Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec CVrchní
rozhodčí:
Mrenica Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky BRozhodčí:Benešová Zuzana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:Borovička Daniel
Datum dle rozpisu02. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Mikulík Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:186:54394:651TJ SPORT Němčičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrenica Ondřej
Benešová Zuzana
 
 
Ulica Jaromír
Levčík Miroslav
 
 
9-8-411-82301
2.Mikulík Jan
Borovička Daniel
 
 
Hycl David
Sláma Adam
 
 
-8-5-6  0302
3.Benešová ZuzanaLevčík Miroslav-8-3-6  0303
4.Mrenica OndřejHycl David-5-1-9  0304
5.Borovička DanielSláma Adam-6-10-11  0305
6.Mikulík JanUlica Jaromír-9-3-5  0306
7.Mrenica OndřejLevčík Miroslav-7-3-9  0307
8.Borovička DanielHycl David-6-6-5  0308
9.Mikulík JanSláma Adam-9-10-8  0309
10.Benešová ZuzanaUlica Jaromír9-79-8-623010
11.Borovička DanielLevčík Miroslav8-7-5-6 13011
12.Mikulík JanHycl David-7-7-4  03012
13.Benešová ZuzanaSláma Adam-4-4-7  03013
14.Mrenica OndřejUlica Jaromír-4-4-0  03014
15.Mikulík JanLevčík Miroslav-6-5-4  03015
16.Benešová ZuzanaHycl David-67-6-6 13016
17.Mrenica OndřejSláma Adam-5-9-4  03017
18.Borovička DanielUlica Jaromír-4-5-8  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Benešová Zuzana04Levčík Miroslav40
Mrenica Ondřej04Hycl David40
Borovička Daniel04Sláma Adam40
Mikulík Jan04Ulica Jaromír40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BVrchní
rozhodčí:
Vala Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2016 18:15 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:30671:661TJ Sokol Rakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valoušek František
Berka Petr
 
 
Kolínek Vladimír
Čulen Vlastimil
 
 
7-684 3110
2.Vala Jaroslav
Průdek Daniel
 
 
Kvěch Jan
Bačovský David
 
 
6-35-4-82311
3.Darmovzal JanČulen Vlastimil-8-4-5  0312
4.Berka PetrKolínek Vladimír613-7-983222
5.Valoušek FrantišekBačovský David-86-9893232
6.Vala JaroslavKvěch Jan915-89 3142
7.Berka PetrČulen Vlastimil9711  3052
8.Valoušek FrantišekKolínek Vladimír-97210 3162
9.Vala JaroslavBačovský David-412-7-9 1363
10.Darmovzal JanKvěch Jan-9767 3173
11.Valoušek FrantišekČulen Vlastimil-11973 3183
12.Vala JaroslavKolínek Vladimír9712  3093
13.Darmovzal JanBačovský David-98-77832103
14.Berka PetrKvěch Jan-8-7-9  03104
15.Vala JaroslavČulen VlastimilWO    03105
16.Darmovzal JanKolínek Vladimír8-7-1010-923106
17.Průdek FilipBačovský David986  30116
18.Valoušek FrantišekKvěch Jan-58810 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Darmovzal Jan22Čulen Vlastimil12
Berka Petr21Kolínek Vladimír13
Valoušek František40Bačovský David13
Vala Jaroslav21Kvěch Jan13
Průdek Filip10   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice AVrchní
rozhodčí:
Ševela František
HOSTUJÍCÍ:SK Boleradice 1935 ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:38576:589SK Boleradice 1935 A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krátký Milan
Miklík Pavel
 
 
Pregrt Jiří
Novotňák František ml.
 
 
79-9-8-32301
2.Ševela František
Halm Josef
 
 
Hos Tomáš
Vojtěšek Tomáš
 
 
-5-8-7  0302
3.Krátký MilanHos Tomáš-96-12-8 1303
4.Miklík PavelVojtěšek Tomáš16-96 3113
5.Halm JosefPregrt Jiří-76105 3123
6.Ševela FrantišekNovotňák František ml.-7-6-6  0324
7.Miklík PavelHos Tomáš-12-8-12  0325
8.Halm JosefVojtěšek Tomáš-74-5-12 1326
9.Ševela FrantišekPregrt Jiří459  3036
10.Krátký MilanNovotňák František ml.7-7102 3146
11.Halm JosefHos Tomáš-12-912-5 1347
12.Ševela FrantišekVojtěšek Tomáš772  3057
13.Krátký MilanPregrt Jiří-9394 3167
14.Miklík PavelNovotňák František ml.-5-2-5  0368
15.Ševela FrantišekHos Tomáš-11-8-9  0369
16.Krátký MilanVojtěšek Tomáš4-936 3179
17.Miklík PavelPregrt Jiří-5-7-5  03710
18.Halm JosefNovotňák František ml.-9-4-4  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krátký Milan31Hos Tomáš40
Miklík Pavel13Vojtěšek Tomáš13
Halm Josef13Pregrt Jiří13
Ševela František22Novotňák František ml.31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:22639:531TJ Sokol Klobouky u Brna B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ryšavý Luděk
Svoboda Aleš
 
 
Fidor Marek
Jakubčík František
 
 
9-786 3110
2.Hrabec Lukáš
Páleník Jiří
 
 
Lossel Martin
Zítka Karel
 
 
-96118 3120
3.Hrabec LukášFidor Marek5103  3030
4.Svoboda AlešJakubčík František-9-66-7 1331
5.Páleník JiříLossel Martin912  3041
6.Klímek OndřejZítka Karel-859-583251
7.Svoboda AlešFidor Marek-6477 3161
8.Páleník JiříJakubčík František3-10-9-10 1362
9.Klímek OndřejLossel Martin8-1076 3172
10.Hrabec LukášZítka Karel843  3082
11.Páleník JiříFidor Marek-9710-6-42383
12.Klímek OndřejJakubčík František-6-8-6  0384
13.Hrabec LukášLossel Martin587  3094
14.Svoboda AlešZítka Karel656  30104
15.Klímek OndřejFidor Marek-7-8-4  03105
16.Hrabec LukášJakubčík František897  30115
17.Svoboda AlešLossel Martin6812  30125
18.Páleník JiříZítka Karel-5487 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrabec Lukáš40Fidor Marek22
Svoboda Aleš31Jakubčík František31
Páleník Jiří22Lossel Martin04
Klímek Ondřej22Zítka Karel04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná BVrchní
rozhodčí:
Smejkal Oldřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Perná, Perná 142, 691 86 PernáRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34603:579nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matula Arnošt
Hoffmann Dušan
 
 
Smutek Pavel
Smutek Květoslav
 
 
844  3010
2.Filusztek Marek
Smejkal Oldřich
 
 
Dostoupil Jiří
Jakubčík Jiří
 
 
-8-9-9  0311
3.Filusztek MarekSmutek Květoslav6610  3021
4.Horák RadekJakubčík Jiří6-674 3131
5.Matula ArnoštSmutek Pavel-7883 3141
6.Hoffmann DušanDostoupil Jiří-7-8-7  0342
7.Horák RadekSmutek Květoslav-9427 3152
8.Matula ArnoštJakubčík Jiří12-8-86-92353
9.Hoffmann DušanSmutek Pavel-6-6-6  0354
10.Filusztek MarekDostoupil Jiří-8-5-8  0355
11.Matula ArnoštSmutek Květoslav379  3065
12.Hoffmann DušanJakubčík Jiří6-6-8-9 1366
13.Filusztek MarekSmutek Pavel8-4-8853276
14.Horák RadekDostoupil Jiří-8-4-8  0377
15.Hoffmann DušanSmutek Květoslav552  3087
16.Filusztek MarekJakubčík Jiří9-8-8693297
17.Horák RadekSmutek Pavel7-6-84-32398
18.Matula ArnoštDostoupil Jiří-2-87-4 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Filusztek Marek31Smutek Květoslav04
Horák Radek22Jakubčík Jiří22
Matula Arnošt22Smutek Pavel22
Hoffmann Dušan13Dostoupil Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov AVrchní
rozhodčí:
Gajan Pavel ml.
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:7642:321TJ Pálava Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gajan Pavel ml.
Dyrčíková Lucie
 
 
Maněk Marek
Němeček Radek
 
 
6-1175 3110
2.Josef Jaroslav
Gajan Pavel st.
 
 
Klenovec Ondřej
Janoušek Radek
 
 
843  3020
3.Dyrčíková LucieManěk Marek234  3030
4.Gajan Pavel st.Němeček Radek51-74 3140
5.Josef JaroslavKlenovec Ondřej449  3050
6.Gajan Pavel ml.Janoušek Radek464  3060
7.Gajan Pavel st.Maněk Marek9-7-105-82361
8.Josef JaroslavNěmeček Radek745  3071
9.Gajan Pavel ml.Klenovec Ondřej456  3081
10.Dyrčíková LucieJanoušek Radek523  3091
11.Josef JaroslavManěk Marek4-876 31101
12.Gajan Pavel ml.Němeček Radek-8479 31111
13.Dyrčíková LucieKlenovec Ondřej315  30121
14.Gajan Pavel st.Janoušek Radek412  30131
15.Gajan Pavel ml.Maněk Marek557  30141
16.Dyrčíková LucieNěmeček Radek372  30151
17.Gajan Pavel st.Klenovec Ondřej345  30161
18.Josef JaroslavJanoušek Radek162  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dyrčíková Lucie40Maněk Marek13
Gajan Pavel st.31Němeček Radek04
Josef Jaroslav40Klenovec Ondřej04
Gajan Pavel ml.40Janoušek Radek04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy