Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DVrchní
rozhodčí:
Studýnka Antonín
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:45462:630MSK Břeclav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Studýnka Antonín
Novák Jiří st.
 
 
Maněk Marek
Koberová Klára
 
 
8-989 3110
2.Mrázek Petr
Matějovič David
 
 
Němeček Radek
Klenovec Ondřej
 
 
-8-10-7  0311
3.Novák Jiří st.Maněk Marek-6-10-6  0312
4.Matějovič DavidKoberová Klára-4-3-6  0313
5.Studýnka AntonínNěmeček Radek-6-98793223
6.Mrázek PetrKlenovec Ondřej-6-3-7  0324
7.Matějovič DavidManěk Marek-5-7-6  0325
8.Studýnka AntonínKoberová Klára994  3035
9.Mrázek PetrNěmeček Radek-7-5-6  0336
10.Novák Jiří st.Klenovec Ondřej633  3046
11.Studýnka AntonínManěk Marek910-9-9-42347
12.Mrázek PetrKoberová Klára-4-1-4  0348
13.Novák Jiří st.Němeček Radek-9-9-10  0349
14.Matějovič DavidKlenovec Ondřej8-2-1010-423410
15.Mrázek PetrManěk Marek-6-8-1  03411
16.Novák Jiří st.Koberová Klára-98-6-6 13412
17.Matějovič DavidNěmeček Radek-12-7-7  03413
18.Studýnka AntonínKlenovec OndřejWO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Jiří st.13Maněk Marek40
Matějovič David04Koberová Klára31
Studýnka Antonín21Němeček Radek31
Mrázek Petr04Klenovec Ondřej21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CVrchní
rozhodčí:
Ševela František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:44505:637TJ Sokol Velké Němčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunický Antonín
Šišma Ondřej
 
 
Mrhal Zdeněk
Hrnčíř Dominik
 
 
-46102 3110
2.Polák Milan
Weiss Lukáš
 
 
Smetana Jaroslav
Hrnčíř Leoš
 
 
-69-8-9 1311
3.Šišma OndřejMrhal Zdeněk-7-4-4  0312
4.Polák MilanHrnčíř Dominik-810-10-8 1313
5.Weiss LukášHrnčíř Leoš-8-6-8  0314
6.Miklík PavelSmetana Jaroslav-79-6-7 1315
7.Polák MilanMrhal Zdeněk9-99-4-82316
8.Weiss LukášHrnčíř Dominik878  3026
9.Miklík PavelHrnčíř Leoš10710  3036
10.Šišma OndřejSmetana Jaroslav-4-5-7  0337
11.Weiss LukášMrhal Zdeněk-4-7-6  0338
12.Šemora StanislavHrnčíř Dominik-5-4-7  0339
13.Šišma OndřejHrnčíř Leoš-6-7-8  03310
14.Polák MilanSmetana Jaroslav-10-10-9  03311
15.Šemora StanislavMrhal Zdeněk-6-5-7  03312
16.Šišma OndřejHrnčíř Dominik8-9-8-7 13313
17.Polák MilanHrnčíř Leoš-89118 31413
18.Weiss LukášSmetana Jaroslav-4-8-9  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šišma Ondřej04Mrhal Zdeněk40
Polák Milan13Hrnčíř Dominik31
Weiss Lukáš13Hrnčíř Leoš22
Miklík Pavel11Smetana Jaroslav40
Šemora Stanislav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BVrchní
rozhodčí:
Libenský Svatoslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velké Hostěrádky 215, Sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:34675:633nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováček Jaroslav
Čermák Ladislav
 
 
Matyáš Ivo
Dostál Dominik
 
 
6-94-10-42301
2.Slabyhoudek Václav
Kolínský Michal
 
 
Blažek Petr
Blažek David
 
 
9-1079 3111
3.Nováček JaroslavMatyáš Ivo-59-6-4 1312
4.Krýsa DanielDostál Dominik-611-8-7 1313
5.Slabyhoudek VáclavBlažek Petr673  3023
6.Kolínský MichalBlažek David32-5-9-52324
7.Krýsa DanielMatyáš Ivo-10-3-8  0325
8.Slabyhoudek VáclavDostál Dominik10104  3035
9.Kolínský MichalBlažek Petr947  3045
10.Nováček JaroslavBlažek David-969-363255
11.Slabyhoudek VáclavMatyáš Ivo-797-15133265
12.Kolínský MichalDostál Daniel855  3075
13.Nováček JaroslavBlažek Petr-105-1583285
14.Čermák LadislavBlažek David-9-7-9  0386
15.Kolínský MichalMatyáš Ivo-6-353-42387
16.Nováček JaroslavDostál Daniel337  3097
17.Čermák LadislavBlažek Petr-75-54-92398
18.Slabyhoudek VáclavBlažek David-910-63-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nováček Jaroslav31Matyáš Ivo31
Krýsa Daniel02Dostál Dominik11
Slabyhoudek Václav31Blažek Petr13
Kolínský Michal22Blažek David31
Čermák Ladislav02Dostál Daniel02



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice DVrchní
rozhodčí:
Cibulka Radek
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2016 18:15 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:28663:630TJ Sokol Rakvice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Straka Vlastimil
Vymazal Vít
 
 
Radkovič Zdeněk
Jarůšek Vladimír
 
 
-9-9-6  0301
2.Pyskatý Roman
Cibulka Radek
 
 
Létal Dušan
Barvíř Tomáš
 
 
12-995 3111
3.Straka VlastimilRadkovič Zdeněk-99-11983221
4.Vymazal VítKlein Kamil-710-59-32322
5.Cibulka RadekJarůšek Vladimír6-736 3132
6.Pyskatý RomanBarvíř Tomáš-8765 3142
7.Vymazal VítRadkovič Zdeněk-4-4-4  0343
8.Cibulka RadekKlein Kamil97-138 3153
9.Pyskatý RomanJarůšek Vladimír767  3063
10.Straka VlastimilBarvíř Tomáš8-78-683273
11.Cibulka RadekRadkovič Zdeněk995  3083
12.Pyskatý RomanKlein Kamil-89-78163293
13.Straka VlastimilJarůšek Vladimír-7787 31103
14.Vymazal VítLétal Dušan-7-8-7  03104
15.Pyskatý RomanRadkovič Zdeněk897  30114
16.Straka VlastimilKlein Kamil786  30124
17.Vymazal VítJarůšek Vladimír-7-5-6  03125
18.Cibulka RadekLétal Dušan78-8-10532135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Straka Vlastimil40Radkovič Zdeněk13
Vymazal Vít04Klein Kamil13
Cibulka Radek40Jarůšek Vladimír13
Pyskatý Roman40Barvíř Tomáš02
   Létal Dušan11



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov BVrchní
rozhodčí:
Gajan Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, okres BřeclavRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:13659:473TJ Pálava Mikulov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Caban Peter
Gogolka Karel
 
 
Halámek Radek ml.
Geier Jiří
 
 
124  3010
2.Mikulinec Roman
Sobota Luděk
 
 
Halámek Radek
Halámek Michal
 
 
6118  3020
3.Caban PeterHalámek Radek ml.6210  3030
4.Gogolka KarelGeier Jiří568  3040
5.Mikulinec RomanHalámek Radek949  3050
6.Sobota LuděkHalámek Michal7-117-573260
7.Gogolka KarelHalámek Radek ml.493  3070
8.Mikulinec RomanGeier Jiří21010  3080
9.Sobota LuděkHalámek Radek-15-5-7  0381
10.Caban PeterHalámek Michal525  3091
11.Mikulinec RomanHalámek Radek ml.6-5-114-22392
12.Sobota LuděkGeier Jiří-3898 31102
13.Caban PeterSvoboda Robert736  30112
14.Gogolka KarelHalámek Michal-7857 31122
15.Sobota LuděkHalámek Radek ml.-8879 31132
16.Caban PeterGeier Jiří868  30142
17.Gogolka KarelSvoboda Robert166  30152
18.Mikulinec RomanHalámek Michal-11-11128432162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Caban Peter40Halámek Radek ml.13
Gogolka Karel40Geier Jiří04
Mikulinec Roman31Halámek Radek11
Sobota Luděk31Halámek Michal04
   Svoboda Robert02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy