Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav AVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:02Konec
utkání
18:23Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:11603:374MSK Břeclav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bruckner Tomáš
Maněk Marek
 
 
Svoboda Zdeněk
Mikulík Jan
 
 
779  3010
2.Vacek Jan
Koberová Klára
 
 
Benešová Zuzana
Tomola Jaroslav
 
 
5106  3020
3.Koberová KláraSvoboda Zdeněk234  3030
4.Vacek JanMikulík Jan474  3040
5.Maněk MarekBenešová Zuzana-5-75-8 1341
6.Bruckner TomášTomola Jaroslav215  3051
7.Vacek JanSvoboda Zdeněk441  3061
8.Maněk MarekMikulík Jan645  3071
9.Bruckner TomášBenešová Zuzana8109  3081
10.Koberová KláraTomola Jaroslav-10576 3191
11.Maněk MarekSvoboda Zdeněk510-810 31101
12.Bruckner TomášMikulík Jan314  30111
13.Koberová KláraBenešová Zuzana688  30121
14.Němeček RadekTomola Jaroslav838  30131
15.Bruckner TomášSvoboda Zdeněk537  30141
16.Koberová KláraMikulík Jan123  30151
17.Němeček RadekBenešová Zuzana-4-6-6  03152
18.Maněk MarekTomola Jaroslav5-10-10-8 13153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koberová Klára40Svoboda Zdeněk04
Vacek Jan20Mikulík Jan04
Maněk Marek22Benešová Zuzana22
Bruckner Tomáš40Tomola Jaroslav13
Němeček Radek11   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice AVrchní
rozhodčí:
Dostoupil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 53, Šakvice, Sokolovna ŠakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:177:52384:627TJ Pálava Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostoupil Jiří
Smutek Pavel
 
 
Dyrčíková Lucie
Gajan Pavel ml.
 
 
-6-4-7  0301
2.Šmíd Zdeněk
Jusko Andrej
 
 
Adámek Radek
Josef Jaroslav
 
 
-11-5-8  0302
3.Šmíd ZdeněkDyrčíková Lucie-3-6-7  0303
4.Jusko AndrejJosef Jaroslav-9-7-4  0304
5.Smutek PavelGajan Pavel ml.-2-5-13  0305
6.Dostoupil JiříAdámek Radek-9-75-9 1306
7.Jusko AndrejDyrčíková Lucie-9-7-6  0307
8.Smutek PavelJosef Jaroslav-5-89-10 1308
9.Dostoupil JiříGajan Pavel ml.-87-96-52309
10.Šmíd ZdeněkAdámek Radek-5-0-0  03010
11.Smutek PavelDyrčíková Lucie-7-5-6  03011
12.Dostoupil JiříJosef Jaroslav8-976 31111
13.Šmíd ZdeněkGajan Pavel ml.-5-6-6  03112
14.Jusko AndrejAdámek Radek-5-6-8  03113
15.Dostoupil JiříDyrčíková Lucie-5-5-2  03114
16.Šmíd ZdeněkJosef Jaroslav-3-4-3  03115
17.Jusko AndrejGajan Pavel ml.-5-6-5  03116
18.Smutek PavelAdámek Radek-3-4-5  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šmíd Zdeněk04Dyrčíková Lucie40
Jusko Andrej04Josef Jaroslav31
Smutek Pavel04Gajan Pavel ml.40
Dostoupil Jiří13Adámek Radek40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BVrchní
rozhodčí:
Fidor Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:36699:681TJ Sokol Brumovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fidor Marek
Jakubčík František
 
 
Matula Arnošt
Horák Radek
 
 
6-975 3110
2.Lossel Martin
Zítka Karel
 
 
Filusztek Marek
Hoffmann Dušan
 
 
-49-7-10 1311
3.Zítka KarelFilusztek Marek-9-99-9 1312
4.Fidor MarekHoffmann Dušan856  3022
5.Jakubčík FrantišekMatula Arnošt10-9-6-8 1323
6.Lossel MartinHorák Radek77-9-7103233
7.Fidor MarekFilusztek Marek10113  3043
8.Jakubčík FrantišekHoffmann Dušan5-8-3573253
9.Lossel MartinMatula Arnošt6-6-9853263
10.Zítka KarelHorák Radek-9-10-9  0364
11.Jakubčík FrantišekFilusztek Marek-6-1110-7 1365
12.Lossel MartinHoffmann Dušan7-10-10943275
13.Zítka KarelMatula Arnošt-8-6-5  0376
14.Fidor MarekHorák Radek8-1289 3186
15.Lossel MartinFilusztek Marek-3613-4-42387
16.Zítka KarelHoffmann Dušan59-10-6-82388
17.Fidor MarekMatula Arnošt-4893 3198
18.Jakubčík FrantišekHorák Radek-7756 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zítka Karel04Filusztek Marek31
Fidor Marek40Hoffmann Dušan13
Jakubčík František22Matula Arnošt22
Lossel Martin31Horák Radek13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Boleradice 1935 AVrchní
rozhodčí:
Vojtěšek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál KD BoleradiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1519:46509:643TJ Sokol Klobouky u Brna B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hos Tomáš
Vojtěšek Tomáš
 
 
Hrabec Lukáš
Páleník Jiří
 
 
-8-74-5 1301
2.Novotňák František ml.
Demela Jindřich
 
 
Ryšavý Luděk
Klímek Ondřej
 
 
10-8-4-6 1302
3.Vojtěšek TomášKlímek Ondřej-6-10-10  0303
4.Hos TomášHrabec Lukáš-88-4-8 1304
5.Novotňák František ml.Páleník Jiří466  3014
6.Demela JindřichSvoboda Aleš-5-5-3  0315
7.Hos TomášKlímek Ondřej-8-103-7 1316
8.Novotňák František ml.Hrabec Lukáš-6677 3126
9.Demela JindřichPáleník Jiří-18-7-6 1327
10.Vojtěšek TomášSvoboda Aleš9-6-2-4 1328
11.Novotňák František ml.Klímek Ondřej598  3038
12.Demela JindřichHrabec Lukáš-9-2-1  0339
13.Vojtěšek TomášPáleník Jiří-8-9-8  03310
14.Hos TomášSvoboda Aleš-68-5-5 13311
15.Demela JindřichKlímek Ondřej-7-4-7  03312
16.Vojtěšek TomášHrabec Lukáš-8-38-10 13313
17.Hos TomášPáleník Jiří-9-98-7 13314
18.Novotňák František ml.Svoboda Aleš-117-9-8 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vojtěšek Tomáš04Klímek Ondřej31
Hos Tomáš04Hrabec Lukáš31
Novotňák František ml.31Páleník Jiří31
Demela Jindřich04Svoboda Aleš40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná AVrchní
rozhodčí:
Čulen Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Perná, Perná 142, 691 86 PernáRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:28592:576TJ Sokol Perná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolínek Vladimír
Čulen Vlastimil
 
 
Ševela František
Halm Josef
 
 
8-6107 3110
2.Kvěch Jan
Bačovský David
 
 
Krátký Milan
Miklík Pavel
 
 
767  3020
3.Čulen VlastimilŠevela František6109  3030
4.Kolínek VladimírKrátký Milan8-4-9-6 1331
5.Kvěch JanHalm Josef6-5-11-8 1332
6.Bačovský DavidMiklík Pavel9-456 3142
7.Kolínek VladimírŠevela František-10-13-6  0343
8.Kvěch JanKrátký Milan996  3053
9.Bačovský DavidHalm Josef-54710 3163
10.Čulen VlastimilMiklík Pavel8102  3073
11.Kvěch JanŠevela František726  3083
12.Bačovský DavidKrátký Milan5-7-58-62384
13.Čulen VlastimilHalm Josef3-7-6-7 1385
14.Kolínek VladimírMiklík Pavel7-247 3195
15.Bačovský DavidŠevela František54-6-7932105
16.Čulen VlastimilKrátký Milan-58512 31115
17.Kolínek VladimírHalm JosefWO    03116
18.Kvěch JanMiklík Pavel-5-8-9  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čulen Vlastimil31Ševela František13
Kolínek Vladimír12Krátký Milan22
Kvěch Jan22Halm Josef21
Bačovský David31Miklík Pavel13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky BVrchní
rozhodčí:
Hycl David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:543:27667:637TJ SPORT Němčičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hycl David
Sláma Adam
 
 
Berka Petr
Darmovzal Jan
 
 
-87-99-72301
2.Levčík Miroslav
Ulica Jaromír
 
 
Průdek Filip
Průdek Daniel
 
 
787  3011
3.Sláma AdamBerka Petr-78-9-11 1312
4.Hycl DavidDarmovzal Jan79-97 3122
5.Levčík MiroslavPrůdek Daniel-7978 3132
6.Ulica JaromírPrůdek Filip7568 40  
7.Hycl DavidBerka Petr-7898 3142
8.Levčík MiroslavDarmovzal Jan-87-9873252
9.Ulica JaromírPrůdek Daniel79-910 3162
10.Sláma AdamPrůdek Filip987  3072
11.Levčík MiroslavBerka Petr7-7-8983282
12.Ulica JaromírDarmovzal Jan7-8-98-72383
13.Sláma AdamPrůdek Daniel8-7910 3193
14.Hycl DavidPrůdek Filip676  30103
15.Ulica JaromírBerka Petr7-6-710-923104
16.Sláma AdamDarmovzal Jan7-6-89932114
17.Hycl DavidPrůdek DanielWO    03115
18.Levčík MiroslavPrůdek Filip68-97 31125

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sláma Adam31Berka Petr22
Hycl David30Darmovzal Jan13
Levčík Miroslav40Průdek Daniel03
Ulica Jaromír12Průdek Filip03
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy