Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CVrchní
rozhodčí:
Průdek Danek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2017 18:15 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:43575:654TJ Sokol Vranovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Straka Dominik
Straka Vlastimil
 
 
Šťastný Pavel
Goliáš Petr
 
 
-56-7-8 1301
2.Průdek Filip
Průdek Daniel
 
 
Hanuš Michal
Zmrzlík Pavel
 
 
4-1267 3111
3.Straka VlastimilZmrzlík Pavel977  3021
4.Straka DominikHanuš Michal-9-12-6  0322
5.Průdek FilipŠťastný Pavel5122  3032
6.Průdek DanielGoliáš Petr8-4-65-42333
7.Straka DominikZmrzlík Pavel76-58 3143
8.Průdek FilipHanuš Michal-12-7-12  0344
9.Průdek DanielŠťastný Pavel-4-1213-8 1345
10.Straka VlastimilGoliáš Petr-64-6-7 1346
11.Průdek FilipZmrzlík Pavel-1210-8933256
12.Průdek DanielHanuš Michal-9-4-8  0357
13.Straka VlastimilŠťastný Pavel-78-8-9 1358
14.Straka DominikGoliáš Petr-8-64-6 1359
15.Průdek DanielZmrzlík Pavel-9-4121-723510
16.Zlámal VojtěchHanuš Michal-4-5-8  03511
17.Straka DominikŠťastný Pavel-1-5-3  03512
18.Průdek FilipGoliáš Petr-4-5-8  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Straka Vlastimil12Zmrzlík Pavel13
Straka Dominik13Hanuš Michal40
Průdek Filip22Šťastný Pavel31
Průdek Daniel04Goliáš Petr40
Zlámal Vojtěch01   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky AVrchní
rozhodčí:
Slabyhoudek Václav
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velké Hostěrádky 215, Sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:29601:562nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Libenský Svatoslav
Rišnovský Robert
 
 
Klenovec Josef
Hruška Vlastimil
 
 
679  3010
2.Slabyhoudek Václav
Klaška Jaroslav
 
 
Hejmala Karel
Jelínek Jaromír
 
 
-6-77-8 1311
3.Klaška JaroslavHruška Vlastimil6-5-9-10 1312
4.Rišnovský RobertJelínek Jaromír9168  3022
5.Slabyhoudek VáclavHejmala Karel7148  3032
6.Libenský SvatoslavKlenovec Josef-68-79-82333
7.Rišnovský RobertHruška Vlastimil-8-6-6  0334
8.Slabyhoudek VáclavJelínek Jaromír-6-6-8  0335
9.Libenský SvatoslavHejmala Karel1-667 3145
10.Klaška JaroslavKlenovec Josef6-88-8-32346
11.Slabyhoudek VáclavHruška Vlastimil4107  3056
12.Libenský SvatoslavJelínek Jaromír841  3066
13.Klaška JaroslavHejmala Karel3810  3076
14.Rišnovský RobertKlenovec Josef5-8-5-7 1377
15.Libenský SvatoslavHruška Vlastimil174  3087
16.Klaška JaroslavJelínek Jaromír-116-7-7 1388
17.Rišnovský RobertHejmala Karel-6-4-10  0389
18.Slabyhoudek VáclavKlenovec Josef10-545 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klaška Jaroslav13Hruška Vlastimil22
Rišnovský Robert13Jelínek Jaromír22
Slabyhoudek Václav31Hejmala Karel13
Libenský Svatoslav31Klenovec Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany AVrchní
rozhodčí:
Halámek Radek
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 99, 691 26 Pouzdřany, Sál KD PouzdřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:39553:636Orel Šitbořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ponížil David
Halámek Zdeněk
 
 
Vokál Radek
Skála Marek
 
 
8-97-623210
2.Vybíral Zdeněk
Halámek Radek ml.
 
 
Lengál Ivo
Janko Dominik
 
 
7-677 3120
3.Halámek ZdeněkVokál Radek-8-69-3 1321
4.Vybíral ZdeněkLengál Ivo-2-5-9  0322
5.Halámek Radek ml.Skála Marek-9-6-3  0323
6.Ponížil DavidJanko Dominik468  3033
7.Vybíral ZdeněkVokál Radek-10887 3143
8.Halámek Radek ml.Lengál Ivo-5-2-4  0344
9.Ponížil DavidSkála Marek-81253 3154
10.Halámek ZdeněkJanko Dominik1058  3064
11.Halámek Radek ml.Vokál Radek-6-12-9  0365
12.Ponížil DavidLengál Ivo-9739 3175
13.Halámek ZdeněkSkála Marek10-89-7-62376
14.Halámek MichalJanko Dominik10-2-8-4 1377
15.Ponížil DavidVokál RadekWO    0378
16.Halámek ZdeněkLengál Ivo-7-912-8 1379
17.Halámek MichalSkála Marek6-6-7-13 13710
18.Halámek Radek ml.Janko Dominik-11-6-8  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Halámek Zdeněk13Vokál Radek21
Vybíral Zdeněk11Lengál Ivo31
Halámek Radek ml.04Skála Marek31
Ponížil David30Janko Dominik22
Halámek Michal02   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky CVrchní
rozhodčí:
Hyclová Pavlína
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:539:18513:420TJ SPORT Němčičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blaško Květoslav
Stávek Josef
 
 
Tomola Vladimír
Kovář Pavel
 
 
242  3010
2.Suský Josef
Stávek Filip
 
 
Tomola Jaroslav
Tomolová Anna
 
 
1079  3020
3.Suský JosefTomola Vladimír464  3030
4.Blaško KvětoslavKovář Pavel156  3040
5.Stávek FilipTomolová Anna236  3050
6.Stávek JosefTomola Jaroslav5-1197 3160
7.Blaško KvětoslavTomola Vladimír334  3070
8.Stávek FilipKovář Pavel567  3080
9.Stávek JosefTomolová Anna937  3090
10.Suský JosefTomola Jaroslav-59-89532100
11.Stávek FilipTomola Vladimír655  30110
12.Hyclová PavlínaKovář Pavel-9-8-8  03111
13.Suský JosefTomolová AnnaWO    03112
14.Blaško KvětoslavTomola Jaroslav978  30122
15.Hyclová PavlínaTomola Vladimír-1-9-9  03123
16.Suský JosefKovář PavelWO    03124
17.Blaško KvětoslavTomolová Anna459  30134
18.Stávek FilipTomola Jaroslav-8-2-5  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Suský Josef20Tomola Vladimír13
Blaško Květoslav40Kovář Pavel12
Stávek Filip31Tomolová Anna03
Stávek Josef20Tomola Jaroslav13
Hyclová Pavlína02   
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice CVrchní
rozhodčí:
Loukota Zdeněk ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 510, Lednice, tělocvična ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:40602:638TJ Sokol Velké Němčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gregor Miroslav
Mikuš Josef
 
 
Frömmel Zdeněk
Hruška Jaroslav st.
 
 
-88-5-12 1301
2.Lunzar Ladislav
Zechmeister Jan
 
 
Hlávka Stanislav
Šafařík Václav st.
 
 
-5-511-7 1302
3.Mikuš JosefHruška Jaroslav st.455  3012
4.Zechmeister JanŠafařík Václav st.-1-56-9 1313
5.Kováč JosefHlávka Stanislav-1065-12-72314
6.Lunzar LadislavFrömmel Zdeněk-7-7-7  0315
7.Zechmeister JanHruška Jaroslav st.325  3025
8.Kováč JosefŠafařík Václav st.-47-8-8 1326
9.Lunzar LadislavHlávka Stanislav-11-9-5  0327
10.Mikuš JosefFrömmel Zdeněk-14683 3137
11.Kováč JosefHruška Jaroslav st.-3-4-10  0338
12.Lunzar LadislavŠafařík Václav st.1010-74 3148
13.Mikuš JosefHlávka Stanislav99-78 3158
14.Zechmeister JanFrömmel Zdeněk-5-6612-92359
15.Lunzar LadislavHruška Jaroslav st.45-6-553269
16.Mikuš JosefŠafařík Václav st.-112-9943279
17.Zechmeister JanHlávka Stanislav-4-6-5  03710
18.Kováč JosefFrömmel Zdeněk-4-3-6  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mikuš Josef40Hruška Jaroslav st.13
Zechmeister Jan13Šafařík Václav st.22
Kováč Josef04Hlávka Stanislav31
Lunzar Ladislav22Frömmel Zdeněk31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy