Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice BVrchní
rozhodčí:
Veselá Pavlína
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 573 , 691 25 Vranovice, Sokolovna VranoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1220:43504:637TJ Sokol Velké Němčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zmrzlík Pavel
Veselá Pavlína
 
 
Hruška Jaroslav st.
Hrnčíř Dominik
 
 
-6-5101173210
2.Faron Roman
Pavelka Daniel
 
 
Hlávka Stanislav
Furch František
 
 
-3-7-1  0311
3.Faron RomanHrnčíř Dominik754  3021
4.Pavelka DanielHlávka Stanislav-6-7-6  0322
5.Zmrzlík PavelHruška Jaroslav st.7-11714 3132
6.Veselá PavlínaFurch František-3-3-8  0333
7.Pavelka DanielHrnčíř Dominik9-1079 3143
8.Zmrzlík PavelHlávka Stanislav-9-691173253
9.Veselá PavlínaHruška Jaroslav st.-7-7-9  0354
10.Faron RomanFurch František-3-5-2  0355
11.Zmrzlík PavelHrnčíř Dominik4-797 3165
12.Veselá PavlínaHlávka Stanislav-3-7-7  0366
13.Faron RomanHruška Jaroslav st.-5-7-8  0367
14.Pavelka DanielFurch František-6-8-7  0368
15.Veselá PavlínaHrnčíř Dominik-10-5-12  0369
16.Faron RomanHlávka Stanislav-8-112-8 13610
17.Pavelka DanielHruška Jaroslav st.-4-5-4  03611
18.Zmrzlík PavelFurch František-89-5-5 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Faron Roman13Hrnčíř Dominik13
Pavelka Daniel13Hlávka Stanislav31
Zmrzlík Pavel31Hruška Jaroslav st.31
Veselá Pavlína04Furch František40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice CVrchní
rozhodčí:
Loukota Zdeněk ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 510, Lednice, tělocvična ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:7610:355Moravan Lednice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gregor Miroslav
Mikuš Josef
 
 
Svoboda Zdeněk
Tomola Vladimír
 
 
887  3010
2.Kováč Josef
Lunzar Ladislav
 
 
Tomola Jaroslav
Mikulík Jan
 
 
369  3020
3.Gregor MiroslavSvoboda Zdeněk877  3030
4.Lunzar LadislavTomola Vladimír154  3040
5.Kováč JosefTomola Jaroslav3-8-5-2 1341
6.Mikuš JosefMikulík Jan282  3051
7.Lunzar LadislavSvoboda Zdeněk876  3061
8.Kováč JosefTomola Vladimír684  3071
9.Mikuš JosefTomola Jaroslav9119  3081
10.Gregor MiroslavMikulík Jan522  3091
11.Kováč JosefSvoboda Zdeněk368  30101
12.Mikuš JosefTomola Vladimír9-742 31111
13.Gregor MiroslavTomola Jaroslav813-6-8-623112
14.Lunzar LadislavMikulík Jan252  30122
15.Mikuš JosefSvoboda Zdeněk435  30132
16.Gregor MiroslavTomola Vladimír224  30142
17.Lunzar LadislavTomola Jaroslav546  30152
18.Kováč JosefMikulík Jan6010  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gregor Miroslav31Svoboda Zdeněk04
Lunzar Ladislav40Tomola Vladimír04
Kováč Josef31Tomola Jaroslav22
Mikuš Josef40Mikulík Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky CVrchní
rozhodčí:
Hyclová Pavlína
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:36609:612Orel Šitbořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stávek Filip
Hyclová Pavlína
 
 
Halasová Ludmila
Janko Dominik
 
 
-12-4-10  0301
2.Suský Josef
Stávek Josef
 
 
Slavík Ondřej
Vokál Radek
 
 
-16-486-62302
3.Suský JosefHalasová Ludmila256  3012
4.Stávek JosefSlavík Ondřej-10-7-8  0313
5.Hyclová PavlínaJanko Dominik-5-8-6  0314
6.Stávek FilipVokál Radek8-1433 3124
7.Stávek JosefHalasová Ludmila-9-104-9 1325
8.Hyclová PavlínaSlavík Ondřej-2-9-6  0326
9.Stávek FilipJanko Dominik465  3036
10.Suský JosefVokál Radek-97-91183246
11.Hyclová PavlínaHalasová Ludmila-4-4-14  0347
12.Stávek FilipSlavík Ondřej-6-979-102348
13.Suský JosefJanko Dominik457  3058
14.Stávek JosefVokál Radek-9106-3-112359
15.Stávek FilipHalasová Ludmila5174  3069
16.Suský JosefSlavík Ondřej10-8-10-9 13610
17.Stávek JosefJanko Dominik568  30710
18.Hyclová PavlínaVokál Radek-5-2-1  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Suský Josef31Halasová Ludmila22
Stávek Josef13Slavík Ondřej40
Hyclová Pavlína04Janko Dominik13
Stávek Filip31Vokál Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí AVrchní
rozhodčí:
Hasilík Milan
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402/1, 691 05 Zaječí, tělocvična ZŠ ZaječíRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:42596:679Moravan Lednice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák František
Zhejbal Jiří
 
 
Klenovec Josef
Juras Oldřich
 
 
9-81010 3110
2.Šlancar Zbyněk
Hasilík Milan
 
 
Hejmala Karel
Jelínek Jaromír
 
 
-9-8-8  0311
3.Zhejbal JiříJelínek Jaromír7-7-7-7 1312
4.Šlancar ZbyněkHejmala Karel-14511-5-72313
5.Hasilík MilanKlenovec Josef-8-9-6  0314
6.Hanák FrantišekHruška Vlastimil64-88 3124
7.Šlancar ZbyněkJelínek Jaromír-81638 3134
8.Hasilík MilanHejmala Karel-7-3-5  0335
9.Hanák FrantišekKlenovec Josef9-87-1043245
10.Zhejbal JiříHruška Vlastimil-9-6-7  0346
11.Radkovič RadekJelínek Jaromír-5-4-1  0347
12.Hanák FrantišekHejmala Karel768  3057
13.Zhejbal JiříKlenovec Josef-6-89-10 1358
14.Šlancar ZbyněkHruška Vlastimil8-810-8-72359
15.Hanák FrantišekJelínek Jaromír9-7133 3169
16.Zhejbal JiříHejmala Karel-7-6-8  03610
17.Šlancar ZbyněkKlenovec Josef-49-10-5 13611
18.Radkovič RadekHruška Vlastimil-4-810-3 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zhejbal Jiří04Jelínek Jaromír22
Šlancar Zbyněk13Hejmala Karel31
Hasilík Milan02Klenovec Josef31
Hanák František40Hruška Vlastimil31
Radkovič Radek02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky AVrchní
rozhodčí:
Slabyhoudek Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velké Hostěrádky 215, Sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:32638:624nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slabyhoudek Václav
Svoboda Bohuslav
 
 
Průdek Filip
Straka Dominik
 
 
8-986 3110
2.Libenský Svatoslav
Klaška Jaroslav
 
 
Vala Jaroslav
Průdek Daniel
 
 
-9-9-6  0311
3.Svoboda BohuslavStraka Dominik588  3021
4.Slabyhoudek VáclavPrůdek Filip1-9-610-52322
5.Klaška JaroslavPrůdek Daniel8-5-7893232
6.Libenský SvatoslavVala Jaroslav6911  3042
7.Slabyhoudek VáclavStraka Dominik9-26-5-72343
8.Klaška JaroslavPrůdek Filip9-7-9-9 1344
9.Libenský SvatoslavPrůdek Daniel5911  3054
10.Svoboda BohuslavVala Jaroslav7109  3064
11.Klaška JaroslavStraka Dominik-838-4-92365
12.Libenský SvatoslavPrůdek Filip247  3075
13.Svoboda BohuslavPrůdek Daniel-4-810-8 1376
14.Slabyhoudek VáclavVala Jaroslav10-6-8-2 1377
15.Libenský SvatoslavStraka Dominik-12910-1043287
16.Svoboda BohuslavPrůdek Filip-49-5-10 1388
17.Slabyhoudek VáclavPrůdek Daniel434  3098
18.Klaška JaroslavVala Jaroslav-7-6-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Bohuslav22Straka Dominik22
Slabyhoudek Václav13Průdek Filip31
Klaška Jaroslav13Průdek Daniel13
Libenský Svatoslav40Vala Jaroslav22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy