Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice BVrchní
rozhodčí:
Loukota Zdeněk ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 510, Lednice, tělocvična ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:25603:524Moravan Lednice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejmala Karel
Jelínek Jaromír
 
 
Goliáš Petr
Šťastný Pavel
 
 
-9-7-8  0301
2.Hruška Vlastimil
Loukota Zdeněk ml.
 
 
Veselá Pavlína
Zmrzlík Pavel
 
 
797  3011
3.Hruška VlastimilGoliáš Petr-7-11-7  0312
4.Šimon PeterZmrzlík Pavel9-1111-483222
5.Jelínek JaromírVeselá Pavlína4-7126 3132
6.Hejmala KarelŠťastný Pavel4-4-4693242
7.Šimon PeterGoliáš Petr912-76 3152
8.Jelínek JaromírZmrzlík Pavel447  3062
9.Hejmala KarelVeselá Pavlína616  3072
10.Hruška VlastimilŠťastný Pavel-11-10-7  0373
11.Jelínek JaromírGoliáš Petr-5-7-9  0374
12.Hejmala KarelZmrzlík Pavel878  3084
13.Hruška VlastimilVeselá Pavlína689  3094
14.Loukota Zdeněk ml.Šťastný Pavel-4-58-5 1395
15.Hejmala KarelGoliáš Petr8-4-7-8 1396
16.Hruška VlastimilZmrzlík Pavel765  30106
17.Loukota Zdeněk ml.Veselá Pavlína6-945 31116
18.Jelínek JaromírŠťastný PavelWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hruška Vlastimil22Goliáš Petr31
Šimon Peter20Zmrzlík Pavel04
Jelínek Jaromír21Veselá Pavlína04
Hejmala Karel31Šťastný Pavel21
Loukota Zdeněk ml.11   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky AVrchní
rozhodčí:
Slabyhoudek Václav
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velké Hostěrádky 215, Sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:29645:592TJ Sokol Velké Hostěrádky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Libenský Svatoslav
Rišnovský Robert
 
 
Vokál Radek
Janko Dominik
 
 
6212  3010
2.Slabyhoudek Václav
Klaška Jaroslav
 
 
Slavík Ondřej
Lengál Ivo
 
 
-2-3-8  0311
3.Rišnovský RobertVokál Radek711-86 3121
4.Bílek JanSlavík Ondřej-9-9-10  0322
5.Slabyhoudek VáclavJanko Dominik6512  3032
6.Klaška JaroslavLengál Ivo-6-912-8 1333
7.Bílek JanVokál Radek546  3043
8.Slabyhoudek VáclavSlavík Ondřej-1137-3-92344
9.Klaška JaroslavJanko Dominik-10-687113254
10.Rišnovský RobertLengál Ivo999  3064
11.Slabyhoudek VáclavVokál Radek1211  3074
12.Klaška JaroslavSlavík Ondřej-7-96-9 1375
13.Rišnovský RobertJanko Dominik-7759 3185
14.Bílek JanLengál Ivo10-7-4-3 1386
15.Klaška JaroslavVokál Radek109-58 3196
16.Rišnovský RobertSlavík Ondřej-95-9-4 1397
17.Bílek JanJanko Dominik685  30107
18.Slabyhoudek VáclavLengál Ivo45-10-9-623108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rišnovský Robert31Vokál Radek04
Bílek Jan22Slavík Ondřej40
Slabyhoudek Václav22Janko Dominik04
Klaška Jaroslav22Lengál Ivo31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí AVrchní
rozhodčí:
Hasilík Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402/1, 691 05 Zaječí, tělocvična ZŠ ZaječíRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:10661:433Sportovní klub Zaječí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák František
Zhejbal Jiří
 
 
Tomola Vladimír
Kovář Pavel
 
 
852  3010
2.Šlancar Zbyněk
Hasilík Milan
 
 
Tomola Jaroslav
Tomolová Anna
 
 
768  3020
3.Hasilík MilanKovář Pavel176  3030
4.Zhejbal JiříTomola Vladimír787  3040
5.Šlancar ZbyněkTomola Jaroslav-9-97983250
6.Hanák FrantišekTomolová Anna554  3060
7.Zhejbal JiříKovář Pavel626  3070
8.Šlancar ZbyněkTomola Vladimír-9134 3180
9.Hanák FrantišekTomola Jaroslav1067  3090
10.Hasilík MilanTomolová Anna646  30100
11.Šlancar ZbyněkKovář Pavel935  30110
12.Hanák FrantišekTomola Vladimír137  30120
13.Radkovič RadekTomola Jaroslav-109-37-223121
14.Zhejbal JiříTomolová Anna6-12119 31131
15.Hanák FrantišekKovář Pavel246  30141
16.Radkovič RadekTomola Vladimír1367  30151
17.Zhejbal JiříTomola Jaroslav7-10-55532161
18.Šlancar ZbyněkTomolová Anna99-24 31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hasilík Milan20Kovář Pavel04
Zhejbal Jiří40Tomola Vladimír04
Šlancar Zbyněk40Tomola Jaroslav13
Hanák František40Tomolová Anna04
Radkovič Radek11   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany AVrchní
rozhodčí:
Halámek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 99, 691 26 Pouzdřany, Sál KD PouzdřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1514:50458:640TJ Sokol Velké Němčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halámek Zdeněk
Halámek Michal
 
 
Hlávka Stanislav
Šafařík Václav st.
 
 
-7-6-4  0301
2.Vybíral Zdeněk
Geier Ivo
 
 
Frömmel Zdeněk
Hruška Jaroslav st.
 
 
5-7-6-8 1302
3.Halámek ZdeněkHruška Jaroslav st.-8-597-82303
4.Halámek RadekŠafařík Václav st.-8-7-7  0304
5.Vybíral ZdeněkFrömmel Zdeněk-6-7-6  0305
6.Geier IvoHlávka Stanislav-93-11-4 1306
7.Halámek RadekHruška Jaroslav st.-5-7-6  0307
8.Vybíral ZdeněkŠafařík Václav st.-2-2-5  0308
9.Geier IvoFrömmel Zdeněk-8-1045113218
10.Halámek ZdeněkHlávka Stanislav-6-4-8  0319
11.Vybíral ZdeněkHruška Jaroslav st.-7-6-8  03110
12.Geier IvoŠafařík Václav st.-11-577WO32210
13.Halámek MichalFrömmel Zdeněk-3-8-1  03211
14.Halámek RadekHlávka Stanislav-4-7-4  03212
15.Geier IvoHruška Jaroslav st.5-687 31312
16.Halámek MichalŠafařík Václav st.-3-5-4  03313
17.Halámek RadekFrömmel Zdeněk-5-7-7  03314
18.Vybíral ZdeněkHlávka Stanislav-6-67-2 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Halámek Zdeněk02Hruška Jaroslav st.31
Halámek Radek04Šafařík Václav st.31
Vybíral Zdeněk04Frömmel Zdeněk31
Geier Ivo31Hlávka Stanislav40
Halámek Michal02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky CVrchní
rozhodčí:
Hyclová Pavlína
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1124:39489:588Moravan Lednice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blaško Květoslav
Stávek Josef
 
 
Mikuš Josef
Gregor Miroslav
 
 
9-510-383210
2.Suský Josef
Hyclová Pavlína
 
 
Lunzar Ladislav
Zechmeister Jan
 
 
-7-7-4  0311
3.Suský JosefGregor Miroslav647  3021
4.Blaško KvětoslavMikuš Josef11-6-6583231
5.Stávek JosefLunzar Ladislav-7-5-6  0332
6.Hyclová PavlínaZechmeister Jan-4-4-3  0333
7.Blaško KvětoslavKováč Josef876  3043
8.Stávek JosefMikuš Josef-8-6-9  0344
9.Hyclová PavlínaLunzar Ladislav-7-5-3  0345
10.Suský JosefZechmeister Jan-3-77-8 1346
11.Stávek JosefKováč Josef115-3-10-92347
12.Hyclová PavlínaMikuš Josef-4-4-3  0348
13.Suský JosefLunzar Ladislav-11-9-10  0349
14.Blaško KvětoslavZechmeister Jan476  3059
15.Hyclová PavlínaKováč Josef-5-11-3  03510
16.Suský JosefMikuš JosefWO    03511
17.Blaško KvětoslavLunzar LadislavWO    30611
18.Stávek JosefZechmeister Jan8-3-125832711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suský Josef12Gregor Miroslav01
Blaško Květoslav30Mikuš Josef21
Stávek Josef13Lunzar Ladislav30
Hyclová Pavlína04Zechmeister Jan22
   Kováč Josef21
WO11WO11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy