Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DVrchní
rozhodčí:
Studýnka Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:13595:378TJ Sokol Kobylí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Jiří st.
Soukal Jiří ml.
 
 
Kunický Antonín
Šišma Ondřej
 
 
2513  3010
2.Matějovič David
Nevřivý Rudolf
 
 
Polák Milan
Šišma Marek
 
 
1010-97 3120
3.Soukal Jiří ml.Zítka Karel131  3030
4.Novák Jiří st.Šišma Marek843  3040
5.Matějovič DavidŠišma Ondřej-71176 3150
6.Nevřivý RudolfPolák Milan-6-7-4  0351
7.Novák Jiří st.Zítka Karel348  3061
8.Matějovič DavidŠišma Marek413  3071
9.Nevřivý RudolfŠišma Ondřej749  3081
10.Soukal Jiří ml.Polák Milan-9617 3191
11.Matějovič DavidZítka Karel136  30101
12.Nevřivý RudolfŠišma Marek744  30111
13.Soukal Jiří ml.Šišma Ondřej467  30121
14.Novák Jiří st.Polák Milan8-6-7-8 13122
15.Nevřivý RudolfZítka Karel161  30132
16.Soukal Jiří ml.Šišma Marek432  30142
17.Novák Jiří st.Šišma Ondřej6-877 31152
18.Matějovič DavidPolák Milan-3-3-4  03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Soukal Jiří ml.40Zítka Karel04
Novák Jiří st.31Šišma Marek04
Matějovič David31Šišma Ondřej04
Nevřivý Rudolf31Polák Milan31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice DVrchní
rozhodčí:
Jelínek Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 510, Lednice, tělocvična ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:734:27524:480Moravan Lednice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juras Oldřich
Hrnčiar Stanislav
 
 
Nováček Jaroslav
Slabyhoudek Václav
 
 
-12274 3110
2.Loukota Zdeněk ml.
Lebloch Pavel
 
 
Krýsa Daniel
Čermák Ladislav
 
 
-6846 3120
3.Lebloch PavelČermák Ladislav-2-8-7  0321
4.Loukota Zdeněk ml.Krýsa Daniel48-72 3131
5.Juras OldřichSlabyhoudek Václav-71063 3141
6.Hrnčiar StanislavNováček Jaroslav768  3051
7.Loukota Zdeněk ml.Čermák Ladislav9106  3061
8.Juras OldřichKrýsa Daniel074  3071
9.Hrnčiar StanislavSlabyhoudek Václav-8-9-4  0372
10.Lebloch PavelNováček Jaroslav-3-5-6  0373
11.Juras OldřichČermák Ladislav472  3083
12.Hrnčiar StanislavKrýsa Daniel464  3093
13.Lebloch PavelSlabyhoudek Václav-3-4-1  0394
14.Loukota Zdeněk ml.Nováček Jaroslav352  30104
15.Hrnčiar StanislavČermák Ladislav1-96-8632114
16.Lebloch PavelKrýsa Daniel-4-8-6  03115
17.Loukota Zdeněk ml.Slabyhoudek Václav9-8-5-8 13116
18.Juras OldřichNováček JaroslavWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lebloch Pavel04Čermák Ladislav13
Loukota Zdeněk ml.31Krýsa Daniel13
Juras Oldřich30Slabyhoudek Václav31
Hrnčiar Stanislav31Nováček Jaroslav12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice CVrchní
rozhodčí:
Smetana Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městečko 55,Velké Němčice, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:11620:428TJ Sokol Velké Němčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrhal Zdeněk
Sedláček Petr
 
 
Cibulka Radek
Straka Vlastimil
 
 
56-85 3110
2.Furch František
Hrnčíř Leoš
 
 
Straka Daniel
Zlámal Vojtěch
 
 
184  3020
3.Smetana JaroslavStraka Vlastimil-85-84-82321
4.Hrnčíř LeošCibulka Radek4-8-6-6 1322
5.Furch FrantišekStraka Daniel555  3032
6.Mrhal ZdeněkZlámal Vojtěch698  3042
7.Hrnčíř LeošStraka Vlastimil589  3052
8.Furch FrantišekCibulka Radek966  3062
9.Mrhal ZdeněkStraka Daniel898  3072
10.Smetana JaroslavZlámal Vojtěch663  3082
11.Furch FrantišekStraka Vlastimil386  3092
12.Mrhal ZdeněkCibulka Radek879  30102
13.Hrnčíř DominikStraka Daniel467  30112
14.Hrnčíř LeošZlámal Vojtěch679  30122
15.Mrhal ZdeněkStraka Vlastimil8-11108 31132
16.Hrnčíř DominikCibulka Radek-44-5-8 13133
17.Hrnčíř LeošStraka Daniel225  30143
18.Furch FrantišekZlámal Vojtěch797  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smetana Jaroslav11Straka Vlastimil13
Hrnčíř Leoš31Cibulka Radek22
Furch František40Straka Daniel04
Mrhal Zdeněk40Zlámal Vojtěch04
Hrnčíř Dominik11   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna CVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 08:15 Začátek
utkání
08:15Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:37648:680nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vodáková Aneta
Klímek Ondřej
 
 
Gogolka Karel
Caban Peter
 
 
8-811-3-102301
2.Blažek Petr
Blažek David
 
 
Mach Ludvík
Mikulinec Roman
 
 
-11-10-11  0302
3.Vodáková AnetaCaban Peter-4-8-6  0303
4.Blažek DavidGogolka Karel-7-84893213
5.Blažek PetrMikulinec Roman99-96 3123
6.Klímek OndřejMach Ludvík884  3033
7.Blažek DavidCaban Peter-5-4-9  0334
8.Blažek PetrGogolka Karel-8-6-10  0335
9.Klímek OndřejMikulinec Roman885  3045
10.Vodáková AnetaMach Ludvík11-452 3155
11.Blažek PetrCaban Peter-5-4-2  0356
12.Klímek OndřejGogolka Karel-7-108953266
13.Vodáková AnetaMikulinec Roman6-129-6183276
14.Blažek DavidMach Ludvík-66-10-10 1377
15.Páleník JiříCaban Peter9-1068 3187
16.Vodáková AnetaGogolka Karel-49-12-6 1388
17.Blažek DavidMikulinec Roman-6-597-82389
18.Blažek PetrMach Ludvík-61167 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vodáková Aneta22Caban Peter31
Blažek David13Gogolka Karel22
Blažek Petr22Mikulinec Roman13
Klímek Ondřej30Mach Ludvík13
Páleník Jiří10   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí BVrchní
rozhodčí:
Klein Kamil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402/1, 691 05 Zaječí, tělocvična ZŠ ZaječíRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:23637:537Sportovní klub Zaječí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Radkovič Zdeněk
Jarůšek Vladimír
 
 
Halámek Radek ml.
Geier Josef
 
 
293  3010
2.Létal Dušan
Barvíř Tomáš
 
 
Halámek Michal
Geier Jiří
 
 
5105  3020
3.Radkovič ZdeněkHalámek Radek ml.-9647 3130
4.Jarůšek VladimírGeier Josef564  3040
5.Barvíř TomášHalámek Michal67-7-743250
6.Létal DušanGeier Jiří-7-5-8  0351
7.Jarůšek VladimírHalámek Radek ml.-6-7-8  0352
8.Barvíř TomášGeier Josef957  3062
9.Létal DušanHalámek Michal7-610-8-82363
10.Radkovič ZdeněkGeier Jiří99-86 3173
11.Barvíř TomášHalámek Radek ml.-109-9-8 1374
12.Klein KamilGeier Josef837  3084
13.Radkovič ZdeněkHalámek Michal1184  3094
14.Jarůšek VladimírGeier Jiří6-8-57-82395
15.Klein KamilHalámek Radek ml.1-969 31105
16.Radkovič ZdeněkGeier Josef698  30115
17.Jarůšek VladimírHalámek Michal-88-6-4 13116
18.Barvíř TomášGeier Jiří10108  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Radkovič Zdeněk40Halámek Radek ml.22
Jarůšek Vladimír13Geier Josef04
Barvíř Tomáš31Halámek Michal22
Létal Dušan02Geier Jiří22
Klein Kamil20   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy