Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec CVrchní
rozhodčí:
Švejda Alois
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná ARozhodčí:Benešová Zuzana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:Lisý Jaroslav
Datum dle rozpisu18. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Soukup Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1618:48553:668TJ Sokol Perná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benešová Zuzana
Tomola Jaroslav
 
 
Čulen Vlastimil
Kolínek Zdeněk
 
 
-8-7-4  0301
2.Lisý Jaroslav
Soukup Michal
 
 
Kolínek Vladimír
Bačovský David
 
 
768  3011
3.Tomola JaroslavČulen Vlastimil-9-9-6  0312
4.Benešová ZuzanaKolínek Vladimír-6-5-10  0313
5.Soukup MichalBačovský David-6-859-72314
6.Lisý JaroslavKolínek Zdeněk8-7-8-8 1315
7.Benešová ZuzanaČulen Vlastimil-9-9-5  0316
8.Soukup MichalKolínek Vladimír-9-9-8  0317
9.Lisý JaroslavBačovský David-8-9-8  0318
10.Tomola JaroslavKolínek Zdeněk97-6-7-92319
11.Soukup MichalČulen Vlastimil-7-3-9  03110
12.Lisý JaroslavKolínek Vladimír68-9-7-523111
13.Tomola JaroslavBačovský David9-6-10-7 13112
14.Benešová ZuzanaKolínek Zdeněk788  30212
15.Lisý JaroslavČulen Vlastimil98-8-9-723213
16.Tomola JaroslavKolínek Vladimír9-8-5-7 13214
17.Benešová ZuzanaBačovský David-8-7-8  03215
18.Soukup MichalKolínek Zdeněk7-7-7-7 13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tomola Jaroslav04Čulen Vlastimil40
Benešová Zuzana13Kolínek Vladimír40
Soukup Michal04Bačovský David40
Lisý Jaroslav04Kolínek Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky BVrchní
rozhodčí:
Hyclová Pavlína
HOSTUJÍCÍ:SK Boleradice 1935 ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:22639:425TJ SPORT Němčičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulica Jaromír
Stávek Jaroslav
 
 
Novotňák František ml.
Hos Tomáš
 
 
-10-3-8  0301
2.Levčík Miroslav
Sláma Adam
 
 
Vojtěšek Tomáš
 
 
WO    3011
3.Ulica JaromírVojtěšek Tomáš865  3021
4.Sláma AdamHos Tomáš74-9-9-82322
5.Levčík MiroslavNovotňák František ml.4-858 3132
6.Stávek JaroslavWO    3042
7.Sláma AdamVojtěšek Tomáš19-98 3152
8.Levčík MiroslavHos Tomáš9-6-10-9 1353
9.Stávek JaroslavNovotňák František ml.7-39-983263
10.Ulica JaromírWO    3073
11.Levčík MiroslavVojtěšek Tomáš266  3083
12.Stávek JaroslavHos Tomáš1084  3093
13.Ulica JaromírNovotňák František ml.8-8-75-92394
14.Sláma AdamWO    30104
15.Stávek JaroslavVojtěšek Tomáš256  30114
16.Ulica JaromírHos Tomáš-11-612-6 13115
17.Sláma AdamNovotňák František ml.-16-7-2  03116
18.Levčík MiroslavWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ulica Jaromír12Vojtěšek Tomáš04
Sláma Adam12Hos Tomáš31
Levčík Miroslav21Novotňák František ml.22
Stávek Jaroslav30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BVrchní
rozhodčí:
Průdek Danek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2016 18:15 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:42624:693TJ Sokol Brumovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Berka Petr
Darmovzal Jan
 
 
Valný Vladimír
Fidor Marek
 
 
-16-12-5  0301
2.Vala Jaroslav
Průdek Filip
 
 
Lossel Martin
Zítka Karel
 
 
65-58 3111
3.Darmovzal JanValný Vladimír10-9-6-10 1312
4.Vala JaroslavFidor Marek6-4-6-8 1313
5.Berka PetrZítka Karel953  3023
6.Průdek FilipLossel Martin-9-11-6  0324
7.Vala JaroslavValný Vladimír6-12-4-12 1325
8.Berka PetrFidor Marek48-10-6133235
9.Průdek FilipZítka Karel-5-7-6  0336
10.Darmovzal JanLossel Martin8-10-6393246
11.Berka PetrValný Vladimír8-1869 3156
12.Průdek FilipFidor Marek-8-910-6 1357
13.Darmovzal JanZítka Karel5-8-8-4 1358
14.Vala JaroslavLossel Martin-6-1188-112359
15.Průdek FilipValný Vladimír-9-11-6  03510
16.Darmovzal JanFidor Marek8-79-6-823511
17.Vala JaroslavZítka KarelWO    03512
18.Berka PetrLossel Martin867  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Darmovzal Jan13Valný Vladimír31
Vala Jaroslav03Fidor Marek31
Berka Petr40Zítka Karel21
Průdek Filip04Lossel Martin22
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice AVrchní
rozhodčí:
Ševela František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:40Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:30703:621TJ Sokol Brumovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševela František
Halm Josef
 
 
Dostoupil Jiří
Jakubčík Jiří
 
 
944  3010
2.Krátký Milan
Miklík Pavel
 
 
Smutek Pavel
Jusko Andrej
 
 
-845-643220
3.Miklík PavelDostoupil Jiří-8-267-32321
4.Krátký MilanJakubčík Jiří237  3031
5.Ševela FrantišekJusko Andrej-96148 3141
6.Halm JosefSmutek Pavel-5-12810113251
7.Krátký MilanDostoupil Jiří8-11-98-72352
8.Ševela FrantišekJakubčík Jiří6-94-2-132353
9.Halm JosefJusko Andrej87-106 3163
10.Miklík PavelSmutek Pavel-5677 3173
11.Ševela FrantišekDostoupil Jiří-4-9-10  0374
12.Halm JosefJakubčík Jiří7-97-933284
13.Miklík PavelJusko Andrej79-83 3194
14.Krátký MilanSmutek Pavel-512-731432104
15.Halm JosefDostoupil Jiří-7-8-8  03105
16.Miklík PavelJakubčík Jiří-4-8-10  03106
17.Krátký MilanJusko Andrej717  30116
18.Ševela FrantišekSmutek Pavel893  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Miklík Pavel22Dostoupil Jiří40
Krátký Milan31Jakubčík Jiří22
Ševela František22Jusko Andrej04
Halm Josef31Smutek Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BVrchní
rozhodčí:
Hrabec Lukáš
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:12649:429TJ Sokol Klobouky u Brna B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ryšavý Luděk
Klímek Ondřej
 
 
Vacek Jan
Němeček Radek
 
 
-6235 3110
2.Hrabec Lukáš
Šubík Jiří
 
 
Maněk Marek
Koberová Klára
 
 
692  3020
3.Šubík JiříVacek Jan828  3030
4.Klímek OndřejNěmeček Radek587  3040
5.Ryšavý LuděkManěk Marek996  3050
6.Hrabec LukášKoberová Klára648  3060
7.Klímek OndřejVacek Jan-6-6-6  0361
8.Ryšavý LuděkNěmeček Radek184  3071
9.Hrabec LukášManěk Marek41211  3081
10.Šubík JiříKoberová Klára105-91 3191
11.Ryšavý LuděkVacek Jan-10628 31101
12.Hrabec LukášNěmeček Radek-8425 31111
13.Šubík JiříManěk Marek8810  30121
14.Klímek OndřejKoberová Klára290  30131
15.Hrabec LukášVacek Jan5-98-10-723132
16.Šubík JiříNěmeček Radek5-677 31142
17.Klímek OndřejManěk Marek787  30152
18.Ryšavý LuděkKoberová Klára36-95 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šubík Jiří40Vacek Jan22
Klímek Ondřej31Němeček Radek04
Ryšavý Luděk40Maněk Marek04
Hrabec Lukáš31Koberová Klára04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná BVrchní
rozhodčí:
Kolínek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Perná, Perná 142, 691 86 PernáRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1617:51506:723TJ Pálava Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matula Arnošt
Horák Radek
 
 
Adámek Radek
Josef Jaroslav
 
 
-6610-11-42301
2.Filusztek Marek
Smejkal Oldřich
 
 
Dyrčíková Lucie
Gajan Pavel ml.
 
 
-3-6-15  0302
3.Horák RadekGajan Pavel ml.3-688 3112
4.Filusztek MarekDyrčíková Lucie-3-7-5  0313
5.Matula ArnoštJosef Jaroslav-78-81373223
6.Smejkal OldřichAdámek Radek-1-5-2  0324
7.Filusztek MarekGajan Pavel ml.-88-613-62325
8.Matula ArnoštDyrčíková Lucie-5-3-6  0326
9.Smejkal OldřichJosef Jaroslav-4-4-5  0327
10.Horák RadekAdámek Radek-61012-6-112328
11.Matula ArnoštGajan Pavel ml.-88-6-5 1329
12.Smejkal OldřichDyrčíková Lucie-4-3-5  03210
13.Horák RadekJosef Jaroslav-8-88-6 13211
14.Filusztek MarekAdámek Radek-812-10-3 13212
15.Smejkal OldřichGajan Pavel ml.-1-3-7  03213
16.Horák RadekDyrčíková Lucie-5-6-5  03214
17.Filusztek MarekJosef Jaroslav-8-9-3  03215
18.Matula ArnoštAdámek Radek9-9-68-823216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Horák Radek13Gajan Pavel ml.31
Filusztek Marek04Dyrčíková Lucie40
Matula Arnošt13Josef Jaroslav31
Smejkal Oldřich04Adámek Radek40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy