Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BVrchní
rozhodčí:
Ševela František
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:18701:541TJ Sokol Brumovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fidor Marek
Jakubčík František
 
 
Lisý Jaroslav
Benešová Zuzana
 
 
584  3010
2.Lossel Martin
Zítka Karel
 
 
Mrenica Ondřej
Mikulík Jan
 
 
1944  3020
3.Zítka KarelMikulík Jan546  3030
4.Jakubčík FrantišekMrenica Ondřej5117  3040
5.Fidor MarekBenešová Zuzana785  3050
6.Lossel MartinLisý Jaroslav-4-914-12 1351
7.Jakubčík FrantišekMikulík Jan621  3061
8.Fidor MarekMrenica Ondřej-8977 3171
9.Lossel MartinBenešová Zuzana11-1111-993281
10.Zítka KarelLisý Jaroslav-105-119-82382
11.Fidor MarekMikulík Jan725  3092
12.Lossel MartinMrenica Ondřej1136  30102
13.Zítka KarelBenešová Zuzana-6911-8632112
14.Jakubčík FrantišekLisý Jaroslav-4-9-5  03113
15.Lossel MartinMikulík Jan1137  30123
16.Zítka KarelMrenica Ondřej2-776 31133
17.Jakubčík FrantišekBenešová Zuzana847  30143
18.Fidor MarekLisý Jaroslav-9129-13-1123144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zítka Karel31Mikulík Jan04
Jakubčík František31Mrenica Ondřej04
Fidor Marek31Benešová Zuzana04
Lossel Martin31Lisý Jaroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice AVrchní
rozhodčí:
Dostoupil Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Boleradice 1935 ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 53, Šakvice, Sokolovna ŠakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:32610:488nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostoupil Jiří
Charoušek Richard
 
 
Novotňák František ml.
Hos Tomáš
 
 
-7986 3110
2.Šmíd Zdeněk
Jusko Andrej
 
 
Vojtěšek Tomáš
 
 
WO    3020
3.Šmíd ZdeněkVojtěšek Tomáš38-8-7-92321
4.Charoušek RichardHos Tomáš3-8-3-7 1322
5.Dostoupil JiříNovotňák František ml.9-9-9-9 1323
6.Jusko AndrejWO    3033
7.Charoušek RichardVojtěšek Tomáš1081  3043
8.Dostoupil JiříHos Tomáš67-9-783253
9.Jusko AndrejNovotňák František ml.-89-7-6 1354
10.Šmíd ZdeněkWO    3064
11.Dostoupil JiříVojtěšek Tomáš-87-9693274
12.Jusko AndrejHos Tomáš-6-8-7  0375
13.Šmíd ZdeněkNovotňák František ml.-7-8-7  0376
14.Charoušek RichardWO    3086
15.Jusko AndrejVojtěšek Tomáš-8-9-7  0387
16.Šmíd ZdeněkHos Tomáš-89-910-42388
17.Charoušek RichardNovotňák František ml.-5-8-3  0389
18.Dostoupil JiříWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šmíd Zdeněk03Vojtěšek Tomáš22
Charoušek Richard12Hos Tomáš31
Dostoupil Jiří21Novotňák František ml.40
Jusko Andrej03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav AVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
18:56Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:44557:636TJ Sokol Perná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčiřík Stanislav
Němeček Radek
 
 
Čulen Vlastimil
Kolínek Vladimír
 
 
-22-84-8 1301
2.Vacek Jan
Cerovská Nikol
 
 
Bačovský David
Kvěch Jan
 
 
-10-7-7  0302
3.Němeček RadekČulen Vlastimil-99-11-7 1303
4.Krejčiřík StanislavKolínek Zdeněk-46-5753213
5.Vacek JanBačovský David-7918 3123
6.Cerovská NikolKvěch Jan-4-5-8  0324
7.Krejčiřík StanislavČulen Vlastimil-7-9-5  0325
8.Vacek JanKolínek Zdeněk704  3035
9.Cerovská NikolBačovský David-10-9-11  0336
10.Němeček RadekKvěch Jan-8-11-9  0337
11.Vacek JanČulen Vlastimil8-77-8-62338
12.Cerovská NikolKolínek Zdeněk-8-3-6  0339
13.Němeček RadekBačovský David-99-4573249
14.Krejčiřík StanislavKvěch Jan-3-5-9  03410
15.Janoušek RadekČulen Vlastimil-5-9-4  03411
16.Němeček RadekKolínek Zdeněk-2-5107-823412
17.Krejčiřík StanislavBačovský David-4-9-10  03413
18.Vacek JanKvěch Jan872  30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Němeček Radek13Čulen Vlastimil40
Krejčiřík Stanislav13Kolínek Zdeněk22
Vacek Jan31Bačovský David22
Cerovská Nikol03Kvěch Jan31
Janoušek Radek01   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov AVrchní
rozhodčí:
Gajan Pavel ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:18621:390TJ Pálava Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Josef Jaroslav
Dyrčíková Lucie
 
 
Hycl David
Sláma Adam
 
 
7-596 3110
2.Gajan Pavel ml.
Mikulinec Roman
 
 

 
 
WO    3020
3.Mikulinec RomanHycl David-3-6-7  0321
4.Josef JaroslavSláma Adam-55-10743231
5.Dyrčíková LucieLevčík Miroslav578  3041
6.Gajan Pavel ml.WO    3051
7.Josef JaroslavHycl David-10896 3161
8.Dyrčíková LucieSláma Adam656  3071
9.Gajan Pavel ml.Levčík Miroslav-987-5103281
10.Mikulinec RomanWO    3091
11.Dyrčíková LucieHycl David579  30101
12.Gajan Pavel ml.Sláma Adam-98-108-523102
13.Mikulinec RomanLevčík Miroslav-8-8-5  03103
14.Josef JaroslavWO    30113
15.Gajan Pavel ml.Hycl DavidWO    30123
16.Mikulinec RomanSláma Adam-89-4-8 13124
17.Josef JaroslavLevčík Miroslav767  30134
18.Dyrčíková LucieWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mikulinec Roman03Hycl David12
Josef Jaroslav30Sláma Adam22
Dyrčíková Lucie30Levčík Miroslav13
Gajan Pavel ml.11   
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná BVrchní
rozhodčí:
Kolínek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Perná, Perná 142, 691 86 PernáRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:45597:662TJ Sokol Rakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matula Arnošt
Hoffmann Dušan
 
 
Berka Petr
Vala Jaroslav
 
 
-9-5-2  0301
2.Filusztek Marek
Smejkal Oldřich
 
 
Darmovzal Jan
Pluháček Radek
 
 
6-6-67-62302
3.Smejkal OldřichPluháček Radek9-6-6-7 1303
4.Filusztek MarekBerka Petr5-13-3683213
5.Matula ArnoštVala Jaroslav11-9-3-7 1314
6.Hoffmann DušanDarmovzal Jan-7-11-10  0315
7.Filusztek MarekPluháček Radek-8-9-9  0316
8.Matula ArnoštBerka Petr985  3026
9.Hoffmann DušanVala Jaroslav-7-9-6  0327
10.Smejkal OldřichDarmovzal Jan57-7-10103237
11.Matula ArnoštPluháček Radek9-9-8-8 1338
12.Hoffmann DušanBerka Petr-9-88-8 1339
13.Smejkal OldřichVala Jaroslav9-8-2-6 13310
14.Filusztek MarekDarmovzal Jan-1110-96-923311
15.Hoffmann DušanPluháček Radek-9-8-8  03312
16.Smejkal OldřichBerka Petr-8-4-3  03313
17.Filusztek MarekVala JaroslavWO    30413
18.Matula ArnoštDarmovzal Jan9-74-6632513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Smejkal Oldřich13Pluháček Radek40
Filusztek Marek12Berka Petr22
Matula Arnošt22Vala Jaroslav30
Hoffmann Dušan04Darmovzal Jan22
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BVrchní
rozhodčí:
Hrabec Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:27632:594TJ Sokol Klobouky u Brna B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ryšavý Luděk
Šubík Jiří
 
 
Krátký Milan
Miklík Pavel
 
 
610-78 3110
2.Svoboda Aleš
Hrabec Lukáš
 
 
Ševela František
Halm Josef
 
 
96-5-693220
3.Hrabec LukášKrátký Milan868  3030
4.Svoboda AlešHalm Josef-937-763240
5.Ryšavý LuděkŠevela František-3108-9-102341
6.Šubík JiříMiklík Pavel483  3051
7.Svoboda AlešKrátký Milan876  3061
8.Ryšavý LuděkHalm Josef63-12-15-42362
9.Šubík JiříŠevela František3811  3072
10.Hrabec LukášMiklík Pavel496  3082
11.Ryšavý LuděkKrátký MilanWO    0383
12.Šubík JiříHalm Josef634  3093
13.Hrabec Lukᚊevela František-1110-48-72394
14.Svoboda AlešMiklík Pavel7-8-86532104
15.Šubík JiříKrátký Milan10410  30114
16.Hrabec LukášHalm Josef1-2-7-7 13115
17.Svoboda AlešŠevela František-7-466932125
18.Ryšavý LuděkMiklík PavelWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrabec Lukáš22Krátký Milan03
Svoboda Aleš40Halm Josef22
Ryšavý Luděk02Ševela František22
Šubík Jiří40Miklík Pavel03
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS