Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov BVrchní
rozhodčí:
Gajan Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:30625:571nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gajan Pavel st.
Gogolka Karel
 
 
Maněk Marek
Janoušek Radek
 
 
238  3010
2.Mach Ludvík
Mikulinec Roman
 
 
Koberová Klára
Němeček Radek
 
 
64-8-1083220
3.Mach LudvíkManěk Marek9-6-8-6 1321
4.Mikulinec RomanKoberová Klára11-6-11-9 1322
5.Gogolka KarelNěmeček Radek668  3032
6.Gajan Pavel st.Janoušek Radek4710  3042
7.Mikulinec RomanManěk Marek3-58-6-52343
8.Gogolka KarelKoberová Klára577  3053
9.Gajan Pavel st.Němeček Radek-9-9-7  0354
10.Mach LudvíkJanoušek Radek959  3064
11.Gogolka KarelManěk Marek-9-8-10  0365
12.Gajan Pavel st.Koberová Klára89-85 3175
13.Mach LudvíkNěmeček Radek-79-9-10 1376
14.Mikulinec RomanJanoušek Radek847  3086
15.Gajan Pavel st.Maněk Marek-12-9-8  0387
16.Mach LudvíkKoberová Klára-758-4-102388
17.Mikulinec RomanNěmeček Radek6-8-8-5 1389
18.Gogolka KarelJanoušek Radek594  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mach Ludvík13Maněk Marek40
Mikulinec Roman13Koberová Klára22
Gogolka Karel31Němeček Radek31
Gajan Pavel st.22Janoušek Radek04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice DVrchní
rozhodčí:
Cibulka Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2017 18:15 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:23714:601TJ Sokol Rakvice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Straka Vlastimil
Cibulka Radek
 
 
Halámek Radek ml.
Geier Jiří
 
 
8-758 3110
2.Straka Daniel
Zlámal Vojtěch
 
 
Halámek Radek
Halámek Michal
 
 
-7-996103220
3.Straka DanielHalámek Radek ml.8-11-6-6 1321
4.Cibulka RadekHalámek Michal658  3031
5.Zlámal VojtěchGeier Jiří10-98-8-62332
6.Straka VlastimilHalámek Radek-10467 3142
7.Cibulka RadekHalámek Radek ml.77-910 3152
8.Zlámal VojtěchHalámek Michal64-96 3162
9.Straka VlastimilGeier Jiří838  3072
10.Straka DanielHalámek Radek-6-1010673282
11.Zlámal VojtěchHalámek Radek ml.95-55 3192
12.Straka VlastimilHalámek Michal866  30102
13.Straka DanielGeier Jiří7-8-8-12 13103
14.Cibulka RadekHalámek Radek839  30113
15.Straka VlastimilHalámek Radek ml.77-98 31123
16.Straka DanielHalámek Michal11118  30133
17.Cibulka RadekGeier Jiří13-966 31143
18.Zlámal VojtěchHalámek Radek-9-48-8 13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Straka Daniel22Halámek Radek ml.13
Cibulka Radek40Halámek Michal04
Zlámal Vojtěch22Geier Jiří22
Straka Vlastimil40Halámek Radek13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BVrchní
rozhodčí:
Slabyhoudek Václav
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velké Hostěrádky 215, Sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:29711:659TJ Sokol Velké Hostěrádky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Ladislav
Nováček Jaroslav
 
 
Jarůšek Vladimír
Klein Kamil
 
 
-6-12-9  0301
2.Kolínský Michal
Vlach Petr
 
 
Létal Dušan
Barvíř Tomáš
 
 
5-388 3111
3.Nováček JaroslavRadkovič Zdeněk3-5-6-10 1312
4.Kolínský MichalKlein Kamil79-78 3122
5.Vlach PetrBarvíř Tomáš-6-814-7 1323
6.Čermák LadislavJarůšek Vladimír-799-8-82324
7.Kolínský MichalRadkovič Zdeněk798  3034
8.Vlach PetrKlein Kamil98-6-5113244
9.Čermák LadislavBarvíř Tomáš-96-83-82345
10.Nováček JaroslavJarůšek Vladimír787  3055
11.Vlach PetrRadkovič Zdeněk-10-4127133265
12.Slabyhoudek VáclavKlein Kamil1247  3075
13.Nováček JaroslavBarvíř Tomáš64-910 3185
14.Kolínský MichalLétal Dušan238  3095
15.Slabyhoudek VáclavRadkovič Zdeněk8-99-12-92396
16.Nováček JaroslavKlein Kamil866  30106
17.Kolínský MichalBarvíř Tomáš-91013-5-423107
18.Vlach PetrLétal Dušan-31812 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nováček Jaroslav31Radkovič Zdeněk22
Kolínský Michal31Klein Kamil04
Vlach Petr31Barvíř Tomáš31
Čermák Ladislav02Jarůšek Vladimír11
Slabyhoudek Václav11Létal Dušan02



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CVrchní
rozhodčí:
Kunický Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1318:44455:619TJ Sokol Klobouky u Brna C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunický Antonín
Šišma Ondřej
 
 
Dostál Dominik
Dostál Daniel
 
 
-1339-693210
2.Miklík Pavel
Weiss Lukáš
 
 
Vodáková Aneta
Pilát Ondřej
 
 
39-79 3120
3.Šišma MarekVodáková Aneta-5-3-4  0321
4.Zítka LukášDostál Dominik-2-3-6  0322
5.Šišma OndřejDostál Daniel-4-4-5  0323
6.Weiss LukášPilát Ondřej-81078 3133
7.Zítka LukášVodáková Aneta-2-6-10  0334
8.Šišma OndřejDostál Dominik4-10-7-9 1335
9.Weiss LukášDostál Daniel8-8-6-8 1336
10.Šišma MarekPilát Ondřej9-7-4-6 1337
11.Šišma OndřejVodáková Aneta-3-11-7  0338
12.Weiss LukášDostál Dominik826  3048
13.Šišma MarekDostál Daniel-3-7-7  0349
14.Zítka LukášPilát Ondřej-3-6-9  03410
15.Weiss LukášVodáková Aneta-9-3-7  03411
16.Šišma MarekDostál Dominik-4-5-5  03412
17.Zítka LukášDostál Daniel-3-2-3  03413
18.Šišma OndřejPilát Ondřej8-687 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šišma Marek04Vodáková Aneta40
Zítka Lukáš04Dostál Dominik31
Šišma Ondřej13Dostál Daniel40
Weiss Lukáš22Pilát Ondřej22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DVrchní
rozhodčí:
Studýnka Antonín
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:179:53427:660Moravan Lednice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Jiří st.
Studýnka Antonín
 
 
Loukota Zdeněk ml.
Šimon Peter
 
 
6-610-8-102301
2.Matějovič David
Nevřivý Rudolf
 
 
Zechmeister Jan
Hrnčiar Stanislav
 
 
-5-3-7  0302
3.Matějovič DavidZechmeister Jan-4-7-4  0303
4.Studýnka AntonínŠimon Peter-7910-6-72304
5.Mrázek PetrLoukota Zdeněk ml.-3-7-3  0305
6.Nevřivý RudolfHrnčiar Stanislav-8-8-6  0306
7.Studýnka AntonínZechmeister Jan-5-7-6  0307
8.Mrázek PetrŠimon Peter-6-1-8  0308
9.Nevřivý RudolfLoukota Zdeněk ml.-8-6-3  0309
10.Matějovič DavidHrnčiar Stanislav-6-8-7  03010
11.Mrázek PetrZechmeister Jan-6-1-8  03011
12.Nevřivý RudolfŠimon Peter-710-10-7 13012
13.Matějovič DavidLoukota Zdeněk ml.-10-6-9  03013
14.Novák Jiří st.Hrnčiar Stanislav-36-77732113
15.Nevřivý RudolfZechmeister Jan-4-5-8  03114
16.Matějovič DavidŠimon Peter-8-79-1 13115
17.Novák Jiří st.Loukota Zdeněk ml.-9-9-8  03116
18.Mrázek PetrHrnčiar Stanislav-3-5-4  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Matějovič David04Zechmeister Jan40
Studýnka Antonín02Šimon Peter40
Mrázek Petr04Loukota Zdeněk ml.40
Nevřivý Rudolf04Hrnčiar Stanislav31
Novák Jiří st.11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy