Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice BVrchní
rozhodčí:
Šafařík Václav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městečko 55,Velké Němčice, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:20621:442TJ Sokol Velké Němčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlávka Stanislav
Šafařík Václav st.
 
 
Goliáš Petr
Šťastný Pavel
 
 
-958-3-122301
2.Frömmel Zdeněk
Hruška Jaroslav st.
 
 
Veselá Pavlína
Dvořáčková Nela
 
 
36-94 3111
3.Frömmel ZdeněkVeselá Pavlína443  3021
4.Šafařík Václav st.Dvořáčková Nela470  3031
5.Hlávka StanislavGoliáš Petr7-9-5-5 1332
6.Hruška Jaroslav st.Šťastný Pavel-6-6-7  0333
7.Šafařík Václav st.Veselá Pavlína294  3043
8.Hlávka StanislavDvořáčková Nela1276  3053
9.Hruška Jaroslav st.Goliáš Petr-5-910-3 1354
10.Frömmel ZdeněkŠťastný Pavel43-91 3164
11.Hlávka StanislavVeselá Pavlína444  3074
12.Hruška Jaroslav st.Dvořáčková Nela955  3084
13.Frömmel ZdeněkGoliáš Petr5-1089 3194
14.Šafařík Václav st.Šťastný Pavel667  30104
15.Hruška Jaroslav st.Veselá Pavlína7-1059 31114
16.Frömmel ZdeněkDvořáčková Nela42-25 31124
17.Šafařík Václav st.Goliáš Petr-8-9-8  03125
18.Hlávka StanislavŠťastný PavelWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Frömmel Zdeněk40Veselá Pavlína04
Šafařík Václav st.31Dvořáčková Nela04
Hlávka Stanislav21Goliáš Petr31
Hruška Jaroslav st.22Šťastný Pavel12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec DVrchní
rozhodčí:
Tomola Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice CRozhodčí:Tomola Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jevišovka - 163d, Nádražní 9, 691 83 JevišovkaRozhodčí:Tomolová Anna
Datum dle rozpisu17. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:Kovář Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:185:54361:646Moravan Lednice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovář Pavel
Tomola Vladimír
 
 
Mikuš Josef
Gregor Miroslav
 
 
-10-6-6  0301
2.Tomolová Anna
Tomola Jaroslav
 
 
Lunzar Ladislav
Zechmeister Jan
 
 
-7-39-7 1302
3.Kovář PavelGregor Miroslav-8-6-5  0303
4.Tomola VladimírMikuš Josef-3-10-5  0304
5.Tomolová AnnaLunzar Ladislav-6-10-7  0305
6.Tomola JaroslavZechmeister Jan-9-910-7 1306
7.Tomola VladimírGregor Miroslav-7-5-4  0307
8.Tomolová AnnaMikuš Josef-2-4-5  0308
9.Tomola JaroslavLunzar Ladislav-6-5-6  0309
10.Kovář PavelZechmeister Jan-3-6-2  03010
11.Tomolová AnnaKováč Josef-2-7-7  03011
12.Tomola JaroslavMikuš Josef-7-6-12  03012
13.Kovář PavelLunzar Ladislav-4-5-2  03013
14.Tomola VladimírZechmeister Jan-5-4-4  03014
15.Tomola JaroslavKováč Josef-9-108-5 13015
16.Kovář PavelMikuš Josef-5-1810-623016
17.Tomola VladimírLunzar Ladislav-0-3-0  03017
18.Tomolová AnnaZechmeister Jan-7-5-9  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kovář Pavel04Gregor Miroslav20
Tomola Vladimír04Mikuš Josef40
Tomolová Anna04Lunzar Ladislav40
Tomola Jaroslav04Zechmeister Jan40
   Kováč Josef20



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice BVrchní
rozhodčí:
Vokál Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nikolčická 531, Šitbořice, tělocvična ZŠ nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:47387:599TJ SPORT Němčičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halas Pavel ml.
Halasová Anna
 
 
Blaško Květoslav
Stávek Josef
 
 
-3-3-4  0301
2.Slavík Ondřej
Vokál Radek
 
 
Suský Josef
Stávek Filip
 
 
-775-11-32302
3.Halasová AnnaStávek Filip-4-4-2  0303
4.Vokál RadekStávek Josef8-8-99103213
5.Halas Pavel ml.Blaško Květoslav-0-3-7  0314
6.Slavík OndřejSuský Josef-9-10-2  0315
7.Vokál RadekStávek Filip-79-10-8 1316
8.Halas Pavel ml.Stávek Josef-5-1-1  0317
9.Slavík OndřejBlaško Květoslav-4-8-4  0318
10.Halasová AnnaSuský Josef-6-5128-32319
11.Halas Pavel ml.Stávek Filip9-9-1-1 13110
12.Slavík OndřejStávek JosefWO    03111
13.Halasová AnnaBlaško Květoslav-8-4-5  03112
14.Vokál RadekSuský JosefWO    30212
15.Slavík OndřejStávek FilipWO    03213
16.Halasová AnnaStávek Josef-3-7-6  03214
17.Vokál RadekBlaško Květoslav-7-10-6  03215
18.Halas Pavel ml.Suský JosefWO    30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Halasová Anna04Stávek Filip30
Vokál Radek12Stávek Josef21
Halas Pavel ml.03Blaško Květoslav40
Slavík Ondřej02Suský Josef20
WO22WO22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice BVrchní
rozhodčí:
Loukota Zdeněk ml.
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 510, Lednice, tělocvična ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:27693:600Moravan Lednice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klenovec Josef
Hruška Vlastimil
 
 
Hasilík Milan
Šlancar Zbyněk
 
 
79-11-1053210
2.Jelínek Jaromír
Hejmala Karel
 
 
Hanák František
Radkovič Radek
 
 
7-8511 3120
3.Jelínek JaromírRadkovič Radek678  3030
4.Hejmala KarelŠlancar Zbyněk-6-106-9 1331
5.Klenovec JosefHanák František-89810 3141
6.Hruška VlastimilHasilík Milan1111-86 3151
7.Hejmala KarelRadkovič Radek2111  3061
8.Klenovec JosefŠlancar Zbyněk-54-8843271
9.Hruška VlastimilHanák František-1-8-6  0372
10.Jelínek JaromírHasilík Milan4-8-10863282
11.Klenovec JosefRadkovič Radek878  3092
12.Hruška VlastimilŠlancar Zbyněk-96-79632102
13.Jelínek JaromírHanák František-7-8-8  03103
14.Hejmala KarelHasilík Milan559  30113
15.Hruška VlastimilRadkovič Radek-98-69532123
16.Šimon PeterŠlancar Zbyněk-8104-12632133
17.Hejmala KarelHanák František-8-5-7  03134
18.Klenovec JosefHasilík Milan682  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jelínek Jaromír21Radkovič Radek04
Hejmala Karel22Šlancar Zbyněk13
Klenovec Josef40Hanák František31
Hruška Vlastimil31Hasilík Milan04
Šimon Peter10   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CVrchní
rozhodčí:
Průdek Danek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:44562:655TJ Sokol Velké Hostěrádky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cibulka Radek
Straka Vlastimil
 
 
Bílek Jan
Libenský Svatoslav
 
 
-6-85-4 1301
2.Průdek Filip
Průdek Daniel
 
 
Svoboda Bohuslav
Klaška Jaroslav
 
 
6-1148 3111
3.Průdek FilipBílek Jan-8-6-10  0312
4.Straka DominikLibenský Svatoslav-8-2-4  0313
5.Průdek DanielSvoboda Bohuslav-1-8-7  0314
6.Straka VlastimilKlaška Jaroslav-149-1112-102315
7.Straka DominikBílek Jan-6-6-2  0316
8.Průdek DanielLibenský Svatoslav-486-9-102317
9.Cibulka RadekSvoboda Bohuslav-4-59-11 1318
10.Průdek FilipKlaška Jaroslav-8-7101053228
11.Průdek DanielBílek Jan-8-9-10  0329
12.Cibulka RadekLibenský Svatoslav-8-6-5  03210
13.Průdek FilipSvoboda Bohuslav889  30310
14.Straka DominikKlaška JaroslavWO    30410
15.Cibulka RadekBílek Jan-6-8-1  03411
16.Průdek FilipLibenský Svatoslav-7-1-4  03412
17.Straka DominikSvoboda Bohuslav-9-8910-523413
18.Průdek DanielKlaška Jaroslav-10-884732513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Průdek Filip22Bílek Jan40
Straka Dominik03Libenský Svatoslav40
Průdek Daniel13Svoboda Bohuslav31
Straka Vlastimil01Klaška Jaroslav12
Cibulka Radek03   
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy