Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice AVrchní
rozhodčí:
Krátký Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:9666:441TJ Sokol Brumovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krátký Milan
Miklík Pavel
 
 
Lisý Tomáš
Borovička Daniel
 
 
277  3010
2.Ševela František
Halm Josef
 
 
Benešová Zuzana
Tomola Jaroslav
 
 
-113-7913220
3.Krátký MilanLisý Tomáš3123  3030
4.Miklík PavelBenešová Zuzana647  3040
5.Halm JosefTomola Jaroslav9-948 3150
6.Ševela FrantišekBorovička Daniel75-93 3160
7.Miklík PavelLisý Tomáš699  3070
8.Halm JosefBenešová Zuzana7106  3080
9.Ševela FrantišekTomola Jaroslav667  3090
10.Krátký MilanBorovička Daniel1410  30100
11.Halm JosefLisý Tomáš11-786 31110
12.Ševela FrantišekBenešová Zuzana743  30120
13.Krátký MilanTomola Jaroslav697  30130
14.Miklík PavelBorovička Daniel2411  30140
15.Ševela FrantišekLisý Tomáš-129-10-10 13141
16.Krátký MilanBenešová Zuzana976  30151
17.Miklík PavelTomola Jaroslav88-98 31161
18.Halm JosefBorovička Daniel1038  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krátký Milan40Lisý Tomáš13
Miklík Pavel40Benešová Zuzana04
Halm Josef40Tomola Jaroslav04
Ševela František31Borovička Daniel04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:12656:466TJ Sokol Klobouky u Brna B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabec Lukáš
Šubík Jiří
 
 
Berka Petr
Darmovzal Jan
 
 
-8696 3110
2.Svoboda Aleš
Ryšavý Luděk
 
 
Průdek Filip
Straka Dominik
 
 
899  3020
3.Šubík JiříStraka Dominik533  3030
4.Ryšavý LuděkPrůdek Filip766  3040
5.Hrabec LukášBerka Petr-1410-119-72341
6.Svoboda AlešDarmovzal Jan478  3051
7.Ryšavý LuděkStraka Dominik856  3061
8.Hrabec LukášPrůdek Filip1186  3071
9.Svoboda AlešBerka Petr7410  3081
10.Šubík JiříDarmovzal Jan-9972 3191
11.Hrabec LukášStraka Dominik957  30101
12.Svoboda AlešPrůdek Filip595  30111
13.Šubík JiříBerka Petr-710104 31121
14.Ryšavý LuděkDarmovzal Jan55-97 31131
15.Svoboda AlešStraka Dominik666  30141
16.Šubík JiříPrůdek Filip5-838 31151
17.Ryšavý LuděkBerka Petr-7-9-4  03152
18.Hrabec LukášDarmovzal Jan1-767 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šubík Jiří40Straka Dominik04
Ryšavý Luděk31Průdek Filip04
Hrabec Lukáš31Berka Petr22
Svoboda Aleš40Darmovzal Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná BVrchní
rozhodčí:
Kolínek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Perná, Perná 142, 691 86 PernáRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:36573:622nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matula Arnošt
Horák Radek
 
 
Levčík Miroslav
Ulica Jaromír
 
 
7-58-653210
2.Hoffmann Dušan
Smejkal Oldřich
 
 
Hycl David
Sláma Adam
 
 
7-109-933220
3.Smejkal OldřichUlica Jaromír-4-4-3  0321
4.Matula ArnoštSláma Adam777  3031
5.Horák RadekLevčík Miroslav-911-7983241
6.Hoffmann DušanHycl David-10-87-6 1342
7.Matula ArnoštUlica Jaromír-1-2-7  0343
8.Horák RadekSláma Adam318  3053
9.Hoffmann DušanLevčík Miroslav5-7-8-8 1354
10.Smejkal OldřichHycl David-6-9-6  0355
11.Horák RadekUlica Jaromír97-69 3165
12.Hoffmann DušanSláma Adam-10784 3175
13.Smejkal OldřichLevčík Miroslav-4-3-6  0376
14.Matula ArnoštHycl David12-6-5-7 1377
15.Hoffmann DušanUlica Jaromír59-85 3187
16.Smejkal OldřichSláma Adam-3-8-7  0388
17.Matula ArnoštLevčík Miroslav1278  3098
18.Horák RadekHycl David-59-5-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smejkal Oldřich04Ulica Jaromír22
Matula Arnošt22Sláma Adam13
Horák Radek31Levčík Miroslav22
Hoffmann Dušan22Hycl David40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov AVrchní
rozhodčí:
Dyrčíková Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:14700:481TJ Pálava Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámek Radek
Josef Jaroslav
 
 
Čulen Vlastimil
Kolínek Vladimír
 
 
413-92 3110
2.Gajan Pavel ml.
Dyrčíková Lucie
 
 
Bačovský David
Kolínek Zdeněk
 
 
659  3020
3.Dyrčíková LucieČulen Vlastimil687  3030
4.Gajan Pavel ml.Kolínek Vladimír1149  3040
5.Josef JaroslavBačovský David-7589 3150
6.Adámek RadekKolínek Zdeněk1076  3060
7.Gajan Pavel ml.Čulen Vlastimil98-45 3170
8.Josef JaroslavKolínek Vladimír568  3080
9.Adámek RadekBačovský David45-98 3190
10.Dyrčíková LucieKolínek Zdeněk432  30100
11.Josef JaroslavČulen Vlastimil10-113-8-1023101
12.Adámek RadekKolínek Vladimír-8757 31111
13.Dyrčíková LucieBačovský David133  30121
14.Gajan Pavel ml.Kolínek Zdeněk56-7-7-823122
15.Adámek RadekČulen Vlastimil-10669 31132
16.Dyrčíková LucieKolínek Vladimír535  30142
17.Gajan Pavel ml.Bačovský David21011  30152
18.Josef JaroslavKolínek Zdeněk412-7-9432162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dyrčíková Lucie40Čulen Vlastimil13
Gajan Pavel ml.31Kolínek Vladimír04
Josef Jaroslav31Bačovský David04
Adámek Radek40Kolínek Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav AVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Boleradice 1935 ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
19:26Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:15637:395MSK Břeclav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bruckner Tomáš
Krejčiřík Stanislav
 
 
Novotňák František ml.
Hos Tomáš
 
 
989  3010
2.Vacek Jan
Koberová Klára
 
 
Novotňák František st.
 
 
WO    3020
3.Krejčiřík StanislavNovotňák František ml.95-9-6-62321
4.Vacek JanHos Tomáš547  3031
5.Koberová KláraNovotňák František st.8-6-59103241
6.Bruckner TomášWO    3051
7.Vacek JanNovotňák František ml.5-697 3161
8.Koberová KláraHos Tomáš-79-3-9 1362
9.Bruckner TomášNovotňák František st.349  3072
10.Krejčiřík StanislavWO    3082
11.Koberová KláraNovotňák František ml.-8-5-8  0383
12.Bruckner TomášHos Tomáš1027  3093
13.Krejčiřík StanislavNovotňák František st.87-96 31103
14.Vacek JanWO    30113
15.Bruckner TomášNovotňák František ml.-93714 31123
16.Krejčiřík StanislavHos Tomáš-6866 31133
17.Vacek JanNovotňák František st.476  30143
18.Koberová KláraWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Krejčiřík Stanislav21Novotňák František ml.22
Vacek Jan30Hos Tomáš13
Koberová Klára12Novotňák František st.04
Bruckner Tomáš30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice AVrchní
rozhodčí:
Šmíd Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 53, Šakvice, Sokolovna ŠakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1713:51396:663TJ Sokol Brumovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smutek Pavel
Šmíd Zdeněk
 
 
Fidor Marek
Jakubčík František
 
 
9-12-8-11 1301
2.Smutek Květoslav
 
 
Lossel Martin
Zítka Karel
 
 
WO    0302
3.Smutek KvětoslavJakubčík František-9-8-7  0303
4.Smutek PavelFidor Marek-78-34-22304
5.Šmíd ZdeněkZítka Karel668  3014
6.Lossel MartinWO    0315
7.Smutek PavelJakubčík František7-8-5-6 1316
8.Šmíd ZdeněkFidor Marek-78-56-72317
9.Zítka KarelWO    0318
10.Smutek KvětoslavLossel Martin-8-7-9  0319
11.Šmíd ZdeněkJakubčík František8-8-129-923110
12.Fidor MarekWO    03111
13.Smutek KvětoslavZítka Karel-7-8-7  03112
14.Smutek PavelLossel Martin-5-6-7  03113
15.Jakubčík FrantišekWO    03114
16.Smutek KvětoslavFidor Marek-78-5-6 13115
17.Smutek PavelZítka Karel-5-3-4  03116
18.Šmíd ZdeněkLossel Martin7-7-9-9 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Smutek Květoslav04Jakubčík František30
Smutek Pavel04Fidor Marek30
Šmíd Zdeněk13Zítka Karel21
   Lossel Martin30
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy