Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov AVrchní
rozhodčí:
Gajan Pavel ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:7647:377TJ Pálava Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dyrčíková Lucie
Gajan Pavel ml.
 
 
Lisý Jaroslav
Soukup Michal
 
 
1196  3010
2.Josef Jaroslav
Adámek Radek
 
 
Benešová Zuzana
Tomola Jaroslav
 
 
356  3020
3.Gajan Pavel ml.Lisý Jaroslav1310-10-7-62321
4.Josef JaroslavSoukup Michal748  3031
5.Adámek RadekBenešová Zuzana265  3041
6.Dyrčíková LucieTomola Jaroslav334  3051
7.Josef JaroslavLisý Jaroslav9-967 3161
8.Adámek RadekSoukup Michal144  3071
9.Dyrčíková LucieBenešová Zuzana628  3081
10.Gajan Pavel ml.Tomola Jaroslav649  3091
11.Adámek RadekLisý Jaroslav-98-74332101
12.Dyrčíková LucieSoukup Michal925  30111
13.Gajan Pavel ml.Benešová Zuzana835  30121
14.Josef JaroslavTomola Jaroslav409  30131
15.Dyrčíková LucieLisý Jaroslav669  30141
16.Gajan Pavel ml.Soukup Michal73-96 31151
17.Josef JaroslavBenešová Zuzana625  30161
18.Adámek RadekTomola Jaroslav459  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gajan Pavel ml.31Lisý Jaroslav13
Josef Jaroslav40Soukup Michal04
Adámek Radek40Benešová Zuzana04
Dyrčíková Lucie40Tomola Jaroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav AVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:31Konec
utkání
19:29Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:29665:613MSK Břeclav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bruckner Tomáš
Maněk Marek
 
 
Horák Radek
Matula Arnošt
 
 
7610  3010
2.Vacek Jan
Krejčiřík Stanislav
 
 
Smejkal Oldřich
Filusztek Marek
 
 
-5-986-92311
3.Krejčiřík StanislavHorák Radek-6267 3121
4.Bruckner TomášFilusztek Marek1146  3031
5.Koberová KláraMatula Arnošt-4-3-4  0332
6.Vacek JanSmejkal Oldřich947  3042
7.Bruckner TomášHorák Radek639  3052
8.Koberová KláraFilusztek Marek-413-8563262
9.Vacek JanMatula Arnošt9-8147 3172
10.Krejčiřík StanislavSmejkal Oldřich248  3082
11.Koberová KláraHorák Radek-2-2-7  0383
12.Vacek JanFilusztek Marek4-68-663293
13.Krejčiřík StanislavMatula Arnošt-67-67-72394
14.Bruckner TomášSmejkal Oldřich552  30104
15.Vacek JanHorák Radek913-3-7-723105
16.Krejčiřík StanislavFilusztek Marek7-8-106-823106
17.Bruckner TomášMatula Arnošt-10155-3632116
18.Koberová KláraSmejkal Oldřich-88-8-7 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčiřík Stanislav22Horák Radek22
Bruckner Tomáš40Filusztek Marek13
Koberová Klára13Matula Arnošt22
Vacek Jan31Smejkal Oldřich13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BVrchní
rozhodčí:
Hrabec Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:7619:360TJ Sokol Klobouky u Brna B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabec Lukáš
Páleník Jiří
 
 
Charoušek Richard
Šmíd Zdeněk
 
 
6312  3010
2.Ryšavý Luděk
Klímek Ondřej
 
 
Smutek Pavel
Jusko Andrej
 
 
856  3020
3.Páleník JiříSmutek Pavel556  3030
4.Hrabec LukášCharoušek Richard775  3040
5.Ryšavý LuděkŠmíd Zdeněk364  3050
6.Klímek OndřejJusko Andrej3122  3060
7.Hrabec LukášSmutek Pavel39-108 3170
8.Ryšavý LuděkCharoušek Richard-3-10-8  0371
9.Klímek OndřejŠmíd Zdeněk547  3081
10.Páleník JiříJusko Andrej453  3091
11.Ryšavý LuděkSmutek Pavel-4-888732101
12.Klímek OndřejCharoušek Richard-9677 31111
13.Páleník JiříŠmíd Zdeněk635  30121
14.Hrabec LukášJusko Andrej833  30131
15.Klímek OndřejSmutek Pavel393  30141
16.Páleník JiříCharoušek Richard357  30151
17.Hrabec Lukᚊmíd Zdeněk744  30161
18.Ryšavý LuděkJusko Andrej381  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Páleník Jiří40Smutek Pavel04
Hrabec Lukáš40Charoušek Richard13
Ryšavý Luděk31Šmíd Zdeněk04
Klímek Ondřej40Jusko Andrej04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BVrchní
rozhodčí:
Ševela František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 09:30 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:180:54238:594TJ Sokol Brumovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Weiss Lukáš
Miklík Pavel ml.
 
 
Prachař Štěpán
Krátký Milan
 
 
-4-8-2  0301
2.Haüsler Karel
Šemora Stanislav
 
 
Ševela František
Halm Josef
 
 
-6-4-7  0302
3.Miklík Pavel ml.Krátký Milan-3-4-2  0303
4.Weiss LukášPrachař Štěpán-7-6-9  0304
5.Šemora StanislavHalm Josef-2-4-3  0305
6.Haüsler KarelŠevela František-8-7-9  0306
7.Weiss LukášKrátký Milan-5-7-6  0307
8.Šemora StanislavPrachař Štěpán-2-2-3  0308
9.Haüsler KarelHalm Josef-6-4-7  0309
10.Miklík Pavel ml.Ševela František-1-3-3  03010
11.Šemora StanislavKrátký Milan-3-4-1  03011
12.Haüsler KarelPrachař Štěpán-6-9-4  03012
13.Miklík Pavel ml.Halm Josef-4-2-1  03013
14.Weiss Lukᚊevela František-5-7-3  03014
15.Haüsler KarelKrátký Milan-6-8-4  03015
16.Miklík Pavel ml.Prachař Štěpán-1-3-3  03016
17.Weiss LukášHalm Josef-2-7-4  03017
18.Šemora StanislavŠevela František-2-1-4  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Miklík Pavel ml.04Krátký Milan40
Weiss Lukáš04Prachař Štěpán40
Šemora Stanislav04Halm Josef40
Haüsler Karel04Ševela František40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Boleradice 1935 AVrchní
rozhodčí:
Vojtěšek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál KD BoleradiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:17601:373SK Boleradice 1935 A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pregrt Jiří
Novotňák František ml.
 
 
Průdek Filip
 
 
WO    3010
2.Hos Tomáš
Vojtěšek Tomáš
 
 
Vala Jaroslav
Průdek Daniel
 
 
-8685 3120
3.Pregrt JiříPrůdek Filip-78-9-6 1321
4.Vojtěšek TomášVala Jaroslav-8-3-4  0322
5.Novotňák František ml.Průdek Daniel337  3032
6.Hos TomášWO    3042
7.Vojtěšek TomášPrůdek Filip-57-117-132343
8.Novotňák František ml.Vala Jaroslav7-878 3153
9.Hos TomášPrůdek Daniel6511  3063
10.Pregrt JiříWO    3073
11.Novotňák František ml.Průdek Filip7147  3083
12.Hos TomášVala Jaroslav-77-65-52384
13.Pregrt JiříPrůdek Daniel657  3094
14.Vojtěšek TomášWO    30104
15.Hos TomášPrůdek Filip978  30114
16.Pregrt JiříVala JaroslavWO    30124
17.Demela JindřichPrůdek Daniel-4-3-3  03125
18.Novotňák František ml.WO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pregrt Jiří11Průdek Filip22
Vojtěšek Tomáš02Vala Jaroslav21
Novotňák František ml.30Průdek Daniel13
Hos Tomáš21   
Demela Jindřich01   
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná AVrchní
rozhodčí:
Kolínek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Perná, Perná 142, 691 86 PernáRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:39614:648TJ SPORT Němčičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolínek Vladimír
Bačovský David
 
 
Levčík Miroslav
Ulica Jaromír
 
 
-711-78-22301
2.Čulen Vlastimil
Kvěch Jan
 
 
Hycl David
Sláma Adam
 
 
-9-4-6  0302
3.Čulen VlastimilHycl David-8-5-7  0303
4.Kolínek VladimírSláma Adam6-8-7-8 1304
5.Bačovský DavidLevčík Miroslav-6-5-9  0305
6.Kvěch JanUlica Jaromír-87-9-2 1306
7.Kolínek VladimírHycl David-84-84-52307
8.Bačovský DavidSláma Adam-8675 3117
9.Kvěch JanLevčík Miroslav8-9-9-8 1318
10.Čulen VlastimilUlica Jaromír9-57-443228
11.Bačovský DavidHycl David-8-2-4  0329
12.Kvěch JanSláma Adam9-8-7543239
13.Čulen VlastimilLevčík Miroslav675  3049
14.Kolínek VladimírUlica Jaromír-75-7993259
15.Kvěch JanHycl David-6-78-9 13510
16.Čulen VlastimilSláma Adam897  30610
17.Kolínek VladimírLevčík Miroslav466  30710
18.Bačovský DavidUlica Jaromír8-89-6932810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čulen Vlastimil31Hycl David40
Kolínek Vladimír22Sláma Adam13
Bačovský David22Levčík Miroslav22
Kvěch Jan13Ulica Jaromír13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy