Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:06Konec
utkání
20:28Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36617:647nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maněk Marek
Klenovec Ondřej
 
 
Vodáková Aneta
Klímek Ondřej
 
 
-6-8-2  0301
2.Koberová Klára
Němeček Radek
 
 
Dostál Dominik
Dostál Daniel
 
 
-9-99383211
3.Koberová KláraVodáková Aneta6-12-37-42312
4.Němeček RadekKlímek Ondřej-4-7-4  0313
5.Klenovec OndřejDostál Dominik-57-89-92314
6.Maněk MarekDostál Daniel524  3024
7.Němeček RadekVodáková Aneta-7-7-6  0325
8.Klenovec OndřejKlímek Ondřej-55-11-3 1326
9.Maněk MarekDostál Dominik968  3036
10.Koberová KláraDostál Daniel897  3046
11.Klenovec OndřejVodáková Aneta9-3-8-9 1347
12.Maněk MarekKlímek Ondřej-2-107993257
13.Koberová KláraDostál Dominik-965-553267
14.Němeček RadekDostál Daniel88-96 3177
15.Maněk MarekVodáková Aneta-29-4-10 1378
16.Koberová KláraKlímek Ondřej1088  3088
17.Němeček RadekDostál Dominik5-76-763298
18.Klenovec OndřejDostál Daniel-5-68-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koberová Klára31Vodáková Aneta40
Němeček Radek22Klímek Ondřej22
Klenovec Ondřej04Dostál Dominik13
Maněk Marek31Dostál Daniel13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí BVrchní
rozhodčí:
Klein Kamil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402/1, 691 05 Zaječí, tělocvična ZŠ ZaječíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:189:54428:685TJ Sokol Velké Němčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Létal Dušan
Barvíř Tomáš
 
 
Smetana Jaroslav
Mrhal Zdeněk
 
 
-4-3-8  0301
2.Klein Kamil
Jarůšek Vladimír
 
 
Furch František
Hrnčíř Leoš
 
 
11-7-911-42302
3.Létal DušanMrhal Zdeněk9-8-6-11 1303
4.Barvíř TomášHrnčíř Leoš-9-11-13  0304
5.Klein KamilSmetana Jaroslav-3-64-12 1305
6.Jarůšek VladimírFurch František-49-5-3 1306
7.Barvíř TomášMrhal Zdeněk-7-8-8  0307
8.Klein KamilHrnčíř Leoš-6-3-8  0308
9.Jarůšek VladimírSmetana Jaroslav-4-9-6  0309
10.Létal DušanFurch František-7-5-3  03010
11.Klein KamilMrhal Zdeněk-310-99-623011
12.Jarůšek VladimírHrnčíř Leoš-8-10-9  03012
13.Létal DušanSmetana Jaroslav-4-4-6  03013
14.Barvíř TomášFurch František-5-3-1  03014
15.Jarůšek VladimírMrhal Zdeněk-8-5-3  03015
16.Létal DušanHrnčíř Leoš-29-37-723016
17.Barvíř TomášSmetana Jaroslav-4-6-5  03017
18.Klein KamilFurch František-3-1-9  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Létal Dušan04Mrhal Zdeněk40
Barvíř Tomáš04Hrnčíř Leoš40
Klein Kamil04Smetana Jaroslav40
Jarůšek Vladimír04Furch František40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany BVrchní
rozhodčí:
Halámek Radek
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 99, 691 26 Pouzdřany, Sál KD PouzdřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1416:47470:653Moravan Lednice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halámek Radek ml.
Halámek Michal
 
 
Zechmeister Jan
Hrnčiar Stanislav
 
 
8-7-5-4 1301
2.Geier Jiří
Geier Josef
 
 
Loukota Zdeněk ml.
Lebloch Pavel
 
 
-6-7-5  0302
3.Halámek Radek ml.Hrnčiar Stanislav-3-9-8  0303
4.Halámek MichalLoukota Zdeněk ml.-5-3-4  0304
5.Geier JiříLebloch Pavel895  3014
6.Geier JosefZechmeister Jan-4-6-7  0315
7.Halámek MichalHrnčiar Stanislav-49-10-3 1316
8.Geier JiříLoukota Zdeněk ml.8-38-763226
9.Geier JosefLebloch Pavel-4-5-6  0327
10.Halámek Radek ml.Zechmeister Jan-4-12-3  0328
11.Geier JiříHrnčiar Stanislav5-6175 3138
12.Geier JosefLoukota Zdeněk ml.-7-5-4  0339
13.Halámek Radek ml.Lebloch Pavel78-7-893249
14.Halámek MichalZechmeister Jan-4-5-4  03410
15.Geier JosefHrnčiar Stanislav-7-5-6  03411
16.Halámek Radek ml.Loukota Zdeněk ml.10-10-8-9 13412
17.Halámek MichalLebloch Pavel-98-9-8 13413
18.Geier JiříZechmeister Jan-4-10-6  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Halámek Radek ml.13Hrnčiar Stanislav31
Halámek Michal04Loukota Zdeněk ml.31
Geier Jiří31Lebloch Pavel22
Geier Josef04Zechmeister Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov BVrchní
rozhodčí:
Gajan Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, okres BřeclavRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:6640:337TJ Pálava Mikulov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Caban Peter
Gogolka Karel
 
 
Matějovič David
Nevřivý Rudolf
 
 
434  3010
2.Gajan Pavel st.
Sobota Luděk
 
 
Hoch Miroslav
Mrázek Petr
 
 
627  3020
3.Gogolka KarelMatějovič David557  3030
4.Sobota LuděkHoch Miroslav86-38 3140
5.Caban PeterMrázek Petr165  3050
6.Gajan Pavel st.Nevřivý Rudolf924  3060
7.Sobota LuděkMatějovič David89-7-963270
8.Caban PeterHoch Miroslav878  3080
9.Gajan Pavel st.Mrázek Petr112  3090
10.Gogolka KarelNevřivý Rudolf452  30100
11.Caban PeterMatějovič David151  30110
12.Gajan Pavel st.Hoch Miroslav377  30120
13.Gogolka KarelMrázek Petr124  30130
14.Sobota LuděkNevřivý Rudolf5-98-9732140
15.Gajan Pavel st.Matějovič David-9655 31150
16.Gogolka KarelHoch Miroslav648  30160
17.Sobota LuděkMrázek Petr679  30170
18.Caban PeterNevřivý Rudolf164  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gogolka Karel40Matějovič David04
Sobota Luděk40Hoch Miroslav04
Caban Peter40Mrázek Petr04
Gajan Pavel st.40Nevřivý Rudolf04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BVrchní
rozhodčí:
Libenský Svatoslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velké Hostěrádky 215, Sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:20630:461TJ Sokol Velké Hostěrádky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Ladislav
Krýsa Daniel
 
 
Haüsler Karel
Weiss Lukáš
 
 
3-78-783210
2.Kolínský Michal
Nováček Jaroslav
 
 
Kunický Antonín
Šišma Marek
 
 
988  3020
3.Krýsa DanielŠemora Stanislav982  3030
4.Kolínský MichalŠišma Marek517  3040
5.Nováček JaroslavHaüsler Karel7-846 3150
6.Čermák LadislavWeiss Lukáš-35-6-9 1351
7.Kolínský MichalŠemora Stanislav212  3061
8.Nováček JaroslavŠišma Marek424  3071
9.Čermák LadislavHaüsler Karel5210  3081
10.Krýsa DanielWeiss Lukáš-4-74-7 1382
11.Nováček JaroslavŠemora Stanislav521  3092
12.Čermák LadislavŠišma Marek736  30102
13.Krýsa DanielHaüsler Karel-889-1-1023103
14.Kolínský MichalWeiss Lukáš9-9-6-7 13104
15.Čermák LadislavŠemora Stanislav674  30114
16.Krýsa DanielŠišma Marek-97110 31124
17.Kolínský MichalHaüsler Karel-8426 31134
18.Nováček JaroslavWeiss Lukáš-89-4-5 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krýsa Daniel22Šemora Stanislav04
Kolínský Michal31Šišma Marek04
Nováček Jaroslav31Haüsler Karel13
Čermák Ladislav31Weiss Lukáš40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy