Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná BVrchní
rozhodčí:
Kolínek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Perná, Perná 142, 691 86 PernáRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:14735:554TJ Sokol Perná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matula Arnošt
Horák Radek
 
 
Lisý Jaroslav
Borovička Daniel
 
 
868  3010
2.Filusztek Marek
Hoffmann Dušan
 
 
Benešová Zuzana
Tomola Jaroslav
 
 
887  3020
3.Horák RadekBorovička Daniel51311  3030
4.Filusztek MarekLisý Jaroslav78-12-10103240
5.Matula ArnoštBenešová Zuzana548  3050
6.Hoffmann DušanTomola Jaroslav-9958 3160
7.Filusztek MarekBorovička Daniel1063  3070
8.Matula ArnoštLisý Jaroslav7-6-6533280
9.Hoffmann DušanBenešová Zuzana-113-5853290
10.Horák RadekTomola Jaroslav-9742 31100
11.Matula ArnoštBorovička Daniel899  30110
12.Hoffmann DušanLisý Jaroslav-97109 31120
13.Horák RadekBenešová Zuzana-771014 31130
14.Filusztek MarekTomola Jaroslav555  30140
15.Smejkal OldřichBorovička Daniel846  30150
16.Horák RadekLisý Jaroslav6-118-81332160
17.Filusztek MarekBenešová Zuzana68-8-7932170
18.Matula ArnoštTomola Jaroslav6613  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horák Radek40Borovička Daniel04
Filusztek Marek40Lisý Jaroslav04
Matula Arnošt40Benešová Zuzana04
Hoffmann Dušan30Tomola Jaroslav04
Smejkal Oldřich10   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov AVrchní
rozhodčí:
Gajan Pavel ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, okres BřeclavRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:23679:575TJ Pálava Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gajan Pavel ml.
Dyrčíková Lucie
 
 
Svoboda Aleš
Matyáš Ivo
 
 
559  3010
2.Adámek Radek
Josef Jaroslav
 
 
Šubík Lubomír
Hrabec Lukáš
 
 
6-7172 3120
3.Josef JaroslavHrabec Lukáš-8-78-6 1321
4.Adámek RadekŠubík Jiří7-7-41043231
5.Gajan Pavel ml.Matyáš Ivo5-959 3141
6.Dyrčíková LucieSvoboda Aleš847  3051
7.Adámek RadekHrabec Lukáš-811-9893261
8.Gajan Pavel ml.Šubík Jiří-8-4-9  0362
9.Dyrčíková LucieMatyáš Ivo397  3072
10.Josef JaroslavSvoboda Aleš4-3-6493282
11.Gajan Pavel ml.Hrabec Lukáš88-83 3192
12.Dyrčíková LucieŠubík Jiří767  30102
13.Josef JaroslavMatyáš Ivo6611  30112
14.Adámek RadekSvoboda Aleš89-5-5932122
15.Dyrčíková LucieHrabec Lukáš785  30132
16.Josef JaroslavŠubík Jiří9-9-9-7 13133
17.Adámek RadekMatyáš Ivo693  30143
18.Gajan Pavel ml.Svoboda Aleš-8-757-723144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Josef Jaroslav22Hrabec Lukáš13
Adámek Radek40Šubík Jiří22
Gajan Pavel ml.22Matyáš Ivo04
Dyrčíková Lucie40Svoboda Aleš13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav AVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:54Konec
utkání
20:59Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:34652:633MSK Břeclav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacek Jan
Cerovská Nikol
 
 
Krátký Milan
Miklík Pavel
 
 
-86-6-6 1301
2.Bruckner Tomáš
Krejčiřík Stanislav
 
 
Ševela František
Halm Josef
 
 
-5-977103211
3.Krejčiřík StanislavKrátký Milan9-9-5-7 1312
4.Bruckner TomášHalm Josef498  3022
5.Vacek JanŠevela František-1139-463232
6.Cerovská NikolMiklík Pavel8-1295 3142
7.Bruckner TomášKrátký Milan103-118 3152
8.Vacek JanHalm Josef6-9-9-10 1353
9.Cerovská NikolŠevela František-8-6-9  0354
10.Krejčiřík StanislavMiklík Pavel2-48-863264
11.Vacek JanKrátký Milan6-9-7393274
12.Cerovská NikolHalm Josef-7-5-4  0375
13.Krejčiřík StanislavŠevela František-10913-9-62376
14.Bruckner TomášMiklík Pavel259  3086
15.Cerovská NikolKrátký Milan974  3096
16.Krejčiřík StanislavHalm Josef9-5-7-6 1397
17.Bruckner Tomᚊevela František796  30107
18.Vacek JanMiklík Pavel-9-9-1  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčiřík Stanislav13Krátký Milan13
Bruckner Tomáš40Halm Josef31
Vacek Jan22Ševela František22
Cerovská Nikol22Miklík Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice AVrchní
rozhodčí:
Dostoupil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 53, Šakvice, Sokolovna ŠakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33623:602nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smutek Pavel
Charoušek Richard
 
 
Vala Jaroslav
Průdek Filip
 
 
-810-9-7 1301
2.Dostoupil Jiří
Jakubčík Jiří
 
 
Berka Petr
Darmovzal Jan
 
 
-7896 3111
3.Dostoupil JiříVala Jaroslav-9968 3121
4.Jakubčík JiříPrůdek Filip-76-9-7 1322
5.Smutek PavelBerka Petr-8-74-9 1323
6.Charoušek RichardDarmovzal Jan-8-974-82324
7.Jakubčík JiříVala Jaroslav-8-97-7 1325
8.Smutek PavelPrůdek Filip878  3035
9.Charoušek RichardBerka Petr-7-5-7  0336
10.Dostoupil JiříDarmovzal Jan897  3046
11.Smutek PavelVala Jaroslav-7-6-8  0347
12.Charoušek RichardPrůdek Filip575  3057
13.Dostoupil JiříBerka Petr7-98-973267
14.Jusko AndrejDarmovzal Jan-9-7-6  0368
15.Charoušek RichardVala Jaroslav-9-76793278
16.Dostoupil JiříPrůdek Filip758  3088
17.Jusko AndrejBerka Petr-8-9-7  0389
18.Smutek PavelDarmovzal Jan8712  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dostoupil Jiří40Vala Jaroslav22
Jakubčík Jiří02Průdek Filip13
Smutek Pavel22Berka Petr31
Charoušek Richard22Darmovzal Jan22
Jusko Andrej02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BVrchní
rozhodčí:
Ševela František
HOSTUJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:02Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:45683:724TJ SPORT Němčičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lossel Martin
Zítka Karel
 
 
Hycl David
Sláma Adam
 
 
-6-55-9 1301
2.Fidor Marek
Jakubčík František
 
 
Levčík Miroslav
Ulica Jaromír
 
 
-84-63123211
3.Zítka KarelSláma Adam911-12-883221
4.Lossel MartinHycl David-10-2-9  0322
5.Jakubčík FrantišekLevčík Miroslav-7-65293232
6.Fidor MarekUlica Jaromír-4-8-8  0333
7.Lossel MartinSláma Adam48-1112 3143
8.Jakubčík FrantišekHycl David32-5-12-82344
9.Fidor MarekLevčík Miroslav6-93-8-72345
10.Zítka KarelUlica Jaromír-4-13-9  0346
11.Jakubčík FrantišekSláma Adam9-511-8-62347
12.Fidor MarekHycl David-9-8-7  0348
13.Zítka KarelLevčík Miroslav9-3-14-9 1349
14.Lossel MartinUlica Jaromír5612  3059
15.Fidor MarekSláma Adam66-9-10-723510
16.Zítka KarelHycl David-1-4-8  03511
17.Lossel MartinLevčík Miroslav-4511-8-923512
18.Jakubčík FrantišekUlica Jaromír8-5-109632612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zítka Karel13Sláma Adam22
Lossel Martin22Hycl David40
Jakubčík František22Levčík Miroslav31
Fidor Marek04Ulica Jaromír22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Boleradice 1935 AVrchní
rozhodčí:
Vojtěšek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál OÚ BoleradiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:40529:635TJ Sokol Perná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pregrt Jiří
Novotňák František ml.
 
 
Čulen Vlastimil
Kolínek Zdeněk
 
 
5-74-2-72301
2.Vojtěšek Tomáš
Demela Jindřich
 
 
Kolínek Vladimír
Bačovský David
 
 
-3-510-6 1302
3.Demela JindřichČulen Vlastimil-5-4-8  0303
4.Vojtěšek TomášKolínek Vladimír-01-5-6 1304
5.Novotňák František ml.Bačovský David25-78 3114
6.Pregrt JiříKolínek Zdeněk-56-78-52315
7.Vojtěšek TomášČulen Vlastimil8-4-11-2 1316
8.Novotňák František ml.Kolínek Vladimír785  3026
9.Pregrt JiříBačovský David-7-5-9  0327
10.Demela JindřichKolínek Zdeněk-3-5-5  0328
11.Novotňák František ml.Čulen Vlastimil5-89-763238
12.Hos TomášKolínek Vladimír-2-8-5  0339
13.Demela JindřichBačovský David14910  3049
14.Vojtěšek TomášKolínek Zdeněk-6-5-7  03410
15.Hos TomášČulen Vlastimil-6-79-8 13411
16.Demela JindřichKolínek Vladimír-6-8-7  03412
17.Vojtěšek TomášBačovský David6-81310 31512
18.Novotňák František ml.Kolínek Zdeněk898  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Demela Jindřich13Čulen Vlastimil31
Vojtěšek Tomáš13Kolínek Vladimír31
Novotňák František ml.40Bačovský David13
Pregrt Jiří02Kolínek Zdeněk31
Hos Tomáš02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy