Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec CVrchní
rozhodčí:
Himal Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice ARozhodčí:Benešová Zuzana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:Lisý Jaroslav
Datum dle rozpisu07. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Lisý Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:47488:646TJ Sokol Šakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrenica Ondřej
Benešová Zuzana
 
 
Charoušek Richard
Smutek Pavel
 
 
-6-8-5  0301
2.Lisý Jaroslav
Lisý Tomáš
 
 
Jakubčík Jiří
Šafařík Roman
 
 
8-4-4-8 1302
3.Mrenica OndřejCharoušek Richard-4-9-5  0303
4.Benešová ZuzanaSmutek Pavel-8-0-5  0304
5.Lisý TomášJakubčík Jiří-6-8-11  0305
6.Lisý JaroslavŠafařík Roman7-46-10-72306
7.Benešová ZuzanaCharoušek Richard7-6-7-3 1307
8.Lisý TomášSmutek Pavel-583-5-102308
9.Lisý JaroslavJakubčík Jiří697  3018
10.Mrenica OndřejŠafařík Roman-6-2-4  0319
11.Lisý TomášCharoušek Richard-9-8-4  03110
12.Lisý JaroslavSmutek Pavel6-11-981032210
13.Mrenica OndřejJakubčík Jiří-1-9-12  03211
14.Benešová ZuzanaŠafařík Roman-8-8-17  03212
15.Lisý JaroslavCharoušek Richard1095  30312
16.Mrenica OndřejSmutek Pavel-8-3-4  03313
17.Benešová ZuzanaJakubčík Jiří3-9-7-7 13314
18.Lisý Tomᚊafařík Roman-5-7-4  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mrenica Ondřej04Charoušek Richard31
Benešová Zuzana04Smutek Pavel31
Lisý Tomáš04Jakubčík Jiří31
Lisý Jaroslav31Šafařík Roman40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:41542:634MSK Břeclav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fidor Marek
Jakubčík František
 
 
Vacek Jan
Cerovská Nikol
 
 
396  3010
2.Lossel Martin
Zítka Karel
 
 
Bruckner Tomáš
Maněk Marek
 
 
9-36-1-72311
3.Fidor MarekVacek Jan-116-12-8 1312
4.Jakubčík FrantišekCerovská Nikol586  3022
5.Zítka KarelBruckner Tomáš-2-2-2  0323
6.Lossel MartinManěk Marek-104-810-82324
7.Jakubčík FrantišekVacek Jan-10439 3134
8.Zítka KarelCerovská Nikol-8-4-2  0335
9.Lossel MartinBruckner Tomáš-6-2-6  0336
10.Fidor MarekManěk Marek-8-87-4 1337
11.Zítka KarelVacek Jan-2-66-1 1338
12.Lossel MartinCerovská Nikol-86-810-92339
13.Fidor MarekBruckner Tomáš-88-46-523310
14.Jakubčík FrantišekManěk Marek-810410 31410
15.Lossel MartinVacek Jan-16-2-2  03411
16.Fidor MarekCerovská Nikol552  30511
17.Jakubčík FrantišekBruckner Tomáš-10-5-10  03512
18.Zítka KarelManěk Marek-8-4-4  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fidor Marek13Vacek Jan31
Jakubčík František31Cerovská Nikol22
Zítka Karel04Bruckner Tomáš40
Lossel Martin04Maněk Marek31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Boleradice 1935 AVrchní
rozhodčí:
Hos Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál KD BoleradiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1717:53521:712TJ Pálava Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hos Tomáš
Novotňák František ml.
 
 
Adámek Radek
Josef Jaroslav
 
 
-9-6-8  0301
2.Hos Tomáš
Novotňák František ml.
 
 
Adámek Radek
Josef Jaroslav
 
 
-7-689-92302
3.Hos Tomáš
Novotňák František ml.
 
 
Adámek Radek
Josef Jaroslav
 
 
-7-689-92303
4.Hos Tomáš
Novotňák František ml.
 
 
Adámek Radek
Josef Jaroslav
 
 
-7-689-92304
5.Demela JindřichJosef Jaroslav-6-8-2  0305
6.Vojtěšek TomášAdámek Radek-3-3-5  0306
7.Novotňák František ml.Dyrčíková Lucie-4-6-2  0307
8.Hos TomášGajan Pavel ml.-93-9-6 1308
9.Vojtěšek TomášJosef Jaroslav-5-7-9  0309
10.Novotňák František ml.Adámek Radek969  3019
11.Hos TomášDyrčíková Lucie-7-5-5  03110
12.Demela JindřichGajan Pavel ml.-57-7-7 13111
13.Novotňák František ml.Josef Jaroslav63-58 31211
14.Hos TomášAdámek Radek-6-4-7  03212
15.Demela JindřichDyrčíková Lucie-5-5-7  03213
16.Vojtěšek TomášGajan Pavel ml.-7-9-1  03214
17.Hos TomášJosef Jaroslav76-89 31314
18.Demela JindřichAdámek Radek-5-6-7  03315
19.Vojtěšek TomášDyrčíková Lucie-6-7-5  03316
20.Novotňák František ml.Gajan Pavel ml.-8-3-14  03317

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry04čtyřhry40
Demela Jindřich04Josef Jaroslav22
Vojtěšek Tomáš04Adámek Radek31
Novotňák František ml.22Dyrčíková Lucie40
Hos Tomáš13Gajan Pavel ml.40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná AVrchní
rozhodčí:
Kolínek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Perná, Perná 142, 691 86 PernáRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:25702:618TJ Sokol Perná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čulen Vlastimil
Kolínek Zdeněk
 
 
Hoffmann Dušan
Horák Radek
 
 
9-9-8983210
2.Kolínek Vladimír
Bačovský David
 
 
Filusztek Marek
Smejkal Oldřich
 
 
1066  3020
3.Čulen VlastimilFilusztek Marek-871012 3130
4.Kolínek VladimírMatula Arnošt-8616 3140
5.Kolínek ZdeněkHorák Radek-912-7-6 1341
6.Bačovský DavidHoffmann Dušan9-15-15-10 1342
7.Kolínek VladimírFilusztek Marek7-9-8973252
8.Kolínek ZdeněkMatula Arnošt997  3062
9.Bačovský DavidHorák Radek766  3072
10.Čulen VlastimilHoffmann Dušan7-774 3182
11.Kolínek ZdeněkFilusztek Marek8-5-68123292
12.Bačovský DavidMatula Arnošt-88710 31102
13.Čulen VlastimilHorák Radek10-6-99732112
14.Kolínek VladimírHoffmann Dušan11-878 31122
15.Bačovský DavidFilusztek Marek-8-9-10  03123
16.Čulen VlastimilMatula Arnošt164  30133
17.Kolínek VladimírHorák Radek-5-5-5  03134
18.Kolínek ZdeněkHoffmann Dušan962  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čulen Vlastimil40Filusztek Marek13
Kolínek Vladimír31Matula Arnošt04
Kolínek Zdeněk31Horák Radek22
Bačovský David22Hoffmann Dušan13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky BVrchní
rozhodčí:
Hycl David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:46Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:50604:733TJ Sokol Klobouky u Brna B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulica Jaromír
Levčík Miroslav
 
 
Svoboda Aleš
Ryšavý Luděk
 
 
-8-77-9 1301
2.Hycl David
Sláma Adam
 
 
Hrabec Lukáš
Šubík Jiří
 
 
9-77-783211
3.Levčík MiroslavHrabec Lukáš-4-5-7  0312
4.Hycl DavidŠubík Jiří-3-79853222
5.Ulica JaromírSvoboda Aleš99-7-9-102323
6.Sláma AdamRyšavý Luděk-106-7-9 1324
7.Hycl DavidHrabec Lukáš-7-3-9  0325
8.Ulica JaromírŠubík Jiří-8-9-9  0326
9.Sláma AdamSvoboda Aleš-6-2-7  0327
10.Levčík MiroslavRyšavý Luděk6-97-8-62328
11.Ulica JaromírHrabec Lukáš-10-11-7  0329
12.Sláma AdamŠubík Jiří7-78-8-923210
13.Levčík MiroslavSvoboda Aleš8-9-38-723211
14.Hycl DavidRyšavý Luděk-787-91032311
15.Sláma AdamHrabec Lukáš-48-7-7 13312
16.Levčík MiroslavŠubík Jiří-9-11-9  03313
17.Hycl DavidSvoboda Aleš-876-9932413
18.Ulica JaromírRyšavý LuděkWO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Levčík Miroslav04Hrabec Lukáš40
Hycl David31Šubík Jiří31
Ulica Jaromír03Svoboda Aleš31
Sláma Adam04Ryšavý Luděk21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BVrchní
rozhodčí:
Vala Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2016 18:15 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1039:38763:775TJ Sokol Brumovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valoušek František
Berka Petr
 
 
Prachař Štěpán
Krátký Milan
 
 
611-118 3110
2.Vala Jaroslav
Průdek Filip
 
 
Ševela František
Halm Josef
 
 
-2-9-12  0311
3.Valoušek FrantišekPrachař Štěpán797  3021
4.Darmovzal JanKrátký Milan-3-479-92322
5.Berka PetrHalm Josef1073  3032
6.Vala JaroslavŠevela František-656-7-92333
7.Darmovzal JanPrachař Štěpán109-9-7-82334
8.Berka PetrKrátký Milan-121089 3144
9.Vala JaroslavHalm Josef-599-6-92345
10.Valoušek FrantišekŠevela František-94-6893255
11.Berka PetrPrachař Štěpán989  3065
12.Vala JaroslavKrátký Milan-13-4-8  0366
13.Valoušek FrantišekHalm Josef1211-10-10-102367
14.Darmovzal JanŠevela František8-116-8-52368
15.Vala JaroslavPrachař Štěpán-5-10128-122369
16.Valoušek FrantišekKrátký Milan-149-41083279
17.Darmovzal JanHalm Josef-9-9514123289
18.Berka PetrŠevela František9-10-8-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valoušek František31Prachař Štěpán22
Darmovzal Jan13Krátký Milan22
Berka Petr31Halm Josef22
Vala Jaroslav04Ševela František31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy