Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice BVrchní
rozhodčí:
Goliáš Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 573 , 691 25 Vranovice, Sokolovna VranoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33586:638TJ Sokol Vranovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanuš Michal
Mrkvica Aleš
 
 
Blaško Květoslav
Stávek Josef
 
 
6-989 3110
2.Goliáš Petr
Dvořáčková Nela
 
 
Suský Josef
Stávek Filip
 
 
-5-7-4  0311
3.Mrkvica AlešStávek Filip910-10-7-62312
4.Dvořáčková NelaBlaško Květoslav-1-2-6  0313
5.Hanuš MichalStávek Josef9-685 3123
6.Goliáš PetrSuský Josef657  3033
7.Dvořáčková NelaStávek Filip-1-7-4  0334
8.Hanuš MichalBlaško Květoslav8-4-4973244
9.Goliáš PetrStávek Josef6412  3054
10.Mrkvica AlešSuský Josef-499-12-72355
11.Hanuš MichalStávek Filip779  3065
12.Goliáš PetrBlaško Květoslav-599-8-92366
13.Mrkvica AlešStávek Josef-311105 3176
14.Dvořáčková NelaSuský Josef-3-6-2  0377
15.Goliáš PetrStávek Filip6-9-8573287
16.Mrkvica AlešBlaško Květoslav72-69 3197
17.Dvořáčková NelaStávek Josef-3-2-4  0398
18.Hanuš MichalSuský Josef-9589 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mrkvica Aleš22Stávek Filip22
Dvořáčková Nela04Blaško Květoslav22
Hanuš Michal40Stávek Josef13
Goliáš Petr31Suský Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice CVrchní
rozhodčí:
Loukota Zdeněk ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 510, Lednice, tělocvična ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:733:26412:461Moravan Lednice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikuš Josef
Gregor Miroslav
 
 
Halámek Michal
Halámek Radek ml.
 
 
717  3010
2.Lunzar Ladislav
Zechmeister Jan
 
 
Vybíral Zdeněk
Geier Ivo
 
 
-48-10173220
3.Mikuš JosefHalámek Michal777  3030
4.Lunzar LadislavHalámek Radek ml.437  3040
5.Zechmeister JanVybíral Zdeněk724  3050
6.Gregor MiroslavGeier Ivo-3-10-6  0351
7.Lunzar LadislavHalámek Michal393  3061
8.Zechmeister JanHalámek Radek ml.175  3071
9.Kováč JosefVybíral Zdeněk-3593 3181
10.Mikuš JosefGeier Ivo7-57-883291
11.Zechmeister JanHalámek Michal268  30101
12.Kováč JosefHalámek Radek ml.551  30111
13.Mikuš JosefVybíral ZdeněkWO    03112
14.Lunzar LadislavGeier IvoWO    03113
15.Kováč JosefHalámek MichalWO    03114
16.Mikuš JosefHalámek Radek ml.WO    03115
17.Lunzar LadislavVybíral ZdeněkWO    03116
18.Zechmeister JanGeier IvoWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikuš Josef20Halámek Michal03
Lunzar Ladislav20Halámek Radek ml.03
Zechmeister Jan30Vybíral Zdeněk02
Gregor Miroslav01Geier Ivo11
Kováč Josef20   
WO06WO60



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice BVrchní
rozhodčí:
Šafařík Václav st.
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městečko 55,Velké Němčice, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:12608:378TJ Sokol Velké Němčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šafařík Václav st.
Hlávka Stanislav
 
 
Hasilík Milan
Klein Kamil
 
 
522  3010
2.Furch František
Hrnčíř Leoš
 
 
Radkovič Radek
Létal Dušan
 
 
553  3020
3.Hrnčíř LeošHasilík Milan-8-89-5 1321
4.Šafařík Václav st.Radkovič Radek84-94 3131
5.Hlávka StanislavKlein Kamil736  3041
6.Furch FrantišekLétal Dušan826  3051
7.Šafařík Václav st.Hasilík Milan224  3061
8.Hlávka StanislavRadkovič Radek676  3071
9.Furch FrantišekKlein Kamil142  3081
10.Hrnčíř LeošLétal Dušan944  3091
11.Hlávka StanislavHasilík Milan464  30101
12.Furch FrantišekRadkovič Radek454  30111
13.Hrnčíř LeošKlein Kamil-6-8931132121
14.Šafařík Václav st.Létal Dušan6-861 31131
15.Furch FrantišekHasilík MilanWO    03132
16.Hrnčíř LeošRadkovič Radek-6-6951232142
17.Šafařík Václav st.Klein Kamil455  30152
18.Hlávka StanislavLétal Dušan346  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrnčíř Leoš31Hasilík Milan12
Šafařík Václav st.40Radkovič Radek04
Hlávka Stanislav40Klein Kamil04
Furch František30Létal Dušan04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec DVrchní
rozhodčí:
Himal Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky ARozhodčí:Tomola Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:Tomola Vladimír
Datum dle rozpisu19. 03. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Tomolová Anna
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:179:52388:656TJ Sokol Velké Hostěrádky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomola Vladimír
Kovář Pavel
 
 
Svoboda Bohuslav
Slabyhoudek Václav
 
 
-7-2-1  0301
2.Tomola Jaroslav
Tomolová Anna
 
 
Libenský Svatoslav
Klaška Jaroslav
 
 
-4-5-4  0302
3.Tomola VladimírLibenský Svatoslav-4-2-2  0303
4.Kovář PavelSlabyhoudek Václav-4-6-9  0304
5.Tomolová AnnaSvoboda Bohuslav-2-1-6  0305
6.Tomola JaroslavKlaška Jaroslav9-558 3115
7.Kovář PavelLibenský Svatoslav-6-2-5  0316
8.Tomolová AnnaSlabyhoudek Václav-4-811-8 1317
9.Tomola JaroslavSvoboda Bohuslav-1-1010-9 1318
10.Tomola VladimírKlaška Jaroslav-710-6-12 1319
11.Tomolová AnnaLibenský Svatoslav-9-48-4 13110
12.Tomola JaroslavSlabyhoudek Václav-5-2-12  03111
13.Tomola VladimírSvoboda Bohuslav-1-6-5  03112
14.Kovář PavelKlaška Jaroslav-3-4-6  03113
15.Tomola JaroslavLibenský Svatoslav-6-8-10  03114
16.Tomola VladimírSlabyhoudek Václav-4-5-8  03115
17.Kovář PavelSvoboda Bohuslav-8-7-3  03116
18.Tomolová AnnaKlaška Jaroslav-8-8510-623117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tomola Vladimír04Libenský Svatoslav40
Kovář Pavel04Slabyhoudek Václav40
Tomolová Anna04Svoboda Bohuslav40
Tomola Jaroslav13Klaška Jaroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice BVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nikolčická 531, Šitbořice, tělocvična ZŠ nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:33Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:39677:700Orel Šitbořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Ondřej
Lengál Ivo
 
 
Straka Dominik
Straka Vlastimil
 
 
-911-4983210
2.Vokál Radek
Vodáková Aneta
 
 
Průdek Filip
Průdek Daniel
 
 
-4-7-6  0311
3.Lengál IvoPrůdek Filip13-310-973221
4.Slavík OndřejStraka Dominik58-11-10-82322
5.Vokál RadekStraka Vlastimil10-8-7-10 1323
6.Vodáková AnetaPrůdek Daniel9-87-443233
7.Slavík OndřejPrůdek Filip8-8-3-4 1334
8.Janko DominikStraka Dominik-9-9-9  0335
9.Vodáková AnetaStraka Vlastimil8-889 3145
10.Lengál IvoPrůdek Daniel6-96-733255
11.Janko DominikPrůdek Filip-6-9-6  0356
12.Vodáková AnetaStraka Dominik-63910 3166
13.Lengál IvoStraka Vlastimil5712  3076
14.Slavík OndřejPrůdek Daniel-3-5-6  0377
15.Vodáková AnetaPrůdek Filip2-8-101163287
16.Lengál IvoStraka Dominik-76108 3197
17.Slavík OndřejStraka Vlastimil413-11-9832107
18.Janko DominikPrůdek Daniel-10-6-8  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lengál Ivo40Průdek Filip22
Slavík Ondřej13Straka Dominik22
Vokál Radek01Straka Vlastimil13
Vodáková Aneta40Průdek Daniel22
Janko Dominik03   

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy