Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky AVrchní
rozhodčí:
Libenský Svatoslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velké Hostěrádky 215, Sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:37640:625nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slabyhoudek Václav
Svoboda Bohuslav
 
 
Goliáš Petr
Šťastný Pavel
 
 
-85-96-102301
2.Klaška Jaroslav
Libenský Svatoslav
 
 
Hanuš Michal
Zmrzlík Pavel
 
 
7-85-3103211
3.Svoboda BohuslavGoliáš Petr-9-8-4  0312
4.Klaška JaroslavZmrzlík Pavel-108-8-8 1313
5.Libenský SvatoslavHanuš Michal-8-910-7 1314
6.Slabyhoudek VáclavŠťastný Pavel-12-9-6  0315
7.Klaška JaroslavGoliáš Petr-3-9-6  0316
8.Libenský SvatoslavZmrzlík Pavel444  3026
9.Slabyhoudek VáclavHanuš Michal-7-611-11 1327
10.Svoboda BohuslavŠťastný Pavel-86-7993237
11.Libenský SvatoslavGoliáš Petr81-69 3147
12.Slabyhoudek VáclavZmrzlík Pavel579  3057
13.Svoboda BohuslavHanuš Michal9-959 3167
14.Klaška JaroslavŠťastný Pavel-6-10-7  0368
15.Slabyhoudek VáclavGoliáš Petr3-96-753278
16.Svoboda BohuslavZmrzlík Pavel6-133-993288
17.Klaška JaroslavHanuš Michal-2-6-7  0389
18.Libenský SvatoslavŠťastný Pavel545  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Bohuslav31Goliáš Petr22
Klaška Jaroslav04Zmrzlík Pavel13
Libenský Svatoslav31Hanuš Michal31
Slabyhoudek Václav22Šťastný Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí AVrchní
rozhodčí:
Hasilík Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402/1, 691 05 Zaječí, tělocvična ZŠ ZaječíRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:39680:684TJ Sokol Rakvice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák František
Zhejbal Jiří
 
 
Pyskatý Roman
Straka Vlastimil
 
 
-8696 3110
2.Hasilík Milan
Radkovič Radek
 
 
Průdek Filip
Průdek Daniel
 
 
-5-6-9  0311
3.Radkovič RadekPrůdek Daniel-128-9-9 1312
4.Zhejbal JiříPrůdek Filip3-610-9-82313
5.Hanák FrantišekPyskatý Roman-8215 3123
6.Hasilík MilanStraka Vlastimil-88-9-14 1324
7.Zhejbal JiříPrůdek Daniel-7-4-10  0325
8.Hanák FrantišekPrůdek Filip-9813-9-162326
9.Hasilík MilanPyskatý Roman-9897 3136
10.Radkovič RadekStraka Dominik9-7-87-72337
11.Hanák FrantišekPrůdek Daniel51010  3047
12.Hasilík MilanPrůdek Filip-45-68-112348
13.Radkovič RadekPyskatý Roman8-8-7893258
14.Zhejbal JiříStraka Dominik-7-59-5 1359
15.Hasilík MilanPrůdek Daniel-4-8-6  03510
16.Radkovič RadekPrůdek Filip-8-88-9 13511
17.Zhejbal JiříPyskatý Roman88-89 31611
18.Hanák FrantišekStraka Dominik247  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Radkovič Radek13Průdek Daniel31
Zhejbal Jiří13Průdek Filip40
Hanák František31Pyskatý Roman04
Hasilík Milan13Straka Vlastimil10
   Straka Dominik21



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany AVrchní
rozhodčí:
Halámek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 99, 691 26 Pouzdřany, Sál KD PouzdřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:40553:631Moravan Lednice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Geier Ivo
Vybíral Zdeněk
 
 
Hejmala Karel
Jelínek Jaromír
 
 
-8-88-10 1301
2.Halámek Zdeněk
Halámek Radek ml.
 
 
Hruška Vlastimil
Juras Oldřich
 
 
-57-6593211
3.Geier IvoHejmala Karel13-367 3121
4.Vybíral ZdeněkJelínek Jaromír-11-7-10  0322
5.Halámek ZdeněkHruška Vlastimil-12-9-4  0323
6.Halámek Radek ml.Juras Oldřich-7-3-5  0324
7.Vybíral ZdeněkHejmala Karel-2-4-15  0325
8.Halámek ZdeněkJelínek Jaromír8-4-6-6 1326
9.Halámek Radek ml.Hruška Vlastimil-97-5-13 1327
10.Geier IvoJuras Oldřich375  3037
11.Halámek ZdeněkHejmala Karel-68-8-11 1338
12.Halámek Radek ml.Jelínek Jaromír-3-11-6  0339
13.Geier IvoHruška Vlastimil757  3049
14.Vybíral ZdeněkJuras Oldřich8-7-78-823410
15.Halámek Radek ml.Hejmala Karel-5-5-5  03411
16.Geier IvoJelínek Jaromír4137  30511
17.Vybíral ZdeněkHruška Vlastimil-5-8-5  03512
18.Halámek ZdeněkJuras Oldřich75-96 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Geier Ivo40Hejmala Karel31
Vybíral Zdeněk04Jelínek Jaromír31
Halámek Zdeněk13Hruška Vlastimil31
Halámek Radek ml.04Juras Oldřich22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice CVrchní
rozhodčí:
Loukota Zdeněk ml.
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 510, Lednice, tělocvična ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:22597:388Moravan Lednice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lunzar Ladislav
Zechmeister Jan
 
 
Slavík Ondřej
Halasová Ludmila
 
 
346  3010
2.Mikuš Josef
Gregor Miroslav
 
 
Lengál Ivo
 
 
WO    3020
3.Zechmeister JanSlavík Ondřej-7-7-12  0321
4.Gregor MiroslavHalasová Ludmila-3-7-12  0322
5.Kováč JosefLengál Ivo-9-12-8  0323
6.Lunzar LadislavWO    3033
7.Mikuš JosefSlavík Ondřej42-87 3143
8.Kováč JosefHalasová Ludmila56-6-6-72344
9.Lunzar LadislavLengál Ivo1056  3054
10.Zechmeister JanWO    3064
11.Kováč JosefSlavík Ondřej7-8-6-3 1365
12.Lunzar LadislavHalasová Ludmila654  3075
13.Zechmeister JanLengál Ivo-7-8-7  0376
14.Mikuš JosefWO    3086
15.Lunzar LadislavSlavík Ondřej835  3096
16.Zechmeister JanHalasová Ludmila9-88-9932106
17.Mikuš JosefLengál Ivo-7753 31116
18.Kováč JosefWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zechmeister Jan12Slavík Ondřej22
Gregor Miroslav01Halasová Ludmila22
Kováč Josef03Lengál Ivo22
Lunzar Ladislav30   
Mikuš Josef20   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice BVrchní
rozhodčí:
Šafařík Václav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městečko 55,Velké Němčice, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:6654:388TJ Sokol Velké Němčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlávka Stanislav
Šafařík Václav st.
 
 
Svoboda Zdeněk
Tomola Vladimír
 
 
516  3010
2.Hruška Jaroslav st.
Hrnčíř Leoš
 
 
Kovář Pavel
Tomola Jaroslav
 
 
976  3020
3.Hruška Jaroslav st.Svoboda Zdeněk746  3030
4.Hrnčíř LeošTomola Vladimír268  3040
5.Hlávka StanislavTomola Jaroslav5110  3050
6.Šafařík Václav st.Kovář Pavel3106  3060
7.Hrnčíř LeošSvoboda Zdeněk5-789 3170
8.Hlávka StanislavTomola Vladimír657  3080
9.Šafařík Václav st.Tomola Jaroslav8-9-141283290
10.Hruška Jaroslav st.Kovář Pavel556  30100
11.Hlávka StanislavSvoboda Zdeněk673  30110
12.Šafařík Václav st.Tomola Vladimír55-65 31120
13.Hruška Jaroslav st.Tomola Jaroslav5119  30130
14.Hrnčíř LeošKovář Pavel453  30140
15.Šafařík Václav st.Svoboda Zdeněk01210  30150
16.Hruška Jaroslav st.Tomola Vladimír321  30160
17.Hrnčíř LeošTomola Jaroslav3-42-9732170
18.Hlávka StanislavKovář Pavel887  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hruška Jaroslav st.40Svoboda Zdeněk04
Hrnčíř Leoš40Tomola Vladimír04
Hlávka Stanislav40Tomola Jaroslav04
Šafařík Václav st.40Kovář Pavel04
nejsou

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy