Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BVrchní
rozhodčí:
Libenský Svatoslav
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velké Hostěrádky 215, Sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:44520:620MSK Břeclav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Ladislav
Krýsa Daniel
 
 
Maněk Marek
Klenovec Ondřej
 
 
-10-7-5  0301
2.Kolínský Michal
Nováček Jaroslav
 
 
Koberová Klára
Němeček Radek
 
 
-9-9910-92302
3.Krýsa DanielManěk Marek-3-8-5  0303
4.Nováček JaroslavKoberová Klára-89-7-5 1304
5.Kolínský MichalNěmeček Radek656  3014
6.Čermák LadislavKlenovec Ondřej429  3024
7.Nováček JaroslavManěk Marek-9-10-11  0325
8.Kolínský MichalKoberová Klára5-1-96-82326
9.Čermák LadislavNěmeček Radek-9-8-2  0327
10.Krýsa DanielKlenovec Ondřej-3-11-6  0328
11.Kolínský MichalManěk Marek-96-86-62329
12.Čermák LadislavKoberová Klára-8-8-4  03210
13.Krýsa DanielNěmeček Radek-6-9-4  03211
14.Nováček JaroslavKlenovec Ondřej-5-6-11  03212
15.Čermák LadislavManěk Marek-10-6-8  03213
16.Krýsa DanielKoberová Klára-3-12-3  03214
17.Slabyhoudek VáclavNěmeček Radek-6797 31314
18.Kolínský MichalKlenovec Ondřej77-64 31414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krýsa Daniel04Maněk Marek40
Nováček Jaroslav03Koberová Klára40
Kolínský Michal22Němeček Radek22
Čermák Ladislav13Klenovec Ondřej22
Slabyhoudek Václav10   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CVrchní
rozhodčí:
Kunický Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2017 09:30 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:35546:597TJ Sokol Rakvice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Miklík Pavel ml.
Kunický Antonín
 
 
Cibulka Radek
Straka Vlastimil
 
 
9-10-8-7 1301
2.Miklík Pavel
Weiss Lukáš
 
 
Straka Daniel
Zlámal Vojtěch
 
 
86-49 3111
3.Šemora StanislavStraka Vlastimil-9-8-7  0312
4.Miklík Pavel ml.Cibulka Radek-8-9-6  0313
5.Weiss LukášStraka Daniel8109  3023
6.Miklík PavelZlámal Vojtěch676  3033
7.Miklík Pavel ml.Straka Vlastimil-7-6-8  0334
8.Weiss LukášCibulka Radek85-8-9-52335
9.Miklík PavelStraka Daniel867  3045
10.Šemora StanislavZlámal Vojtěch-9-8-7  0346
11.Weiss LukášStraka Vlastimil89-7-693256
12.Miklík PavelCibulka Radek989  3066
13.Šemora StanislavStraka Daniel-5-6-7  0367
14.Miklík Pavel ml.Zlámal Vojtěch-6-7-7  0368
15.Miklík PavelStraka Vlastimil86-7-893278
16.Šemora StanislavCibulka Radek-8-6-7  0379
17.Miklík Pavel ml.Straka Daniel-7-6-5  03710
18.Weiss LukášZlámal Vojtěch879  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šemora Stanislav04Straka Vlastimil22
Miklík Pavel ml.04Cibulka Radek31
Weiss Lukáš31Straka Daniel22
Miklík Pavel40Zlámal Vojtěch22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DVrchní
rozhodčí:
Studýnka Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:928:32513:547nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrázek Petr
Hoch Miroslav
 
 
Halámek Michal
Geier Josef
 
 
-8-6-12  0301
2.Studýnka Antonín
Matějovič David
 
 
Halámek Radek ml.
Geier Jiří
 
 
9-8814 3111
3.Hoch MiroslavHalámek Michal-7-4-7  0312
4.Studýnka AntonínGeier Josef386  3022
5.Matějovič DavidHalámek Radek ml.-4-9-8  0323
6.Mrázek PetrGeier Jiří-5-3-5  0324
7.Studýnka AntonínHalámek Michal728  3034
8.Matějovič DavidGeier Josef696  3044
9.Mrázek PetrHalámek Radek ml.-1-1-5  0345
10.Hoch MiroslavGeier Jiří-10-87-8 1346
11.Matějovič DavidHalámek Michal6132  3056
12.Mrázek PetrGeier Josef-88164 3166
13.Hoch MiroslavHalámek Radek ml.-2-7-4  0367
14.Studýnka AntonínGeier Jiří9-4-9883277
15.Mrázek PetrHalámek Michal-7-4-4  0378
16.Hoch MiroslavGeier Josef232  3088
17.Studýnka AntonínHalámek Radek ml.5-766 3198
18.Matějovič DavidGeier Jiří-2-5-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hoch Miroslav13Halámek Michal22
Studýnka Antonín40Geier Josef04
Matějovič David22Halámek Radek ml.31
Mrázek Petr13Geier Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice DVrchní
rozhodčí:
Loukota Zdeněk ml.
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 510, Lednice, tělocvična ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:19672:505Moravan Lednice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Loukota Zdeněk ml.
Šimon Peter
 
 
Létal Dušan
Barvíř Tomáš
 
 
927  3010
2.Hrnčiar Stanislav
Lebloch Pavel
 
 
Klein Kamil
Jarůšek Vladimír
 
 
64-7-12-72311
3.Hrnčiar StanislavLétal Dušan5811  3021
4.Lebloch PavelBarvíř Tomáš-10-5-3  0322
5.Šimon PeterKlein Kamil927  3032
6.Loukota Zdeněk ml.Jarůšek Vladimír-6610-9-82333
7.Lebloch PavelLétal Dušan-7-88-7 1334
8.Šimon PeterBarvíř Tomáš4-954 3144
9.Loukota Zdeněk ml.Klein Kamil85-710 3154
10.Hrnčiar StanislavJarůšek Vladimír86-84 3164
11.Šimon PeterLétal Dušan745  3074
12.Loukota Zdeněk ml.Barvíř Tomáš511-9-12103284
13.Hrnčiar StanislavKlein Kamil36-86 3194
14.Zechmeister JanJarůšek Vladimír43-67 31104
15.Loukota Zdeněk ml.Létal Dušan296  30114
16.Hrnčiar StanislavBarvíř Tomáš768  30124
17.Zechmeister JanKlein Kamil843  30134
18.Šimon PeterJarůšek Vladimír476  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrnčiar Stanislav40Létal Dušan13
Lebloch Pavel02Barvíř Tomáš13
Šimon Peter40Klein Kamil04
Loukota Zdeněk ml.31Jarůšek Vladimír13
Zechmeister Jan20   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice CVrchní
rozhodčí:
Smetana Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městečko 55,Velké Němčice, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:29635:597TJ Sokol Velké Němčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smetana Jaroslav
Mrhal Zdeněk
 
 
Šubík Lubomír
Páleník Jiří
 
 
-10-7-9  0301
2.Furch František
Hrnčíř Leoš
 
 
Blažek Petr
Blažek David
 
 
-9937 3111
3.Smetana JaroslavPáleník Jiří8-7-8993221
4.Furch FrantišekBlažek David-10638 3131
5.Hrnčíř LeošŠubík Lubomír8-8411 3141
6.Mrhal ZdeněkBlažek Petr-7-11-6  0342
7.Furch FrantišekPáleník Jiří65-7-8-92343
8.Hrnčíř LeošBlažek David910-86 3153
9.Mrhal ZdeněkŠubík Lubomír479  3063
10.Smetana JaroslavBlažek Petr10108  3073
11.Hrnčíř LeošPáleník Jiří957  3083
12.Mrhal ZdeněkBlažek David8-5-8-8 1384
13.Smetana JaroslavŠubík Lubomír5103  3094
14.Furch FrantišekBlažek Petr8-8-103632104
15.Mrhal ZdeněkPáleník Jiří-10-5-6  03105
16.Smetana JaroslavBlažek DavidWO    03106
17.Furch FrantišekŠubík Lubomír346  30116
18.Hrnčíř LeošBlažek Petr12-914-2-823117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smetana Jaroslav30Páleník Jiří22
Furch František31Blažek David12
Hrnčíř Leoš31Šubík Lubomír04
Mrhal Zdeněk13Blažek Petr22
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy