Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:04Konec
utkání
19:51Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:927:36524:615nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klenovec Ondřej
Janoušek Radek
 
 
Mikulinec Roman
Mach Ludvík
 
 
-8-5-2  0301
2.Maněk Marek
Němeček Radek
 
 
Gajan Pavel st.
Sobota Luděk
 
 
-95-71073211
3.Janoušková NikolaMikulinec Roman-3-3-8  0312
4.Maněk MarekMach Ludvík869  3022
5.Klenovec OndřejGajan Pavel st.-6-10-3  0323
6.Němeček RadekSobota Luděk-8-79993233
7.Maněk MarekMikulinec Roman13-728 3143
8.Klenovec OndřejMach Ludvík-7-3-7  0344
9.Němeček RadekGajan Pavel st.7-79-373254
10.Janoušková NikolaSobota Luděk-1-7-6  0355
11.Klenovec OndřejMikulinec Roman-8-3-7  0356
12.Němeček RadekMach Ludvík1095  3066
13.Janoušková NikolaGajan Pavel st.-4-4-6  0367
14.Maněk MarekSobota Luděk-77811 3177
15.Němeček RadekMikulinec Roman979  3087
16.Janoušková NikolaMach Ludvík-9-3-6  0388
17.Maněk MarekGajan Pavel st.-10798 3198
18.Klenovec OndřejSobota Luděk-9-8-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janoušková Nikola04Mikulinec Roman22
Maněk Marek40Mach Ludvík22
Klenovec Ondřej04Gajan Pavel st.22
Němeček Radek40Sobota Luděk22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany BVrchní
rozhodčí:
Halámek Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 99, 691 26 Pouzdřany, Sál KD PouzdřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1524:47573:709TJ Sokol Rakvice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halámek Radek ml.
Geier Jiří
 
 
Pyskatý Roman
Cibulka Radek
 
 
9-2-10-8 1301
2.Halámek Radek
Halámek Michal
 
 
Straka Vlastimil
Straka Daniel
 
 
-795-8-32302
3.Halámek Radek ml.Cibulka Radek-9-98-1 1303
4.Halámek MichalStraka Vlastimil-10-7-4  0304
5.Geier JiříPyskatý Roman7-778 3114
6.Halámek RadekStraka Daniel542  3024
7.Halámek MichalCibulka Radek5-9-3-8 1325
8.Geier JiříStraka Vlastimil-9-3-6  0326
9.Halámek RadekPyskatý Roman9-18-13-32327
10.Halámek Radek ml.Straka Daniel-87-68-112328
11.Geier JiříCibulka Radek-8-13-6  0329
12.Halámek RadekStraka Vlastimil-299-6-323210
13.Halámek Radek ml.Pyskatý Roman-8-99-8 13211
14.Halámek MichalStraka Daniel65-9-5-1123212
15.Halámek RadekCibulka Radek-29912 31312
16.Halámek Radek ml.Straka Vlastimil-8-79-7 13313
17.Halámek MichalPyskatý Roman-4-2-7  03314
18.Geier JosefStraka Daniel-5-9-2  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Halámek Radek ml.04Cibulka Radek31
Halámek Michal04Straka Vlastimil40
Geier Jiří12Pyskatý Roman31
Halámek Radek22Straka Daniel31
Geier Josef01   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí BVrchní
rozhodčí:
Létal Dušan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402/1, 691 05 Zaječí, tělocvična ZŠ ZaječíRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36625:658nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Radkovič Zdeněk
Jarůšek Vladimír
 
 
Čermák Ladislav
Krýsa Daniel
 
 
-8-6-7  0301
2.Létal Dušan
Barvíř Tomáš
 
 
Nováček Jaroslav
Kolínský Michal
 
 
-899-583211
3.Radkovič ZdeněkKrýsa Daniel735  3021
4.Jarůšek VladimírČermák Ladislav-97-4-7 1322
5.Létal DušanKolínský Michal-9-4-9  0323
6.Barvíř TomášNováček Jaroslav-67-4-6 1324
7.Jarůšek VladimírKrýsa Daniel599  3034
8.Létal DušanČermák Ladislav-8-6-7  0335
9.Barvíř TomášKolínský Michal-979-793245
10.Radkovič ZdeněkNováček Jaroslav101015  3055
11.Létal DušanKrýsa Daniel-77-5-10 1356
12.Barvíř TomášČermák Ladislav779  3066
13.Radkovič ZdeněkKolínský Michal-6-5-9  0367
14.Jarůšek VladimírNováček Jaroslav8-310-863277
15.Barvíř TomášKrýsa Daniel13-64-743287
16.Radkovič ZdeněkČermák Ladislav-9754 3197
17.Jarůšek VladimírKolínský Michal-7-3914-62398
18.Létal DušanNováček Jaroslav-89-7-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Radkovič Zdeněk31Krýsa Daniel13
Jarůšek Vladimír22Čermák Ladislav22
Létal Dušan04Kolínský Michal31
Barvíř Tomáš31Nováček Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna CVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:5627:318TJ Sokol Klobouky u Brna C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek David
Blažek Petr
 
 
Šišma Ondřej
Šišma Marek
 
 
796  3010
2.Klímek Ondřej
Matyáš Ivo
 
 
Miklík Pavel ml.
Zítka Lukáš
 
 
1-1155 3120
3.Pilát OndřejŠišma Ondřej-778-7-102321
4.Blažek DavidŠišma Marek983  3031
5.Blažek PetrMiklík Pavel ml.746  3041
6.Matyáš IvoZítka Lukáš212  3051
7.Blažek DavidŠišma Ondřej576  3061
8.Blažek PetrŠišma Marek848  3071
9.Matyáš IvoMiklík Pavel ml.439  3081
10.Pilát OndřejZítka Lukáš531  3091
11.Blažek PetrŠišma Ondřej158  30101
12.Matyáš IvoŠišma Marek622  30111
13.Pilát OndřejMiklík Pavel ml.387  30121
14.Blažek DavidZítka Lukáš322  30131
15.Matyáš IvoŠišma Ondřej224  30141
16.Pilát OndřejŠišma Marek-9587 31151
17.Blažek DavidMiklík Pavel ml.846  30161
18.Blažek PetrZítka Lukáš534  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pilát Ondřej31Šišma Ondřej13
Blažek David40Šišma Marek04
Blažek Petr40Miklík Pavel ml.04
Matyáš Ivo40Zítka Lukáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice DVrchní
rozhodčí:
Loukota Zdeněk ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 510, Lednice, tělocvična ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:17629:417Moravan Lednice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Loukota Zdeněk ml.
Šimon Peter
 
 
Studýnka Antonín
Matějovič David
 
 
9-858 3110
2.Zechmeister Jan
Hrnčiar Stanislav
 
 
Nevřivý Rudolf
Mrázek Petr
 
 
222  3020
3.Hrnčiar StanislavMatějovič David284  3030
4.Zechmeister JanMrázek Petr221  3040
5.Šimon PeterNevřivý Rudolf521  3050
6.Loukota Zdeněk ml.Studýnka Antonín5-6-4-8 1351
7.Lebloch PavelMatějovič David6-5914 3161
8.Šimon PeterMrázek Petr244  3071
9.Loukota Zdeněk ml.Nevřivý Rudolf386  3081
10.Hrnčiar StanislavStudýnka Antonín-9-69-6 1382
11.Šimon PeterMatějovič David755  3092
12.Loukota Zdeněk ml.Mrázek Petr346  30102
13.Hrnčiar StanislavNevřivý Rudolf346  30112
14.Lebloch PavelStudýnka Antonín-9-5-8  03113
15.Loukota Zdeněk ml.Matějovič David8-1137 31123
16.Hrnčiar StanislavMrázek Petr342  30133
17.Lebloch PavelNevřivý Rudolf-1058-10932143
18.Šimon PeterStudýnka Antonín9-9-8-7 13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrnčiar Stanislav31Matějovič David04
Zechmeister Jan10Mrázek Petr04
Šimon Peter31Nevřivý Rudolf04
Loukota Zdeněk ml.31Studýnka Antonín40
Lebloch Pavel21   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy