk04Křivka Jan40
Godany Milan03Mrkvica Aleš22
Sýkora Daniel31Klabusay Martin21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky AVrchní
rozhodčí:
Hyclová Pavlína
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:23670:565TJ SPORT Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stávek Radim
Šíblová Sára
 
 
Polášek Zdenek
Polášek Michal
 
 
597  3010
2.Prokeš Zdeněk
Pinkas Václav
 
 
Koníček Marek
Sláma Miroslav
 
 
87-9-8103220
3.Pinkas VáclavPolášek Michal-13955 3130
4.Stávek RadimKoníček Marek9-9-7963240
5.Šíblová SáraPolášek Zdenek-1081310 3150
6.Prokeš ZdeněkSláma Miroslav-13467 3160
7.Stávek RadimPolášek Michal696  3070
8.Šíblová SáraKoníček Marek7-3-11-4 1371
9.Prokeš ZdeněkPolášek Zdenek437  3081
10.Pinkas VáclavSláma Miroslav4612  3091
11.Šíblová SáraPolášek Michal-8-983332101
12.Prokeš ZdeněkKoníček Marek-1-9-7  03102
13.Pinkas VáclavPolášek Zdenek-104-109432112
14.Stávek RadimSláma Miroslav9511  30122
15.Prokeš ZdeněkPolášek Michal477  30132
16.Pinkas VáclavKoníček Marek-7-4-9  03133
17.Stávek RadimPolášek Zdenek783  30143
18.Šíblová SáraSláma Miroslav-15-5-5  03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pinkas Václav31Polášek Michal04
Stávek Radim40Koníček Marek31
Šíblová Sára22Polášek Zdenek04
Prokeš Zdeněk31Sláma Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:191249:1073TJ Sokol Kobylí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubík Josef
Soukal Jiří ml.
 
 
Slavík Jiří
Slavík Jakub
 
 
-9-8511103210
2.Hoch Vítek
Soukal Jiří st.
 
 
Vozdecký Jaromír
 
 
WO    3020
3.Soukal Jiří st.Slavík Jiří576  3030
4.Soukal Jiří ml.Slavík Ondřej15-96-9-72331
5.Hoch VítekSlavík Jakub-10-6-10  0332
6.Kubík JosefHalasová Ludmila541  3042
7.Soukal Jiří ml.Slavík Jiří7-5-8-7 1343
8.Hoch VítekSlavík Ondřej397  3053
9.Kubík JosefSlavík Jakub849  3063
10.Soukal Jiří st.Halasová Ludmila34-6116 3173
11.Hoch VítekSlavík Jiří-4103-743283
12.Kubík JosefSlavík Ondřej565  3093
13.Soukal Jiří st.Slavík Jakub7-988 31103
14.Soukal Jiří ml.Halasová Ludmila-5386 31113
15.Kubík JosefSlavík Jiří1275  30123
16.Soukal Jiří st.Slavík Ondřej625  30133
17.Soukal Jiří ml.Slavík Jakub-6-9-2  03134
18.Hoch VítekHalasová Ludmila924  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Soukal Jiří st.40Slavík Jiří13
Soukal Jiří ml.13Slavík Ondřej13
Hoch Vítek31Slavík Jakub22
Kubík Josef40Halasová Ludmila04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:17722:541TJ Sokol Kobylí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Vladimír
Oslzlý Michal
 
 
Maška Květoslav
Rubeš Jakub
 
 
10-10-9773210
2.Vajbar Antonín
Otáhal Jan
 
 
Papež Radek
Novotný Pavel
 
 
-84512 3120
3.Dufek VladimírPapež Radek88-7-9-42321
4.Vajbar AntonínNovotný Pavel78-108 3131
5.Otáhal JanMaška Květoslav876  3041
6.Oslzlý MichalStrouhal Jiří573  3051
7.Vajbar AntonínPapež Radek436  3061
8.Otáhal JanNovotný Pavel85-54 3171
9.Oslzlý MichalRubeš Jakub258  3081
10.Dufek VladimírStrouhal Jiří5-9-7763291
11.Otáhal JanPapež Radek-1437-13932101
12.Oslzlý MichalNovotný Pavel8116  30111
13.Dufek VladimírRubeš Jakub7810  30121
14.Vajbar AntonínStrouhal Jiří-8877 31131
15.Oslzlý MichalPapež Radek368  30141
16.Dufek VladimírNovotný Pavel-78-109-1023142
17.Vajbar AntonínRubeš Jakub348  30152
18.Otáhal JanStrouhal Jiří-3666 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dufek Vladimír22Papež Radek13
Vajbar Antonín40Novotný Pavel13
Otáhal Jan40Maška Květoslav01
Oslzlý Michal40Strouhal Jiří04
   Rubeš Jakub03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CVrchní
rozhodčí:
Blažek Jiří
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:32694:654TJ Agrotec Hustopeče C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Jiří
Kuchař Pavel
 
 
Pagáč Martin
Baťka Stanislav
 
 
1076  3010
2.Šafařík Jan
Šafaříková Sandra
 
 
Svoboda Michal
Bobrzyk David
 
 
1067  3020
3.Šafařík JanBaťka Stanislav84-114 3130
4.Šafaříková SandraBobrzyk David13512  3040
5.Blažek JiříSvoboda Michal981  3050
6.Kuchař PavelPagáč Martin5-12-6693260
7.Šafaříková SandraBaťka Stanislav-84510 3170
8.Blažek JiříBobrzyk David-68-3463280
9.Kuchař PavelSvoboda Michal6-911-8-72381
10.Šafařík JanPagáč Martin7-8-5-10 1382
11.Blažek JiříBaťka Stanislav7-97-793292
12.Kuchař PavelBobrzyk David-5-8-3  0393
13.Šafařík JanSvoboda Michal-59-108732103
14.Šafaříková SandraPagáč Martin-10-87-3 13104
15.Kuchař PavelBaťka Stanislav-74-75-1223105
16.Šafařík JanBobrzyk David410-1012 31115
17.Šafaříková SandraSvoboda Michal10-7-8-3 13116
18.Blažek JiříPagáč Martin-9-7-6  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šafařík Jan31Baťka Stanislav13
Šafaříková Sandra22Bobrzyk David13
Blažek Jiří31Svoboda Michal22
Kuchař Pavel13Pagáč Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Troskotovice AVrchní
rozhodčí:
Sirbu Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Troskotovice 230, KD Troskotovice 230Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:35631:599TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sirbu Jakub
Pešek Oldřich
 
 
Suský Stanislav
Hanák Jiří
 
 
-7-9-6  0301
2.Lukša Břetislav
Sirbu Jan
 
 
Vala Vítězslav
Valoušek František
 
 
8-9-14-9 1302
3.Lukša BřetislavVala Vítězslav-5-7-6  0303
4.Sirbu JakubHanák Jiří4-8-8743213
5.Pešek OldřichValoušek František-6-76-11 1314
6.Sirbu JanSuský Stanislav-8-9-7  0315
7.Sirbu JakubVala Vítězslav-67109 3125
8.Pešek OldřichHanák Jiří-106-98-82326
9.Sirbu JanValoušek František-27-5-10 1327
10.Lukša BřetislavSuský Stanislav746  3037
11.Pešek OldřichVala Vítězslav69-89 3147
12.Sirbu JanHanák Jiří99-77 3157
13.Lukša BřetislavValoušek František-3-76-2 1358
14.Sirbu JakubSuský Stanislav-7-683-102359
15.Sirbu JanVala Vítězslav-415-39-723510
16.Lukša BřetislavHanák JiříWO    30610
17.Sirbu JakubValoušek František579  30710
18.Pešek OldřichSuský StanislavWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lukša Břetislav12Vala Vítězslav22
Sirbu Jakub31Hanák Jiří12
Pešek Oldřich12Valoušek František31
Sirbu Jan13Suský Stanislav21
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy