Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec CVrchní
rozhodčí:
Svoboda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná BRozhodčí:Benešová Zuzana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:Lisý Jaroslav
Datum dle rozpisu17. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:Mikulík Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:48517:678TJ Sokol Perná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Zdeněk
Mikulík Jan
 
 
Matula Arnošt
Hoffmann Dušan
 
 
-7-10-4  0301
2.Lisý Jaroslav
Benešová Zuzana
 
 
Filusztek Marek
Smejkal Oldřich
 
 
-578-8-92302
3.Svoboda ZdeněkFilusztek Marek-10-3-5  0303
4.Mikulík JanMatula Arnošt-1-7-6  0304
5.Benešová ZuzanaHoffmann Dušan-7-77-5 1305
6.Lisý JaroslavSmejkal Oldřich811-76 3115
7.Mikulík JanFilusztek Marek-510-6-4 1316
8.Benešová ZuzanaMatula Arnošt-4-8-11  0317
9.Lisý JaroslavHoffmann Dušan-8-6-7  0318
10.Svoboda ZdeněkSmejkal Oldřich-7-928-102319
11.Benešová ZuzanaFilusztek Marek9135  3029
12.Lisý JaroslavMatula Arnošt-8-89-7 13210
13.Svoboda ZdeněkHoffmann Dušan-8-3-1  03211
14.Mikulík JanSmejkal Oldřich-5-4-7  03212
15.Lisý JaroslavFilusztek Marek106-5-1732312
16.Svoboda ZdeněkMatula Arnošt-6-8-10  03313
17.Mikulík JanHoffmann Dušan-3-7-7  03314
18.Benešová ZuzanaSmejkal Oldřich-9-1197-723315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svoboda Zdeněk04Filusztek Marek22
Mikulík Jan04Matula Arnošt40
Benešová Zuzana13Hoffmann Dušan40
Lisý Jaroslav22Smejkal Oldřich31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:539:23579:520TJ Sokol Klobouky u Brna B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Aleš
Páleník Jiří
 
 
Gajan Pavel ml.
Dyrčíková Lucie
 
 
-879-763210
2.Ryšavý Luděk
Klímek Ondřej
 
 
Gajan Pavel st.
Mikulinec Roman
 
 
3-763 3120
3.Klímek OndřejGajan Pavel ml.-9-9-6  0321
4.Páleník JiříDyrčíková Lucie-7-4-5  0322
5.Ryšavý LuděkGajan Pavel st.576  3032
6.Svoboda AlešMikulinec Roman724  3042
7.Páleník JiříGajan Pavel ml.8-1298 3152
8.Ryšavý LuděkDyrčíková Lucie-5-6-8  0353
9.Svoboda AlešGajan Pavel st.788  3063
10.Klímek OndřejMikulinec Roman5310  3073
11.Ryšavý LuděkGajan Pavel ml.109-46 3183
12.Svoboda AlešDyrčíková Lucie-6-6-4  0384
13.Klímek OndřejGajan Pavel st.9119  3094
14.Páleník JiříMikulinec Roman437  30104
15.Svoboda AlešGajan Pavel ml.7-10-57632114
16.Klímek OndřejDyrčíková Lucie-4-3-2  03115
17.Páleník JiříGajan Pavel st.-82105 31125
18.Ryšavý LuděkMikulinec Roman999  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klímek Ondřej22Gajan Pavel ml.13
Páleník Jiří31Dyrčíková Lucie40
Ryšavý Luděk31Gajan Pavel st.04
Svoboda Aleš31Mikulinec Roman04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice AVrchní
rozhodčí:
Kunický Antonín
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:28639:575TJ Sokol Brumovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krátký Milan
Miklík Pavel
 
 
Bruckner Tomáš
Maněk Marek
 
 
-68-95-92301
2.Ševela František
Halm Josef
 
 
Koberová Klára
Němeček Radek
 
 
433  3011
3.Krátký MilanKoberová Klára766  3021
4.Halm JosefManěk Marek6-878 3131
5.Ševela FrantišekNěmeček Radek855  3041
6.Prachař ŠtěpánBruckner Tomáš-9-6-10  0342
7.Halm JosefKoberová Klára-10676 3152
8.Ševela FrantišekManěk Marek6-10-9-8 1353
9.Prachař ŠtěpánNěmeček Radek-87611 3163
10.Krátký MilanBruckner Tomáš-7-4-8  0364
11.Ševela FrantišekKoberová Klára8-776 3174
12.Prachař ŠtěpánManěk Marek9-9-101073284
13.Krátký MilanNěmeček Radek10102  3094
14.Halm JosefBruckner Tomáš11-8-10-3 1395
15.Miklík PavelKoberová Klára7-1076 31105
16.Krátký MilanManěk Marek12-79-7-823106
17.Halm JosefNěmeček Radek334  30116
18.Ševela FrantišekBruckner TomášWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krátký Milan22Koberová Klára04
Halm Josef31Maněk Marek22
Ševela František21Němeček Radek04
Prachař Štěpán21Bruckner Tomáš30
Miklík Pavel10   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BVrchní
rozhodčí:
Vala Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2017 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:450:25785:680TJ Sokol Rakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valoušek František
Berka Petr
 
 
Smutek Pavel
Charoušek Richard
 
 
76-98 3110
2.Vala Jaroslav
Pluháček Radek
 
 
Šmíd Zdeněk
Jakubčík Jiří
 
 
-9859 3120
3.Valoušek FrantišekSmutek Pavel67-1010 3130
4.Pluháček RadekCharoušek Richard-97119 3140
5.Vala JaroslavŠmíd Zdeněk5612  3050
6.Berka PetrJakubčík Jiří10-8-105-92351
7.Pluháček RadekSmutek Pavel-687-9113261
8.Vala JaroslavCharoušek Richard412-10-1153271
9.Berka PetrŠmíd Zdeněk797  3081
10.Valoušek FrantišekJakubčík Jiří886  3091
11.Vala JaroslavSmutek Pavel6-8-74-122392
12.Berka PetrCharoušek Richard-5966 31102
13.Darmovzal JanŠmíd Zdeněk99-58 31112
14.Pluháček RadekJakubčík Jiří67-109 31122
15.Berka PetrSmutek Pavel-7-958-823123
16.Darmovzal JanCharoušek Richard-4-141010832133
17.Pluháček RadekŠmíd Zdeněk1177  30143
18.Vala JaroslavJakubčík Jiří-7-12910-1023144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Valoušek František20Smutek Pavel22
Pluháček Radek40Charoušek Richard04
Vala Jaroslav22Šmíd Zdeněk04
Berka Petr22Jakubčík Jiří22
Darmovzal Jan20   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky BVrchní
rozhodčí:
Hyclová Pavlína
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:18707:570TJ SPORT Němčičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hycl David
Sláma Adam
 
 
Fidor Marek
Jakubčík František
 
 
665  3010
2.Levčík Miroslav
Ulica Jaromír
 
 
Lossel Martin
Zítka Karel
 
 
78-77 3120
3.Hycl DavidZítka Karel825  3030
4.Ulica JaromírLossel Martin-4-688113240
5.Levčík MiroslavFidor Marek1011-1011 3150
6.Sláma AdamJakubčík František685  3060
7.Ulica JaromírZítka Karel67-95 3170
8.Levčík MiroslavLossel Martin75-8-11-32371
9.Sláma AdamFidor Marek77-8-1193281
10.Hycl DavidJakubčík František8-1095 3191
11.Levčík MiroslavZítka Karel879  30101
12.Sláma AdamLossel Martin987  30111
13.Hycl DavidFidor Marek447  30121
14.Ulica JaromírJakubčík František9108  30131
15.Sláma AdamZítka Karel64-77 31141
16.Hycl DavidLossel Martin5-1068 31151
17.Ulica JaromírFidor Marek-8-5581132161
18.Levčík MiroslavJakubčík František-6-58-8 13162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hycl David40Zítka Karel04
Ulica Jaromír40Lossel Martin13
Levčík Miroslav22Fidor Marek04
Sláma Adam40Jakubčík František13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná AVrchní
rozhodčí:
Kolínek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK Boleradice 1935 ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Perná, Perná 142, 691 86 PernáRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:24596:536TJ Sokol Perná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolínek Vladimír
Čulen Vlastimil
 
 
Pregrt Jiří
Novotňák František ml.
 
 
-89-88-82301
2.Kvěch Jan
Bačovský David
 
 
Vojtěšek Tomáš
Demela Jindřich
 
 
754  3011
3.Čulen VlastimilDemela Jindřich7-999 3121
4.Kolínek VladimírPregrt Jiří697  3031
5.Bačovský DavidVojtěšek Tomáš5134  3041
6.Kvěch JanNovotňák František ml.-5-77-2 1342
7.Kolínek VladimírDemela Jindřich675  3052
8.Bačovský DavidPregrt Jiří-9-4-4  0353
9.Kvěch JanVojtěšek Tomáš889  3063
10.Čulen VlastimilNovotňák František ml.-4-5-6  0364
11.Bačovský DavidDemela Jindřich-8-108-8 1365
12.Kvěch JanPregrt Jiří5-3810 3175
13.Čulen VlastimilVojtěšek Tomáš659  3085
14.Kolínek VladimírNovotňák František ml.-8884 3195
15.Kvěch JanDemela Jindřich198  30105
16.Čulen VlastimilPregrt Jiří-9105-10-623106
17.Kolínek VladimírVojtěšek Tomáš338  30116
18.Bačovský DavidNovotňák František ml.-5-6-9  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čulen Vlastimil22Demela Jindřich13
Kolínek Vladimír40Pregrt Jiří22
Bačovský David13Vojtěšek Tomáš04
Kvěch Jan31Novotňák František ml.31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy