Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice AVrchní
rozhodčí:
Dostoupil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 53, Šakvice, Sokolovna ŠakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:21652:540TJ Sokol Šakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostoupil Jiří
Charoušek Richard
 
 
Lisý Jaroslav
Tomola Jaroslav
 
 
69-910 3110
2.Šmíd Zdeněk
Jusko Andrej
 
 
Benešová Zuzana
Mrenica Ondřej
 
 
1072  3020
3.Dostoupil JiříMrenica Ondřej269  3030
4.Šmíd ZdeněkTomola Jaroslav6-975 3140
5.Charoušek RichardBenešová Zuzana88-67 3150
6.Jusko AndrejLisý Jaroslav-10-7-12  0351
7.Šmíd ZdeněkMrenica Ondřej5-89-683261
8.Charoušek RichardTomola Jaroslav6-774 3171
9.Jusko AndrejBenešová Zuzana79-79 3181
10.Dostoupil JiříLisý Jaroslav688  3091
11.Charoušek RichardMrenica Ondřej339  30101
12.Jusko AndrejTomola Jaroslav78-9-7932111
13.Dostoupil JiříBenešová Zuzana9-789 31121
14.Šmíd ZdeněkLisý Jaroslav-10-8-7  03122
15.Jusko AndrejMrenica Ondřej327  30132
16.Dostoupil JiříTomola Jaroslav754  30142
17.Šmíd ZdeněkBenešová Zuzana8-6-98732152
18.Charoušek RichardLisý Jaroslav-2-4-5  03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dostoupil Jiří40Mrenica Ondřej04
Šmíd Zdeněk31Tomola Jaroslav04
Charoušek Richard31Benešová Zuzana04
Jusko Andrej31Lisý Jaroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav AVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:29601:585MSK Břeclav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maněk Marek
Němeček Radek
 
 
Fidor Marek
Valný Vladimír
 
 
-6-8-7  0301
2.Bruckner Tomáš
Koberová Klára
 
 
Zítka Karel
Lossel Martin
 
 
-76810 3111
3.Němeček RadekFidor Marek-9-29-8 1312
4.Maněk MarekLossel Martin-89-77113222
5.Koberová KláraZítka Karel8-8-7-9 1323
6.Bruckner TomášValný Vladimír874  3033
7.Maněk MarekFidor Marek75-87 3143
8.Koberová KláraLossel Martin-6-8-6  0344
9.Bruckner TomášZítka Karel-98-8343254
10.Němeček RadekValný Vladimír11-2-3-7 1355
11.Koberová KláraFidor Marek-4-9-2  0356
12.Bruckner TomášLossel Martin535  3066
13.Němeček RadekZítka Karel8109  3076
14.Maněk MarekValný Vladimír13-689 3186
15.Bruckner TomášFidor Marek634  3096
16.Němeček RadekLossel Martin6811  30106
17.Maněk MarekZítka Karel108-88 31116
18.Koberová KláraValný Vladimír-8-5-7  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Němeček Radek22Fidor Marek22
Maněk Marek40Lossel Martin13
Koberová Klára04Zítka Karel13
Bruckner Tomáš40Valný Vladimír22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov AVrchní
rozhodčí:
Gajan Pavel ml.
HOSTUJÍCÍ:SK Boleradice 1935 ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:24628:548TJ Pálava Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gajan Pavel ml.
Dyrčíková Lucie
 
 
Hos Tomáš
Vojtěšek Tomáš
 
 
-10873 3110
2.Josef Jaroslav
Mikulinec Roman
 
 
Demela Jindřich
Novotňák František ml.
 
 
-5-6-7  0311
3.Gajan Pavel ml.Demela Jindřich997  3021
4.Josef JaroslavHos Tomáš95-5-573231
5.Mikulinec RomanVojtěšek Tomáš-9-87-11 1332
6.Dyrčíková LucieNovotňák František ml.869  3042
7.Josef JaroslavDemela Jindřich6-767 3152
8.Mikulinec RomanHos Tomáš-5-6-7  0353
9.Dyrčíková LucieVojtěšek Tomáš446  3063
10.Gajan Pavel ml.Novotňák František ml.-5-795-52364
11.Mikulinec RomanDemela Jindřich78-10-893274
12.Dyrčíková LucieHos Tomáš956  3084
13.Gajan Pavel ml.Vojtěšek Tomáš-109106 3194
14.Josef JaroslavNovotňák František ml.59-114 31104
15.Dyrčíková LucieDemela Jindřich776  30114
16.Gajan Pavel ml.Hos Tomáš26-86 31124
17.Josef JaroslavVojtěšek Tomáš456  30134
18.Mikulinec RomanNovotňák František ml.-2-6-2  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gajan Pavel ml.31Demela Jindřich04
Josef Jaroslav40Hos Tomáš13
Mikulinec Roman13Vojtěšek Tomáš13
Dyrčíková Lucie40Novotňák František ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná BVrchní
rozhodčí:
Kolínek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Perná, Perná 142, 691 86 PernáRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:42673:736TJ Sokol Perná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matula Arnošt
Hoffmann Dušan
 
 
Kolínek Vladimír
Bačovský David
 
 
7-79-2-32301
2.Filusztek Marek
Smejkal Oldřich
 
 
Čulen Vlastimil
Kolínek Zdeněk
 
 
5-5-14-6 1302
3.Mikulinec RomanČulen Vlastimil-5-10-5  0303
4.Matula ArnoštKolínek Vladimír9-4-10-9 1304
5.Filusztek MarekKolínek Zdeněk666  3014
6.Hoffmann DušanBačovský David377  3024
7.Matula ArnoštČulen Vlastimil8-7-65-92325
8.Filusztek MarekKolínek Vladimír13-81011 3135
9.Hoffmann DušanKolínek Zdeněk-8-8-6  0336
10.Mikulinec RomanBačovský David89-10-4-62337
11.Filusztek MarekČulen Vlastimil8-65-1083247
12.Hoffmann DušanKolínek Vladimír9-5-6393257
13.Mikulinec RomanKolínek Zdeněk8-6-8-8 1358
14.Matula ArnoštBačovský David9-7-7893268
15.Hoffmann DušanČulen Vlastimil5-96-8103278
16.Mikulinec RomanKolínek Vladimír910-5-6-82379
17.Matula ArnoštKolínek Zdeněk-2-4-4  03710
18.Filusztek MarekBačovský David8-8-99-1223711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mikulinec Roman04Čulen Vlastimil22
Matula Arnošt13Kolínek Vladimír22
Filusztek Marek31Kolínek Zdeněk31
Hoffmann Dušan31Bačovský David22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BVrchní
rozhodčí:
Hrabec Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:14670:463TJ Sokol Klobouky u Brna B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabec Lukáš
Svoboda Aleš
 
 
Hycl David
Sláma Adam
 
 
99-68 3110
2.Klímek Ondřej
Páleník Jiří
 
 
Ulica Jaromír
Levčík Miroslav
 
 
9-11-9-8 1311
3.Klímek OndřejSláma Adam-6636 3121
4.Páleník JiříHycl David91212  3031
5.Svoboda AlešLevčík Miroslav11-9-11-8 1332
6.Hrabec LukášUlica Jaromír1283  3042
7.Páleník JiříSláma Adam10210  3052
8.Svoboda AlešHycl David39-108 3162
9.Hrabec LukášLevčík Miroslav586  3072
10.Klímek OndřejUlica Jaromír-9108-1083282
11.Svoboda AlešSláma Adam8310  3092
12.Hrabec LukášHycl David889  30102
13.Klímek OndřejLevčík Miroslav8610  30112
14.Páleník JiříUlica JaromírWO    30122
15.Hrabec LukášSláma Adam1117  30132
16.Klímek OndřejHycl DavidWO    30142
17.Páleník JiříLevčík Miroslav-109-8-9 13143
18.Svoboda AlešUlica JaromírWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klímek Ondřej30Sláma Adam04
Páleník Jiří21Hycl David03
Svoboda Aleš21Levčík Miroslav22
Hrabec Lukáš40Ulica Jaromír02
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice AVrchní
rozhodčí:
Kunický Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 09:30 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:35704:727TJ Sokol Brumovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševela František
Halm Josef
 
 
Vala Jaroslav
Pluháček Radek
 
 
6-54-4103210
2.Krátký Milan
Miklík Pavel
 
 
Berka Petr
Darmovzal Jan
 
 
8-55-7103220
3.Krátký MilanPluháček Radek-3-117593230
4.Ševela FrantišekBerka Petr-78-11-7 1331
5.Halm JosefVala Jaroslav876  3041
6.Miklík PavelDarmovzal Jan-1078-7113251
7.Ševela FrantišekPluháček Radek-3-7101083261
8.Halm JosefBerka Petr-4-9-6  0362
9.Miklík PavelVala Jaroslav-6-9107-112363
10.Krátký MilanDarmovzal Jan119-34 3173
11.Halm JosefPluháček Radek-8-5-7  0374
12.Miklík PavelBerka Petr-1010-811103284
13.Krátký MilanVala Jaroslav-4589 3194
14.Ševela FrantišekDarmovzal Jan-5859 31104
15.Miklík PavelPluháček Radek-2811-10-823105
16.Krátký MilanBerka Petr-6-811101132115
17.Ševela FrantišekVala Jaroslav-9-3-5  03116
18.Halm JosefDarmovzal Jan784  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krátký Milan40Pluháček Radek22
Ševela František22Berka Petr22
Halm Josef22Vala Jaroslav22
Miklík Pavel22Darmovzal Jan04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy