Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec CVrchní
rozhodčí:
Švejda Alois
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BRozhodčí:Benešová Zuzana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jevišovka - 163d, Nádražní 9, 691 83 JevišovkaRozhodčí:Lisý Jaroslav
Datum dle rozpisu05. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:Mikulík Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:45481:619TJ Sokol Rakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lisý Jaroslav
Benešová Zuzana
 
 
Vala Jaroslav
Průdek Daniel
 
 
-4-5-4  0301
2.Tomola Jaroslav
Mikulík Jan
 
 
Pluháček Radek
Průdek Filip
 
 
-7-9-5  0302
3.Mikulík JanPrůdek Daniel-6-3-1  0303
4.Tomola JaroslavPrůdek Filip-78-9-8 1304
5.Benešová ZuzanaVala Jaroslav-4-4-6  0305
6.Lisý JaroslavPluháček Radek-4-469-62306
7.Tomola JaroslavPrůdek Daniel-99-99-32307
8.Benešová ZuzanaPrůdek Filip-7-5-4  0308
9.Lisý JaroslavVala Jaroslav8-9-8-8 1309
10.Mikulík JanPluháček Radek-11-15-7  03010
11.Benešová ZuzanaPrůdek Daniel-1010-10-8 13011
12.Lisý JaroslavPrůdek Filip457  30111
13.Mikulík JanVala Jaroslav-2-8-7  03112
14.Tomola JaroslavPluháček Radek11-8-8-5 13113
15.Lisý JaroslavPrůdek DanielWO    30213
16.Mikulík JanPrůdek Filip-7-10-1  03214
17.Tomola JaroslavVala Jaroslav-3-3-8  03215
18.Benešová ZuzanaPluháček Radek1179  30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mikulík Jan04Průdek Daniel30
Tomola Jaroslav04Průdek Filip31
Benešová Zuzana13Vala Jaroslav40
Lisý Jaroslav12Pluháček Radek31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky BVrchní
rozhodčí:
Sláma Adam
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:42480:636TJ Sokol Brumovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Levčík Miroslav
Sláma Adam
 
 
Ševela František
Halm Josef
 
 
-7-68693210
2.Hycl David
Ulica Jaromír
 
 
Krátký Milan
Miklík Pavel
 
 
WO    0311
3.Sláma AdamKrátký Milan9-9410 3121
4.Levčík MiroslavMiklík Pavel6-10-55-92322
5.Hycl DavidHalm JosefWO    0323
6.Ulica JaromírŠevela František-4-6-8  0324
7.Levčík MiroslavKrátký Milan52-84 3134
8.Hycl DavidMiklík PavelWO    0335
9.Ulica JaromírHalm Josef-6-8-7  0336
10.Sláma AdamŠevela František6-8-7-9 1337
11.Hycl DavidKrátký MilanWO    0338
12.Ulica JaromírMiklík Pavel-778-4-92339
13.Sláma AdamHalm Josef7109  3049
14.Levčík MiroslavŠevela František-87126 3159
15.Ulica JaromírKrátký Milan-9-7-9  03510
16.Sláma AdamMiklík Pavel86-92 31610
17.Levčík MiroslavHalm Josef8-79-9-523611
18.Hycl DavidŠevela FrantišekWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sláma Adam31Krátký Milan12
Levčík Miroslav22Miklík Pavel21
Ulica Jaromír04Halm Josef21
   Ševela František21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná AVrchní
rozhodčí:
Čulen Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Perná, Perná 142, 691 86 PernáRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1330:44664:730TJ Sokol Klobouky u Brna B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolínek Vladimír
Čulen Vlastimil
 
 
Svoboda Aleš
Páleník Jiří
 
 
-98-149-92301
2.Kvěch Jan
Bačovský David
 
 
Hrabec Lukáš
Šubík Jiří
 
 
-456-2-72302
3.Čulen VlastimilŠubík Jiří-48911 3112
4.Kolínek VladimírHrabec Lukáš819  3022
5.Bačovský DavidSvoboda Aleš-9127-4-82323
6.Kvěch JanPáleník Jiří9-8-7-7 1324
7.Kolínek VladimírŠubík Jiří-9-9-7  0325
8.Bačovský DavidHrabec Lukáš-10-3-8  0326
9.Kvěch JanSvoboda Aleš4-7103 3136
10.Čulen VlastimilPáleník Jiří-9-98-7 1337
11.Bačovský DavidŠubík Jiří-79-9-5 1338
12.Kvěch JanHrabec Lukáš-10-97-7 1339
13.Čulen VlastimilSvoboda Aleš-7-1078-523310
14.Kolínek VladimírPáleník Jiří-8-41-8 13311
15.Kvěch JanŠubík Jiří11-614-5-323312
16.Čulen VlastimilHrabec Lukáš12-9610 31412
17.Kolínek VladimírSvoboda Aleš99-10-8732512
18.Bačovský DavidPáleník Jiří-6-8-3  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čulen Vlastimil22Šubík Jiří31
Kolínek Vladimír22Hrabec Lukáš22
Bačovský David04Svoboda Aleš22
Kvěch Jan13Páleník Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Boleradice 1935 AVrchní
rozhodčí:
Vojtěšek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál KD BoleradiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:28682:581SK Boleradice 1935 A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hos Tomáš
Vojtěšek Tomáš
 
 
Matula Arnošt
Horák Radek
 
 
-9-4412-52301
2.Pregrt Jiří
Novotňák František ml.
 
 
Filusztek Marek
Smejkal Oldřich
 
 
967  3011
3.Hos TomášHorák Radek88-11-7103221
4.Pregrt JiříMatula Arnošt-7-10-7  0322
5.Novotňák František ml.Smejkal Oldřich6-9-8663232
6.Vojtěšek TomášFilusztek Marek-54-9-9 1333
7.Pregrt JiříHorák Radek1265  3043
8.Novotňák František ml.Matula Arnošt-9948 3153
9.Vojtěšek TomášSmejkal Oldřich3-766 3163
10.Hos TomášFilusztek Marek-104-7-8 1364
11.Novotňák František ml.Horák Radek-6678 3174
12.Vojtěšek TomášMatula Arnošt-348-6-122375
13.Hos TomášSmejkal Oldřich346  3085
14.Pregrt JiříFilusztek Marek666  3095
15.Vojtěšek TomášHorák Radek-8-99-3 1396
16.Hos TomášMatula Arnošt467  30106
17.Demela JindřichSmejkal Oldřich-5-224232116
18.Novotňák František ml.Filusztek Marek-7568 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hos Tomáš31Horák Radek13
Pregrt Jiří21Matula Arnošt22
Novotňák František ml.40Smejkal Oldřich04
Vojtěšek Tomáš13Filusztek Marek22
Demela Jindřich10   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BVrchní
rozhodčí:
Kunický Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:44523:649TJ Pálava Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fidor Marek
Jakubčík František
 
 
Josef Jaroslav
Gajan Pavel st.
 
 
7-6-89-72301
2.Lossel Martin
Zítka Karel
 
 
Dyrčíková Lucie
Gajan Pavel ml.
 
 
98-105 3111
3.Zítka KarelDyrčíková Lucie-4-5-6  0312
4.Fidor MarekGajan Pavel ml.-88-511-82313
5.Jakubčík FrantišekJosef Jaroslav-8-4-7  0314
6.Lossel MartinGajan Pavel st.656  3024
7.Fidor MarekDyrčíková Lucie-7-7-4  0325
8.Jakubčík FrantišekGajan Pavel ml.-8-8-6  0326
9.Lossel MartinJosef Jaroslav-8-6-11  0327
10.Zítka KarelGajan Pavel st.-610-8593237
11.Jakubčík FrantišekDyrčíková Lucie-5-7-3  0338
12.Lossel MartinGajan Pavel ml.-711-5-7 1339
13.Zítka KarelJosef Jaroslav-6-4-6  03310
14.Fidor MarekGajan Pavel st.8-78-10632410
15.Lossel MartinDyrčíková Lucie-5-4-4  03411
16.Zítka KarelGajan Pavel ml.-3-8-5  03412
17.Fidor MarekJosef Jaroslav-107-8-8 13413
18.Jakubčík FrantišekGajan Pavel st.598  30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zítka Karel13Dyrčíková Lucie40
Fidor Marek13Gajan Pavel ml.40
Jakubčík František13Josef Jaroslav40
Lossel Martin13Gajan Pavel st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice AVrchní
rozhodčí:
Dostoupil Jiří
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 53, Šakvice, Sokolovna ŠakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:734:25558:532TJ Sokol Šakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smutek Pavel
Charoušek Richard
 
 
Koberová Klára
Němeček Radek
 
 
5128  3010
2.Dostoupil Jiří
Jakubčík Jiří
 
 
Bruckner Tomáš
Maněk Marek
 
 
-89-6-7 1311
3.Dostoupil JiříBruckner Tomáš-5-7-3  0312
4.Charoušek RichardManěk Marek-8-7-7  0313
5.Smutek PavelKoberová Klára78-96 3123
6.Jakubčík JiříNěmeček Radek869  3033
7.Charoušek RichardBruckner Tomáš-8-5-9  0334
8.Smutek PavelManěk Marek78-67 3144
9.Jakubčík JiříKoberová Klára758  3054
10.Dostoupil JiříNěmeček Radek652  3064
11.Smutek PavelBruckner Tomáš-7-8-13  0365
12.Jusko AndrejManěk Marek-4-5-3  0366
13.Dostoupil JiříKoberová Klára685  3076
14.Charoušek RichardNěmeček Radek9-1483 3186
15.Jusko AndrejBruckner Tomáš-6-8-4  0387
16.Dostoupil JiříManěk Marek769  3097
17.Charoušek RichardKoberová Klára10614  30107
18.Smutek PavelNěmeček Radek7-898 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dostoupil Jiří31Bruckner Tomáš40
Charoušek Richard22Maněk Marek22
Smutek Pavel31Koberová Klára04
Jakubčík Jiří20Němeček Radek04
Jusko Andrej02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS