Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec CVrchní
rozhodčí:
Svoboda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK Boleradice 1935 ARozhodčí:Lisý Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:Mrenica Ondřej
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Soukup Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:41477:595SK Boleradice 1935 A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lisý Jaroslav
Soukup Michal
 
 
Pregrt Jiří
Hos Tomáš
 
 
-7-6-11  0301
2.Benešová Zuzana
Mrenica Ondřej
 
 
Vojtěšek Tomáš
Demela Jindřich
 
 
9-7-7-3 1302
3.Lisý JaroslavDemela Jindřich1195  3012
4.Soukup MichalPregrt Jiří8-776 3122
5.Benešová ZuzanaVojtěšek Tomáš-4-1-4  0323
6.Mrenica OndřejHos Tomáš-3-8-3  0324
7.Soukup MichalDemela Jindřich435  3034
8.Benešová ZuzanaPregrt Jiří8-5-67-62335
9.Mrenica OndřejVojtěšek Tomáš-5-3-4  0336
10.Lisý JaroslavHos Tomáš-117-8-5 1337
11.Benešová ZuzanaDemela Jindřich14-88 3147
12.Mrenica OndřejPregrt Jiří6-7-4-4 1348
13.Lisý JaroslavVojtěšek Tomáš6410  3058
14.Soukup MichalHos Tomáš-5-3-9  0359
15.Mrenica OndřejDemela Jindřich-10-7-7  03510
16.Lisý JaroslavPregrt Jiří-35-5-8 13511
17.Soukup MichalVojtěšek Tomáš-6-86-6 13512
18.Benešová ZuzanaHos Tomáš-3-2-3  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lisý Jaroslav22Demela Jindřich13
Soukup Michal22Pregrt Jiří31
Benešová Zuzana13Vojtěšek Tomáš31
Mrenica Ondřej04Hos Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná AVrchní
rozhodčí:
Kolínek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Perná, Perná 142, 691 86 PernáRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:637:33630:655TJ Sokol Perná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolínek Vladimír
Bačovský David
 
 
Fidor Marek
Jakubčík František
 
 
-9878 3110
2.Čulen Vlastimil
Kolínek Zdeněk
 
 
Lossel Martin
Zítka Karel
 
 
7-91010 3120
3.Čulen VlastimilJakubčík František-8-5-7  0321
4.Kolínek VladimírFidor Marek-3-79873231
5.Kolínek ZdeněkLossel Martin-59-4863241
6.Bačovský DavidZítka Karel-4713-783251
7.Kolínek VladimírJakubčík František1186  3061
8.Kolínek ZdeněkFidor Marek-121-10993271
9.Bačovský DavidLossel Martin7-999 3181
10.Čulen VlastimilZítka Karel-9-7-4  0382
11.Kolínek ZdeněkJakubčík František565  3092
12.Bačovský DavidFidor Marek-6-5-7  0393
13.Čulen VlastimilLossel Martin6-10-7-11 1394
14.Kolínek VladimírZítka Karel-10-1084932104
15.Bačovský DavidJakubčík František97-55 31114
16.Čulen VlastimilFidor Marek-6-5-8  03115
17.Kolínek VladimírLossel Martin-6799 31125
18.Kolínek ZdeněkZítka KarelWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čulen Vlastimil04Jakubčík František13
Kolínek Vladimír40Fidor Marek22
Kolínek Zdeněk30Lossel Martin13
Bačovský David31Zítka Karel12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky BVrchní
rozhodčí:
Hyclová Pavlína
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34632:626nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hycl David
Sláma Adam
 
 
Smutek Pavel
Charoušek Richard
 
 
9-361 3110
2.Levčík Miroslav
Ulica Jaromír
 
 
Dostoupil Jiří
Jakubčík Jiří
 
 
9-810-833220
3.Levčík MiroslavSmutek Pavel-4103-11-82321
4.Sláma AdamDostoupil Jiří-8-2-2  0322
5.Hycl DavidCharoušek Richard677  3032
6.Ulica JaromírJakubčík Jiří-4-673-82333
7.Sláma AdamSmutek Pavel-78-10-5 1334
8.Hycl DavidDostoupil Jiří488  3044
9.Ulica JaromírCharoušek Richard-837-6-52345
10.Levčík MiroslavJakubčík Jiří9-49-1483255
11.Hycl DavidSmutek Pavel4109  3065
12.Ulica JaromírDostoupil Jiří-8-9-5  0366
13.Levčík MiroslavCharoušek Richard-10-52983276
14.Sláma AdamJakubčík Jiří1339  3086
15.Ulica JaromírSmutek Pavel-912-8-7 1387
16.Levčík MiroslavDostoupil Jiří-5-6-3  0388
17.Sláma AdamCharoušek Richard-12-10-9  0389
18.Hycl DavidJakubčík Jiří465  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Levčík Miroslav22Smutek Pavel31
Sláma Adam13Dostoupil Jiří31
Hycl David40Charoušek Richard22
Ulica Jaromír04Jakubčík Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BVrchní
rozhodčí:
Valoušek František
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2016 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:15624:361TJ Sokol Rakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valoušek František
Berka Petr
 
 
Bruckner Tomáš
Koberová Klára
 
 
9-526 3110
2.Vala Jaroslav
Průdek Filip
 
 
Němeček Radek
 
 
WO    3020
3.Vala JaroslavBruckner Tomáš-6-4-6  0321
4.Berka PetrKoberová Klára995  3031
5.Valoušek FrantišekNěmeček Radek557  3041
6.Darmovzal JanWO    3051
7.Berka PetrBruckner Tomáš-4-7-12  0352
8.Valoušek FrantišekKoberová Klára756  3062
9.Darmovzal JanNěmeček Radek-22-47-52363
10.Vala JaroslavWO    3073
11.Valoušek FrantišekBruckner Tomáš9-111211 3183
12.Darmovzal JanKoberová Klára-9656 3193
13.Vala JaroslavNěmeček Radek44-101 31103
14.Berka PetrWO    30113
15.Darmovzal JanBruckner Tomáš78-89 31123
16.Vala JaroslavKoberová Klára266  30133
17.Průdek FilipNěmeček Radek-9622 31143
18.Valoušek FrantišekWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vala Jaroslav21Bruckner Tomáš22
Berka Petr11Koberová Klára04
Valoušek František30Němeček Radek13
Darmovzal Jan21   
Průdek Filip10   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice AVrchní
rozhodčí:
Kunický Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1514:49468:655TJ Pálava Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halm Josef
Miklík Pavel
 
 
Dyrčíková Lucie
Gajan Pavel ml.
 
 
-368-5-62301
2.Prachař Štěpán
Krátký Milan
 
 
Adámek Radek
Josef Jaroslav
 
 
3-7-5-7 1302
3.Halm JosefDyrčíková Lucie-10-6-7  0303
4.Krátký MilanGajan Pavel ml.-715107 3113
5.Prachař ŠtěpánJosef Jaroslav-9-12-7  0314
6.Miklík PavelAdámek Radek-7-3-1  0315
7.Krátký MilanDyrčíková Lucie-5-6-2  0316
8.Prachař ŠtěpánGajan Pavel ml.-88108 3126
9.Miklík PavelJosef Jaroslav-6-4-9  0327
10.Halm JosefAdámek Radek-4-0-6  0328
11.Prachař ŠtěpánDyrčíková Lucie-7-5-7  0329
12.Miklík PavelGajan Pavel ml.-9-53-3 13210
13.Halm JosefJosef Jaroslav4-9-7-9 13211
14.Krátký MilanAdámek Radek-4-9-11  03212
15.Miklík PavelDyrčíková Lucie-5-6-4  03213
16.Halm JosefGajan Pavel ml.-3-10-4  03214
17.Krátký MilanJosef Jaroslav-6-6-8  03215
18.Prachař ŠtěpánAdámek Radek-138-46932315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Halm Josef04Dyrčíková Lucie40
Krátký Milan13Gajan Pavel ml.22
Prachař Štěpán22Josef Jaroslav40
Miklík Pavel04Adámek Radek31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BVrchní
rozhodčí:
Hrabec Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:15636:477TJ Sokol Klobouky u Brna B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabec Lukáš
Šubík Jiří
 
 
Hoffmann Dušan
Filusztek Marek
 
 
8410  3010
2.Matyáš Ivo
Ryšavý Luděk
 
 
Horák Radek
Matula Arnošt
 
 
-68137 3120
3.Šubík JiříHoffmann Dušan4-755 3130
4.Matyáš IvoFilusztek Marek6-47-1043240
5.Ryšavý LuděkHorák Radek1037  3050
6.Hrabec LukášMatula Arnošt758  3060
7.Matyáš IvoHoffmann Dušan1095  3070
8.Ryšavý LuděkFilusztek Marek-685-853280
9.Hrabec LukášHorák Radek89-9-553290
10.Šubík JiříMatula Arnošt1055  30100
11.Blažek PetrHoffmann Dušan-8-4-7  03101
12.Hrabec LukášFilusztek Marek735  30111
13.Šubík JiříHorák Radek889  30121
14.Matyáš IvoMatula Arnošt676  30131
15.Hrabec LukášHoffmann Dušan844  30141
16.Šubík JiříFilusztek Marek465  30151
17.Matyáš IvoHorák Radek56-104 31161
18.Blažek PetrMatula Arnošt-4-4-8  03162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šubík Jiří40Hoffmann Dušan13
Matyáš Ivo40Filusztek Marek04
Ryšavý Luděk20Horák Radek04
Hrabec Lukáš40Matula Arnošt13
Blažek Petr02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy