Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec CVrchní
rozhodčí:
Lisý Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jevišovka - 163d, Nádražní 9, 691 83 JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:45447:627TJ Sokol Brumovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lisý Jaroslav
Benešová Zuzana
 
 
Fidor Marek
Jakubčík František
 
 
-8-10-2  0301
2.Mrenica Ondřej
Mikulík Jan
 
 
Zítka Karel
Lossel Martin
 
 
-6-4-3  0302
3.Lisý JaroslavFidor Marek-99-43-72303
4.Benešová ZuzanaJakubčík František-10-7-8  0304
5.Mrenica OndřejZítka Karel-69-10-9 1305
6.Mikulík JanLossel Martin-411-11-5 1306
7.Benešová ZuzanaFidor Marek-5-3-6  0307
8.Mrenica OndřejJakubčík František8-2-5-6 1308
9.Mikulík JanZítka Karel-4-5-7  0309
10.Lisý JaroslavLossel Martin775  3019
11.Mrenica OndřejFidor Marek-4-5-4  03110
12.Mikulík JanJakubčík František-6-6-2  03111
13.Lisý JaroslavZítka Karel1393  30211
14.Benešová ZuzanaLossel Martin8911  30311
15.Mikulík JanFidor Marek-3-8-4  03312
16.Lisý JaroslavJakubčík František9-12-3-5 13313
17.Benešová ZuzanaZítka Karel-11-6-10  03314
18.Mrenica OndřejLossel Martin-9-5-5  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lisý Jaroslav22Fidor Marek40
Benešová Zuzana13Jakubčík František40
Mrenica Ondřej04Zítka Karel31
Mikulík Jan04Lossel Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Boleradice 1935 AVrchní
rozhodčí:
Vojtěšek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál KD BoleradiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:13602:343SK Boleradice 1935 A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pregrt Jiří
Novotňák František ml.
 
 
Smutek Pavel
Šmíd Zdeněk
 
 
1053  3010
2.Hos Tomáš
Vojtěšek Tomáš
 
 
Smutek Květoslav
 
 
WO    3020
3.Pregrt JiříSmutek Pavel11-1099 3130
4.Hos TomášSmutek Květoslav729  3040
5.Novotňák František ml.Šmíd Zdeněk645  3050
6.Vojtěšek TomášWO    3060
7.Hos TomášSmutek Pavel-9-10-10  0361
8.Novotňák František ml.Smutek Květoslav424  3071
9.Vojtěšek Tomᚊmíd Zdeněk-8-8-3  0372
10.Pregrt JiříWO    3082
11.Novotňák František ml.Smutek Pavel78-88 3192
12.Vojtěšek TomášSmutek Květoslav764  30102
13.Pregrt JiříŠmíd Zdeněk-81089 31112
14.Hos TomášWO    30122
15.Vojtěšek TomášSmutek Pavel-7-3-7  03123
16.Pregrt JiříSmutek Květoslav8102  30133
17.Hos Tomᚊmíd Zdeněk3-1196 31143
18.Novotňák František ml.WO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pregrt Jiří30Smutek Pavel22
Hos Tomáš21Smutek Květoslav04
Novotňák František ml.30Šmíd Zdeněk13
Vojtěšek Tomáš12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná AVrchní
rozhodčí:
Kolínek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Perná, Perná 142, 691 86 PernáRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:21614:498TJ Sokol Perná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolínek Vladimír
Bačovský David
 
 
Bruckner Tomáš
Koberová Klára
 
 
-9-9-8  0301
2.Čulen Vlastimil
Kolínek Zdeněk
 
 
Němeček Radek
Janoušek Radek
 
 
757  3011
3.Čulen VlastimilBruckner Tomáš-9-11-4  0312
4.Kolínek VladimírKoberová Klára844  3022
5.Kolínek ZdeněkNěmeček Radek959  3032
6.Bačovský DavidJanoušek Radek154  3042
7.Kolínek VladimírBruckner Tomáš-99-9-6 1343
8.Kolínek ZdeněkKoberová Klára86-9-1263253
9.Bačovský DavidNěmeček Radek9-899 3163
10.Čulen VlastimilJanoušek Radek859  3073
11.Kolínek ZdeněkBruckner Tomáš6-8-6-9 1374
12.Bačovský DavidKoberová Klára89-7-463284
13.Čulen VlastimilNěmeček Radek467  3094
14.Kolínek VladimírJanoušek Radek764  30104
15.Bačovský DavidBruckner Tomáš-9-4-5  03105
16.Čulen VlastimilKoberová Klára69-89 31115
17.Kolínek VladimírNěmeček Radek879  30125
18.Kolínek ZdeněkJanoušek Radek221  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čulen Vlastimil31Bruckner Tomáš40
Kolínek Vladimír31Koberová Klára04
Kolínek Zdeněk31Němeček Radek04
Bačovský David31Janoušek Radek04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky BVrchní
rozhodčí:
Sláma Adam
HOSTUJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:40559:647TJ Pálava Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hycl David
Sláma Adam
 
 
Adámek Radek
Josef Jaroslav
 
 
-7-6-7  0301
2.Levčík Miroslav
Ulica Jaromír
 
 
Gajan Pavel ml.
Dyrčíková Lucie
 
 
-7-6-9  0302
3.Levčík MiroslavJosef Jaroslav14-549 3112
4.Hycl DavidDyrčíková Lucie999  3022
5.Sláma AdamGajan Pavel ml.-7-11-8  0323
6.Ulica JaromírAdámek Radek7-9-8-7 1324
7.Hycl DavidJosef Jaroslav-779-8-92325
8.Sláma AdamDyrčíková Lucie-6-8-8  0326
9.Ulica JaromírGajan Pavel ml.6-8-5-6 1327
10.Levčík MiroslavAdámek Radek-2-59-7 1328
11.Sláma AdamJosef Jaroslav-1667-8-92329
12.Ulica JaromírDyrčíková Lucie-2-3-7  03210
13.Levčík MiroslavGajan Pavel ml.-987-7932310
14.Hycl DavidAdámek Radek-5976 31410
15.Ulica JaromírJosef Jaroslav789  30510
16.Levčík MiroslavDyrčíková Lucie-7-8-8  03511
17.Hycl DavidGajan Pavel ml.787  30611
18.Sláma AdamAdámek Radek-1-10-3  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Levčík Miroslav22Josef Jaroslav22
Hycl David31Dyrčíková Lucie31
Sláma Adam04Gajan Pavel ml.22
Ulica Jaromír13Adámek Radek31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BVrchní
rozhodčí:
Vala Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2016 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:22700:559TJ Sokol Rakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valoušek František
Berka Petr
 
 
Matula Arnošt
Horák Radek
 
 
1048  3010
2.Vala Jaroslav
Průdek Daniel
 
 
Hoffmann Dušan
Smejkal Oldřich
 
 
463  3020
3.Berka PetrMikulinec Roman1067  3030
4.Valoušek FrantišekMatula Arnošt4-122-8-92331
5.Darmovzal JanHorák Radek-11-48-3 1332
6.Vala JaroslavHoffmann Dušan-7787 3142
7.Valoušek FrantišekMikulinec Roman987  3052
8.Darmovzal JanMatula Arnošt5-7-69-102353
9.Vala JaroslavHorák Radek-6441 3163
10.Berka PetrHoffmann Dušan956  3073
11.Darmovzal JanMikulinec Roman9-8-12293283
12.Vala JaroslavMatula Arnošt984  3093
13.Berka PetrHorák Radek-9-88-7 1394
14.Valoušek FrantišekHoffmann Dušan3-9-96432104
15.Průdek DanielMikulinec Roman9-3-77632114
16.Berka PetrMatula Arnošt8-979 31124
17.Valoušek FrantišekHorák Radek-6857 31134
18.Darmovzal JanHoffmann Dušan856  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Berka Petr31Mikulinec Roman04
Valoušek František31Matula Arnošt22
Darmovzal Jan22Horák Radek22
Vala Jaroslav30Hoffmann Dušan04
Průdek Daniel10   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice AVrchní
rozhodčí:
Ševela František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:09Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1232:39645:691TJ Sokol Klobouky u Brna B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prachař Štěpán
Krátký Milan
 
 
Hrabec Lukáš
Šubík Jiří
 
 
1186  3010
2.Ševela František
Halm Josef
 
 
Svoboda Aleš
Matyáš Ivo
 
 
167-49 3120
3.Prachař ŠtěpánHrabec Lukáš6910  3030
4.Krátký MilanŠubík Jiří-7-2-5  0331
5.Halm JosefSvoboda Aleš-5-8-7  0332
6.Ševela FrantišekMatyáš Ivo10-967 3142
7.Krátký MilanHrabec Lukáš7-6-8-10 1343
8.Halm JosefŠubík Jiří-4-9-4  0344
9.Ševela FrantišekSvoboda Aleš-6-785-62345
10.Prachař ŠtěpánMatyáš Ivo576  3055
11.Halm JosefHrabec Lukáš-97-5-12 1356
12.Ševela FrantišekŠubík Jiří-810-10-5 1357
13.Prachař ŠtěpánSvoboda Aleš-7-39-9 1358
14.Krátký MilanMatyáš Ivo76-95 3168
15.Ševela FrantišekHrabec Lukáš-966-6-62369
16.Prachař ŠtěpánŠubík Jiří8-510-8-923610
17.Krátký MilanSvoboda Aleš10-47-6-1623611
18.Halm JosefMatyáš Ivo-6-1186-923612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Prachař Štěpán22Hrabec Lukáš31
Krátký Milan13Šubík Jiří40
Halm Josef04Svoboda Aleš40
Ševela František13Matyáš Ivo13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy