Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:18Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:23545:487MSK Břeclav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlach Marcel
Klenovec Ondřej
 
 
Nevřivý Rudolf
Mrázek Petr
 
 
798  3010
2.Koberová Klára
Němeček Radek
 
 
Studýnka Antonín
Matějovič David
 
 
595  3020
3.Klenovec OndřejMatějovič David-8-6-4  0321
4.Kober MilanNevřivý Rudolf10-10-6-8 1322
5.Koberová KláraStudýnka Antonín-74-7-10 1323
6.Němeček RadekMrázek Petr279  3033
7.Kober MilanMatějovič David-1-1-3  0334
8.Koberová KláraNevřivý Rudolf496  3044
9.Němeček RadekStudýnka Antonín-6-66853254
10.Klenovec OndřejMrázek Petr1326  3064
11.Koberová KláraMatějovič David847  3074
12.Němeček RadekNevřivý Rudolf737  3084
13.Klenovec OndřejStudýnka Antonín-4-6-6  0385
14.Vlach MarcelMrázek Petr4-78-6-92386
15.Němeček RadekMatějovič David285  3096
16.Klenovec OndřejNevřivý Rudolf1510  30106
17.Vlach MarcelStudýnka Antonín-3-3-4  03107
18.Koberová KláraMrázek Petr4510  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klenovec Ondřej22Matějovič David22
Kober Milan02Nevřivý Rudolf13
Koberová Klára31Studýnka Antonín31
Němeček Radek40Mrázek Petr13
Vlach Marcel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice CVrchní
rozhodčí:
Smetana Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městečko 55,Velké Němčice, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:22634:546TJ Sokol Velké Němčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrhal Zdeněk
Sedláček Petr
 
 
Kunický Antonín
Šišma Ondřej
 
 
8-7-79-102301
2.Furch František
Hrnčíř Leoš
 
 
Miklík Pavel
Weiss Lukáš
 
 
-13595 3111
3.Hrnčíř LeošŠišma Ondřej1052  3021
4.Furch FrantišekZítka Karel248  3031
5.Mrhal ZdeněkWeiss Lukáš9-9-8-9 1332
6.Sedláček PetrMiklík Pavel-4-5-8  0333
7.Furch FrantišekŠišma Ondřej868  3043
8.Mrhal ZdeněkZítka Karel6-8-7-9 1344
9.Sedláček PetrWeiss Lukáš646  3054
10.Hrnčíř LeošMiklík Pavel9-5-6-8 1355
11.Mrhal ZdeněkŠišma Ondřej989  3065
12.Smetana JaroslavZítka Karel9-88-5-52366
13.Hrnčíř LeošWeiss Lukáš676  3076
14.Furch FrantišekMiklík Pavel67-46 3186
15.Smetana JaroslavŠišma Ondřej6710  3096
16.Hrnčíř LeošZítka Karel8-888 31106
17.Furch FrantišekWeiss Lukáš658  30116
18.Mrhal ZdeněkMiklík Pavel-6869 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrnčíř Leoš31Šišma Ondřej04
Furch František40Zítka Karel22
Mrhal Zdeněk22Weiss Lukáš13
Sedláček Petr11Miklík Pavel22
Smetana Jaroslav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna CVrchní
rozhodčí:
Hrabec Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:31718:643TJ Sokol Klobouky u Brna C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vodáková Aneta
Šubík Lubomír
 
 
Kolínský Michal
Vlach Petr
 
 
6-9-8-10 1301
2.Blažek Petr
Blažek David
 
 
Nováček Jaroslav
Čermák Ladislav
 
 
-67-7893211
3.Vodáková AnetaKolínský Michal46-129 3121
4.Blažek PetrVlach Petr7114  3031
5.Šubík LubomírNováček Jaroslav-11-7-5  0332
6.Blažek DavidČermák Ladislav-8-977-92333
7.Blažek PetrKolínský Michal-11-711553243
8.Šubík LubomírVlach Petr3-11-6543253
9.Blažek DavidNováček Jaroslav-86-10-11 1354
10.Vodáková AnetaČermák Ladislav898  3064
11.Šubík LubomírKolínský Michal795  3074
12.Blažek DavidVlach Petr-768-4-82375
13.Vodáková AnetaNováček Jaroslav55-88 3185
14.Blažek PetrČermák Ladislav-12-1012793295
15.Blažek DavidKolínský Michal57-65 31105
16.Vodáková AnetaVlach Petr563  30115
17.Blažek PetrNováček Jaroslav79-7-8832125
18.Šubík LubomírČermák Ladislav-5-7-2  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vodáková Aneta40Kolínský Michal04
Blažek Petr40Vlach Petr13
Šubík Lubomír22Nováček Jaroslav22
Blažek David13Čermák Ladislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí BVrchní
rozhodčí:
Létal Dušan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402/1, 691 05 Zaječí, tělocvična ZŠ ZaječíRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:17Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:27575:533Sportovní klub Zaječí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Radkovič Radek
Jarůšek Vladimír
 
 
Straka Vlastimil
Straka Daniel
 
 
1039  3010
2.Létal Dušan
Barvíř Tomáš
 
 
Cibulka Radek
Pohanka Vojtěch
 
 
12-5910 3120
3.Jarůšek VladimírCibulka Radek-2-3-2  0321
4.Radkovič RadekPohanka Vojtěch556  3031
5.Létal DušanStraka Vlastimil-101011-2-72332
6.Barvíř TomášStraka Daniel925  3042
7.Radkovič RadekCibulka Radek5-3-5-8 1343
8.Létal DušanPohanka Vojtěch824  3053
9.Barvíř TomášStraka Vlastimil-4-7-7  0354
10.Jarůšek VladimírStraka Daniel7-752 3164
11.Létal DušanCibulka Radek-6-6-4  0365
12.Barvíř TomášPohanka Vojtěch872  3075
13.Jarůšek VladimírStraka Vlastimil5-9-1-5 1376
14.Radkovič RadekStraka Daniel555  3086
15.Barvíř TomášCibulka Radek8-8-8-6 1387
16.Jarůšek VladimírPohanka Vojtěch655  3097
17.Radkovič RadekStraka Vlastimil-787-9332107
18.Létal DušanStraka Daniel-377-5332117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jarůšek Vladimír22Cibulka Radek40
Radkovič Radek31Pohanka Vojtěch04
Létal Dušan22Straka Vlastimil31
Barvíř Tomáš22Straka Daniel04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany BVrchní
rozhodčí:
Halámek Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 99, 691 26 Pouzdřany, Sál KD PouzdřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1318:42465:601TJ Pálava Mikulov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halámek Radek
Geier David
 
 
Mikulinec Roman
Mach Ludvík
 
 
-13-6-6  0301
2.Geier Jiří
Geier Josef
 
 
Gogolka Karel
Černý Mikuláš
 
 
-8-5-7  0302
3.Halámek RadekMach Ludvík967  3012
4.Geier DavidGogolka Karel-2-3-5  0313
5.Geier JosefMikulinec Roman-5-1-5  0314
6.Geier JiříČerný Mikuláš1054  3024
7.Geier DavidMach Ludvík-7-6-7  0325
8.Geier JosefGogolka Karel-3-7-6  0326
9.Geier JiříMikulinec Roman-9-3-6  0327
10.Halámek RadekČerný Mikuláš765  3037
11.Geier JosefMach Ludvík-3-3-2  0338
12.Geier JiříGogolka Karel-88-98-82339
13.Halámek RadekMikulinec Roman-98-8-6 13310
14.Geier DavidČerný Mikuláš-7-3-9  03311
15.Geier JiříMach Ludvík13-834 31411
16.Halámek RadekGogolka Karel-8-7-9  03412
17.Geier DavidMikulinec Roman-4-2-6  03413
18.Geier JosefČerný Mikuláš-9-5718732513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Halámek Radek22Mach Ludvík22
Geier David04Gogolka Karel40
Geier Josef13Mikulinec Roman40
Geier Jiří22Černý Mikuláš13

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy