Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2016 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:8678:447TJ Sokol Rakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valoušek František
Berka Petr
 
 
Lisý Jaroslav
Lisý Tomáš
 
 
12412  3010
2.Vala Jaroslav
Průdek Daniel
 
 
Benešová Zuzana
Mrenica Ondřej
 
 
-81165 3120
3.Valoušek FrantišekLisý Jaroslav967  3030
4.Berka PetrLisý Tomáš757  3040
5.Darmovzal JanBenešová Zuzana399  3050
6.Vala JaroslavMrenica Ondřej222  3060
7.Berka PetrLisý Jaroslav885  3070
8.Darmovzal JanLisý Tomáš-710-9963280
9.Vala JaroslavBenešová Zuzana447  3090
10.Valoušek FrantišekMrenica Ondřej235  30100
11.Darmovzal JanLisý Jaroslav-7-81061032110
12.Vala JaroslavLisý Tomáš610-1210 31120
13.Valoušek FrantišekBenešová Zuzana982  30130
14.Průdek DanielMrenica Ondřej567  30140
15.Vala JaroslavLisý Jaroslav-9-10431032150
16.Valoušek FrantišekLisý Tomáš875  30160
17.Průdek DanielBenešová Zuzana555  30170
18.Darmovzal JanMrenica Ondřej889  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Valoušek František40Lisý Jaroslav04
Berka Petr20Lisý Tomáš04
Darmovzal Jan40Benešová Zuzana04
Vala Jaroslav40Mrenica Ondřej04
Průdek Daniel20   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice AVrchní
rozhodčí:
Kunický Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2016 12:30 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
14:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39590:634TJ SPORT Němčičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prachař Štěpán
Krátký Milan
 
 
Ulica Jaromír
Stávek Jaroslav
 
 
-13-78-5 1301
2.Ševela František
Halm Josef
 
 
Hycl David
Sláma Adam
 
 
-35-11493211
3.Prachař ŠtěpánSláma Adam667  3021
4.Krátký MilanStávek Jaroslav6-5-5-6 1322
5.Halm JosefHycl David-11-5-7  0323
6.Ševela FrantišekUlica Jaromír-79712 3133
7.Krátký MilanSláma Adam895  3043
8.Halm JosefStávek Jaroslav-866-6-72344
9.Ševela FrantišekHycl David-11-8-6  0345
10.Prachař ŠtěpánUlica Jaromír7-848 3155
11.Halm JosefSláma Adam-8-53-9 1356
12.Ševela FrantišekStávek Jaroslav-8-7-8  0357
13.Prachař ŠtěpánHycl David-9-59-6 1358
14.Krátký MilanUlica Jaromír5-6-7-6 1359
15.Ševela FrantišekSláma Adam88-85 3169
16.Prachař ŠtěpánStávek Jaroslav8-8310 3179
17.Krátký MilanHycl David-11-5-4  03710
18.Halm JosefUlica Jaromír-11-7-1  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Prachař Štěpán31Sláma Adam13
Krátký Milan13Stávek Jaroslav31
Halm Josef04Hycl David40
Ševela František22Ulica Jaromír22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:18614:536TJ Sokol Klobouky u Brna B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Aleš
Ryšavý Luděk
 
 
Čulen Vlastimil
Kolínek Vladimír
 
 
-47108 3110
2.Hrabec Lukáš
Šubík Jiří
 
 
Kolínek Zdeněk
Bačovský David
 
 
1161  3020
3.Šubík JiříKolínek Vladimír8-7-8-9 1321
4.Ryšavý LuděkČulen Vlastimil685  3031
5.Hrabec LukášKolínek Zdeněk-7749 3141
6.Svoboda AlešBačovský David5210  3051
7.Ryšavý LuděkKolínek Vladimír5-4-57-122352
8.Hrabec LukášČulen Vlastimil10107  3062
9.Svoboda AlešKolínek Zdeněk89-64 3172
10.Šubík JiříBačovský David1148  3082
11.Hrabec LukášKolínek Vladimír12-696 3192
12.Svoboda AlešČulen Vlastimil10108  30102
13.Šubík JiříKolínek Zdeněk99-97 31112
14.Ryšavý LuděkBačovský David7-868 31122
15.Svoboda AlešKolínek VladimírWO    03123
16.Šubík JiříČulen Vlastimil691  30133
17.Ryšavý LuděkKolínek Zdeněk-9-5-5  03134
18.Hrabec LukášBačovský David8119  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šubík Jiří31Kolínek Vladimír21
Ryšavý Luděk22Čulen Vlastimil04
Hrabec Lukáš40Kolínek Zdeněk13
Svoboda Aleš30Bačovský David04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná BVrchní
rozhodčí:
Kolínek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK Boleradice 1935 ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Perná, Perná 142, 691 86 PernáRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:30617:557nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoffmann Dušan
Horák Radek
 
 
Pregrt Jiří
Novotňák František ml.
 
 
-10-9-2  0301
2.Filusztek Marek
Smejkal Oldřich
 
 
Hos Tomáš
Vojtěšek Tomáš
 
 
6125  3011
3.Filusztek MarekVojtěšek Tomáš499  3021
4.Smejkal OldřichHos Tomáš-9-7-3  0322
5.Matula ArnoštPregrt Jiří7-6-109-82323
6.Hoffmann DušanNovotňák František ml.-6-7-7  0324
7.Smejkal OldřichVojtěšek Tomáš-121133 3134
8.Matula ArnoštHos Tomáš597  3044
9.Hoffmann DušanPregrt Jiří8-4-7-12 1345
10.Filusztek MarekNovotňák František ml.38-4-5-62346
11.Matula ArnoštDemela Jindřich337  3056
12.Hoffmann DušanHos Tomáš7-7-10-9 1357
13.Filusztek MarekPregrt Jiří347  3067
14.Smejkal OldřichNovotňák František ml.-5-97-7 1368
15.Hoffmann DušanDemela Jindřich267  3078
16.Filusztek MarekHos Tomáš753  3088
17.Smejkal OldřichPregrt Jiří-6-885-92389
18.Matula ArnoštNovotňák František ml.-925-393299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Filusztek Marek31Vojtěšek Tomáš02
Smejkal Oldřich13Hos Tomáš22
Matula Arnošt31Pregrt Jiří31
Hoffmann Dušan13Novotňák František ml.31
   Demela Jindřich02



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov AVrchní
rozhodčí:
Gajan Pavel ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, okres BřeclavRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:13670:469TJ Pálava Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámek Radek
Josef Jaroslav
 
 
Zítka Karel
Lossel Martin
 
 
57-57 3110
2.Gajan Pavel ml.
Dyrčíková Lucie
 
 
Fidor Marek
Jakubčík František
 
 
8810  3020
3.Josef JaroslavZítka Karel3413  3030
4.Adámek RadekLossel Martin763  3040
5.Gajan Pavel ml.Fidor Marek-9710-9-42341
6.Dyrčíková LucieJakubčík František845  3051
7.Adámek RadekZítka Karel05-77 3161
8.Gajan Pavel ml.Lossel Martin95-9-973271
9.Dyrčíková LucieFidor Marek777  3081
10.Josef JaroslavJakubčík František-7785 3191
11.Gajan Pavel ml.Zítka Karel535  30101
12.Dyrčíková LucieLossel Martin534  30111
13.Josef JaroslavFidor Marek-955-7-723112
14.Adámek RadekJakubčík František8-589 31122
15.Dyrčíková LucieZítka Karel566  30132
16.Josef JaroslavLossel Martin786  30142
17.Adámek RadekFidor Marek-4875 31152
18.Gajan Pavel ml.Jakubčík František5104  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Josef Jaroslav31Zítka Karel04
Adámek Radek40Lossel Martin04
Gajan Pavel ml.31Fidor Marek22
Dyrčíková Lucie40Jakubčík František04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav AVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:13Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:32575:571nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maněk Marek
Koberová Klára
 
 
Smutek Pavel
Šmíd Zdeněk
 
 
10-476 3110
2.Bruckner Tomáš
Krejčiřík Stanislav
 
 
Dostoupil Jiří
Charoušek Richard
 
 
-87-9733220
3.Koberová KláraDostoupil Jiří-1-5-5  0321
4.Bruckner TomášSmutek Pavel455  3031
5.Krejčiřík StanislavCharoušek Richard1511  3041
6.Cerovská NikolŠmíd Zdeněk95-910 3151
7.Bruckner TomášDostoupil Jiří-59-11-5 1352
8.Krejčiřík StanislavSmutek Pavel988  3062
9.Cerovská NikolCharoušek Richard5-8-8-10 1363
10.Koberová KláraŠmíd Zdeněk-88-6-13 1364
11.Krejčiřík StanislavDostoupil Jiří-6-28-4 1365
12.Cerovská NikolSmutek Pavel-9-9-14  0366
13.Koberová KláraCharoušek Richard-6-6-7  0367
14.Bruckner Tomᚊmíd Zdeněk439  3077
15.Cerovská NikolDostoupil Jiří-9-68-8 1378
16.Koberová KláraSmutek Pavel-4-6-3  0379
17.Bruckner TomášCharoušek Richard-5914 3189
18.Krejčiřík StanislavŠmíd Zdeněk568  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koberová Klára04Dostoupil Jiří40
Bruckner Tomáš31Smutek Pavel22
Krejčiřík Stanislav31Charoušek Richard22
Cerovská Nikol13Šmíd Zdeněk13

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy