Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Boleradice 1935 AVrchní
rozhodčí:
Vojtěšek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál KD BoleradiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:35Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:10643:459SK Boleradice 1935 A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hos Tomáš
Vojtěšek Tomáš
 
 
Tomola Jaroslav
Svoboda Zdeněk
 
 
199  3010
2.Pregrt Jiří
Novotňák František ml.
 
 
Lisý Jaroslav
Benešová Zuzana
 
 
8710  3020
3.Hos TomášSvoboda Zdeněk9510  3030
4.Vojtěšek TomášTomola Jaroslav653  3040
5.Novotňák František ml.Benešová Zuzana657  3050
6.Pregrt JiříLisý Jaroslav97-49 3160
7.Vojtěšek TomášSvoboda Zdeněk913  3070
8.Novotňák František ml.Tomola Jaroslav567  3080
9.Pregrt JiříBenešová Zuzana694  3090
10.Hos TomášLisý Jaroslav813-46 31100
11.Novotňák František ml.Svoboda Zdeněk647  30110
12.Demela JindřichTomola Jaroslav76-6-121032120
13.Hos TomášBenešová Zuzana465  30130
14.Vojtěšek TomášLisý Jaroslav-8-8-7  03131
15.Demela JindřichSvoboda Zdeněk827  30141
16.Hos TomášTomola Jaroslav6-987 31151
17.Vojtěšek TomášBenešová Zuzana31211  30161
18.Novotňák František ml.Lisý Jaroslav87-2-10932171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hos Tomáš40Svoboda Zdeněk04
Vojtěšek Tomáš31Tomola Jaroslav04
Novotňák František ml.40Benešová Zuzana04
Pregrt Jiří20Lisý Jaroslav13
Demela Jindřich20   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BVrchní
rozhodčí:
Ševela František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:25675:576TJ Sokol Brumovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fidor Marek
Jakubčík František
 
 
Čulen Vlastimil
Kolínek Zdeněk
 
 
75-85 3110
2.Lossel Martin
Zítka Karel
 
 
Kolínek Vladimír
Bačovský David
 
 
-7979 3120
3.Lossel MartinČulen Vlastimil-10-911-5 1321
4.Jakubčík FrantišekKolínek Vladimír967  3031
5.Fidor MarekBačovský David7109  3041
6.Zítka KarelKolínek Zdeněk-6-93-12 1342
7.Jakubčík FrantišekČulen Vlastimil967  3052
8.Fidor MarekKolínek Vladimír9610  3062
9.Zítka KarelBačovský David-6-1286-32363
10.Lossel MartinKolínek Zdeněk12-14-7543273
11.Fidor MarekČulen Vlastimil576  3083
12.Zítka KarelKolínek Vladimír-8-3-3  0384
13.Lossel MartinBačovský David-9379 3194
14.Jakubčík FrantišekKolínek Zdeněk76-7-7632104
15.Zítka KarelČulen Vlastimil7-84-6-923105
16.Lossel MartinKolínek Vladimír6137  30115
17.Jakubčík FrantišekBačovský David-68-6-11 13116
18.Fidor MarekKolínek ZdeněkWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lossel Martin31Čulen Vlastimil22
Jakubčík František31Kolínek Vladimír13
Fidor Marek30Bačovský David22
Zítka Karel04Kolínek Zdeněk12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice AVrchní
rozhodčí:
Dostoupil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 53, Šakvice, Sokolovna ŠakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:45Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:39689:683TJ Sokol Šakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubčík Jiří
Jusko Andrej
 
 
Hycl David
Sláma Adam
 
 
-769-14-82301
2.Dostoupil Jiří
Charoušek Richard
 
 
Levčík Miroslav
Ulica Jaromír
 
 
-6877 3111
3.Jusko AndrejHycl David-5-7-8  0312
4.Dostoupil JiříLevčík Miroslav697  3022
5.Charoušek RichardUlica Jaromír-97-9483232
6.Jakubčík JiříSláma Adam84-9-793242
7.Dostoupil JiříHycl David-896-783252
8.Charoušek RichardLevčík Miroslav-9-7-8  0353
9.Jakubčík JiříUlica Jaromír-789-663263
10.Jusko AndrejSláma Adam-846-993273
11.Charoušek RichardHycl David9-4-3-4 1374
12.Jakubčík JiříLevčík Miroslav-78-9-4 1375
13.Jusko AndrejUlica Jaromír-63-9-1 1376
14.Dostoupil JiříSláma Adam464  3086
15.Jakubčík JiříHycl David8-7-6973296
16.Jusko AndrejLevčík Miroslav-9-7-8  0397
17.Dostoupil JiříUlica Jaromír-8-976232107
18.Charoušek RichardSláma Adam-566-9-923108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jusko Andrej13Hycl David22
Dostoupil Jiří40Levčík Miroslav31
Charoušek Richard13Ulica Jaromír13
Jakubčík Jiří31Sláma Adam13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav AVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
19:47Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:31618:564MSK Břeclav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bruckner Tomáš
Maněk Marek
 
 
Berka Petr
Valoušek František
 
 
777  3010
2.Koberová Klára
Vacek Jan
 
 
Vala Jaroslav
Darmovzal Jan
 
 
9-77-773220
3.Maněk MarekBerka Petr12-644 3130
4.Vacek JanValoušek František-9893 3140
5.Koberová KláraVala Jaroslav-3-4-6  0341
6.Bruckner TomášDarmovzal Jan954  3051
7.Vacek JanBerka Petr-87610 3161
8.Koberová KláraValoušek František-7-9-3  0362
9.Bruckner TomášVala Jaroslav-9718 3172
10.Maněk MarekDarmovzal Jan5-1086 3182
11.Koberová KláraBerka Petr-6-5-9  0383
12.Bruckner TomášValoušek František98-114 3193
13.Maněk MarekVala Jaroslav-9-9-12  0394
14.Němeček RadekDarmovzal Jan85-5-7-72395
15.Bruckner TomášBerka Petr7-9-87532105
16.Maněk MarekValoušek František-13-2-7  03106
17.Němeček RadekVala Jaroslav-6-9-7  03107
18.Koberová KláraDarmovzal JanWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Maněk Marek22Berka Petr13
Vacek Jan20Valoušek František22
Koberová Klára03Vala Jaroslav31
Bruckner Tomáš40Darmovzal Jan12
Němeček Radek02   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov AVrchní
rozhodčí:
Gajan Pavel ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:24587:508TJ Pálava Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gajan Pavel ml.
Dyrčíková Lucie
 
 
Krátký Milan
Miklík Pavel
 
 
68-119 3110
2.Josef Jaroslav
Mikulinec Roman
 
 
Ševela František
Halm Josef
 
 
-9-97-3 1311
3.Gajan Pavel ml.Krátký Milan-5-7-4  0312
4.Mikulinec RomanMiklík Pavel-9-8-4  0313
5.Josef JaroslavŠevela František1064  3023
6.Dyrčíková LucieHalm Josef243  3033
7.Mikulinec RomanKrátký Milan-4-7-8  0334
8.Josef JaroslavMiklík Pavel-10783 3144
9.Dyrčíková LucieŠevela František574  3054
10.Gajan Pavel ml.Halm Josef10-778 3164
11.Josef JaroslavKrátký Milan845  3074
12.Dyrčíková LucieMiklík Pavel454  3084
13.Gajan Pavel ml.Ševela František968  3094
14.Caban PeterHalm Josef610-8-6-42395
15.Dyrčíková LucieKrátký Milan495  30105
16.Gajan Pavel ml.Miklík Pavel677  30115
17.Caban PeterŠevela František-5-7-9  03116
18.Josef JaroslavHalm Josef88-8-8-623117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gajan Pavel ml.31Krátký Milan22
Mikulinec Roman02Miklík Pavel13
Josef Jaroslav31Ševela František13
Dyrčíková Lucie40Halm Josef22
Caban Peter02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná BVrchní
rozhodčí:
Kolínek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Perná, Perná 142, 691 86 PernáRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:29582:549TJ Sokol Perná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matula Arnošt
Horák Radek
 
 
Ryšavý Luděk
Páleník Jiří
 
 
-105-55-102301
2.Filusztek Marek
Smejkal Oldřich
 
 
Dostál Dominik
Dostál Daniel
 
 
46-65 3111
3.Horák RadekRyšavý Luděk4-889 3121
4.Hoffmann DušanDostál Daniel557  3031
5.Matula ArnoštPáleník Jiří-4-9-1  0332
6.Filusztek MarekDostál Dominik387  3042
7.Hoffmann DušanRyšavý Luděk910-88 3152
8.Matula ArnoštDostál Daniel766  3062
9.Filusztek MarekPáleník Jiří5-75-7-62363
10.Horák RadekDostál Dominik1087  3073
11.Matula ArnoštRyšavý Luděk48-7-783283
12.Filusztek MarekSvoboda Aleš-34-7-10 1384
13.Horák RadekPáleník Jiří-7-4-8  0385
14.Hoffmann DušanDostál Dominik863  3095
15.Filusztek MarekRyšavý Luděk-8-5-8  0396
16.Horák RadekSvoboda Aleš-6-12-10  0397
17.Hoffmann DušanPáleník Jiří-1-5-6  0398
18.Matula ArnoštDostál Dominik587  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horák Radek22Ryšavý Luděk13
Hoffmann Dušan31Dostál Daniel02
Matula Arnošt31Páleník Jiří40
Filusztek Marek13Dostál Dominik04
   Svoboda Aleš20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy