Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:07Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:734:29602:566MSK Břeclav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maněk Marek
Klenovec Ondřej
 
 
Zechmeister Jan
Hrnčiar Stanislav
 
 
-6-14-11  0301
2.Koberová Klára
Němeček Radek
 
 
Loukota Zdeněk ml.
Lebloch Pavel
 
 
325  3011
3.Klenovec OndřejZechmeister Jan-5-8-7  0312
4.Němeček RadekHrnčiar Stanislav-8-10-10  0313
5.Koberová KláraLoukota Zdeněk ml.-51067 3123
6.Maněk MarekLebloch Pavel5125  3033
7.Němeček RadekZechmeister Jan-6-35-11 1334
8.Koberová KláraHrnčiar Stanislav-69-81233244
9.Maněk MarekLoukota Zdeněk ml.10105  3054
10.Klenovec OndřejLebloch Pavel8-38-933264
11.Koberová KláraZechmeister Jan-6-9-5  0365
12.Maněk MarekHrnčiar Stanislav354  3075
13.Klenovec OndřejLoukota Zdeněk ml.-4-6-9  0376
14.Němeček RadekLebloch Pavel524  3086
15.Maněk MarekZechmeister Jan-109-8983296
16.Klenovec OndřejHrnčiar Stanislav-2-5-14  0397
17.Němeček RadekLoukota Zdeněk ml.-10989 31107
18.Koberová KláraLebloch Pavel9710  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klenovec Ondřej13Zechmeister Jan31
Němeček Radek22Hrnčiar Stanislav22
Koberová Klára31Loukota Zdeněk ml.13
Maněk Marek40Lebloch Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice CVrchní
rozhodčí:
Smetana Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městečko 55,Velké Němčice, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:35562:555TJ Sokol Kobylí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Furch František
Hrnčíř Leoš
 
 
Matějovič David
Nevřivý Rudolf
 
 
235  3010
2.Smetana Jaroslav
Hrnčíř Dominik
 
 
Studýnka Antonín
Novák Jiří st.
 
 
84-7-12-102311
3.Smetana JaroslavStudýnka Antonín-3-4-9  0312
4.Hrnčíř LeošNovák Jiří st.9-7-65-122313
5.Furch FrantišekMatějovič David3-1054 3123
6.Hrnčíř DominikNevřivý Rudolf12-6-9-7 1324
7.Hrnčíř LeošStudýnka Antonín98-6-4-52325
8.Furch FrantišekNovák Jiří st.-6793 3135
9.Hrnčíř DominikMatějovič David-6-3-8  0336
10.Smetana JaroslavNevřivý Rudolf334  3046
11.Furch FrantišekStudýnka Antonín-79-6-5 1347
12.Hrnčíř DominikNovák Jiří st.-5-2-7  0348
13.Smetana JaroslavMatějovič David934  3058
14.Hrnčíř LeošNevřivý Rudolf518  3068
15.Hrnčíř DominikStudýnka Antonín-5-12-7  0369
16.Smetana JaroslavNovák Jiří st.-8-3-9  03610
17.Hrnčíř LeošMatějovič David-6-12-6  03611
18.Furch FrantišekNevřivý Rudolf533  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smetana Jaroslav22Studýnka Antonín40
Hrnčíř Leoš13Novák Jiří st.31
Furch František31Matějovič David22
Hrnčíř Dominik04Nevřivý Rudolf13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí BVrchní
rozhodčí:
Klein Kamil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402/1, 691 05 Zaječí, tělocvična ZŠ ZaječíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:17Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:29552:555Sportovní klub Zaječí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Radkovič Radek
Klein Kamil
 
 
Kunický Antonín
Šišma Ondřej
 
 
10-29-8-82301
2.Létal Dušan
Barvíř Tomáš
 
 
Miklík Pavel
Zítka Karel
 
 
-5-79-8 1302
3.Radkovič RadekŠemora Stanislav434  3012
4.Klein KamilŠišma Ondřej797  3022
5.Barvíř TomášZítka Karel-3-4-3  0323
6.Létal DušanMiklík Pavel-3-4-7  0324
7.Klein KamilŠemora Stanislav17-74 3134
8.Barvíř Tomᚊišma Ondřej869  3044
9.Létal DušanZítka Karel-610-74-92345
10.Radkovič RadekMiklík Pavel-6-6-9  0346
11.Barvíř Tomᚊemora Stanislav4104  3056
12.Létal DušanŠišma Ondřej568  3066
13.Radkovič RadekZítka Karel-57-7873276
14.Klein KamilMiklík Pavel-4-6-7  0377
15.Létal DušanŠemora Stanislav753  3087
16.Radkovič RadekŠišma Ondřej7-789 3197
17.Klein KamilZítka Karel710-510 31107
18.Barvíř TomášMiklík Pavel-1-4-4  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Radkovič Radek31Šemora Stanislav04
Klein Kamil31Šišma Ondřej04
Barvíř Tomáš22Zítka Karel22
Létal Dušan22Miklík Pavel40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany BVrchní
rozhodčí:
Halámek Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 99, 691 26 Pouzdřany, Sál KD PouzdřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1124:43549:664TJ Sokol Velké Hostěrádky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Geier Josef
Geier David
 
 
Nováček Jaroslav
Kolínský Michal
 
 
-3-10-6  0301
2.Halámek Radek ml.
Geier Jiří
 
 
Čermák Ladislav
Krýsa Daniel
 
 
-6-949123211
3.Halámek Radek ml.Kolínský Michal-12-9-10  0312
4.Geier JosefNováček Jaroslav-3-4-3  0313
5.Geier DavidKrýsa Daniel-6-6-4  0314
6.Geier JiříČermák Ladislav55-8-983224
7.Geier JosefKolínský Michal-4-4-7  0325
8.Geier DavidNováček Jaroslav-3-5-4  0326
9.Geier JiříKrýsa Daniel-11-846113236
10.Halámek Radek ml.Čermák Ladislav8-137-7-32337
11.Geier DavidKolínský Michal-1-2-6  0338
12.Geier JiříNováček Jaroslav-278-1033248
13.Halámek Radek ml.Krýsa Daniel454  3058
14.Geier JosefČermák Ladislav-9-8-7  0359
15.Geier JiříKolínský Michal8-9149 3169
16.Halámek Radek ml.Nováček Jaroslav108-108 3179
17.Geier JosefKrýsa Daniel11-5-9-4 13710
18.Geier DavidČermák Ladislav-3-1-9  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Halámek Radek ml.22Kolínský Michal31
Geier Josef04Nováček Jaroslav22
Geier David04Krýsa Daniel22
Geier Jiří40Čermák Ladislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov BVrchní
rozhodčí:
Gajan Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:20635:504TJ Pálava Mikulov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Ludvík
Mikulinec Roman
 
 
Cibulka Radek
Cibulka Tomáš
 
 
4-9-98-92301
2.Gajan Pavel st.
Sobota Luděk
 
 
Straka Vlastimil
Straka Daniel
 
 
66-710 3111
3.Gogolka KarelCibulka Radek976  3021
4.Mikulinec RomanCibulka Tomáš668  3031
5.Gajan Pavel st.Straka Vlastimil2-548 3141
6.Sobota LuděkStraka Daniel3-4-81383251
7.Mikulinec RomanCibulka Radek-210-7-4 1352
8.Gajan Pavel st.Pohanka Vojtěch784  3062
9.Sobota LuděkStraka Vlastimil-4-10-5  0363
10.Gogolka KarelStraka Daniel-66104 3173
11.Gajan Pavel st.Cibulka Radek1088  3083
12.Sobota LuděkPohanka Vojtěch389  3093
13.Gogolka KarelStraka Vlastimil-9997 31103
14.Mikulinec RomanStraka DanielWO    30113
15.Mach LudvíkCibulka Radek-6-4-5  03114
16.Gogolka KarelPohanka Vojtěch065  30124
17.Mikulinec RomanStraka Vlastimil-97-910732134
18.Gajan Pavel st.Straka Daniel455  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gogolka Karel40Cibulka Radek22
Mikulinec Roman21Cibulka Tomáš01
Gajan Pavel st.40Straka Vlastimil13
Sobota Luděk21Straka Daniel03
Mach Ludvík01Pohanka Vojtěch03
WO10WO01
Střídání hostů- Vojtěch Pohanka za Cibulka Tomáš Střídání domácích -Mach Ludvík za Sobota Luděk

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy