Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí BVrchní
rozhodčí:
Klein Kamil
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402/1, 691 05 Zaječí, tělocvična ZŠ ZaječíRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:21644:481Sportovní klub Zaječí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Radkovič Zdeněk
Klein Kamil
 
 
Janoušek Radek
Němeček Radek
 
 
144  3010
2.Jarůšek Vladimír
Barvíř Tomáš
 
 
Maněk Marek
Klenovec Ondřej
 
 
-74-6-10 1311
3.Barvíř TomášJanoušek Radek-12794 3121
4.Jarůšek VladimírManěk Marek-86-10-8 1322
5.Klein KamilKlenovec Ondřej655  3032
6.Radkovič ZdeněkNěmeček Radek4-1065 3142
7.Jarůšek VladimírJanoušek Radek343  3052
8.Klein KamilManěk Marek6-2-610-32353
9.Radkovič ZdeněkKlenovec Ondřej738  3063
10.Barvíř TomášNěmeček Radek553  3073
11.Klein KamilJanoušek Radek862  3083
12.Radkovič ZdeněkManěk Marek10-10-7-7 1384
13.Barvíř TomášKlenovec Ondřej-9949 3194
14.Jarůšek VladimírNěmeček Radek472  30104
15.Radkovič ZdeněkJanoušek Radek256  30114
16.Barvíř TomášManěk Marek-4-4-3  03115
17.Jarůšek VladimírKlenovec Ondřej5-94-101332125
18.Klein KamilNěmeček Radek-9757 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Barvíř Tomáš31Janoušek Radek04
Jarůšek Vladimír31Maněk Marek40
Klein Kamil31Klenovec Ondřej04
Radkovič Zdeněk31Němeček Radek04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna CVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:8653:312TJ Sokol Klobouky u Brna C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matyáš Ivo
Vodáková Aneta
 
 
Halámek Radek
Svoboda Robert
 
 
332  3010
2.Klímek Ondřej
Lesovský Tadeáš
 
 
Geier Jiří
Geier Josef
 
 
523  3020
3.Matyáš IvoHalámek Radek-5872 3130
4.Lesovský TadeášSvoboda Robert452  3040
5.Klímek OndřejGeier Jiří684  3050
6.Vodáková AnetaGeier Josef231  3060
7.Lesovský TadeášHalámek Radek539  3070
8.Klímek OndřejSvoboda Robert132  3080
9.Vodáková AnetaGeier Jiří-12295 3190
10.Matyáš IvoGeier Josef111  30100
11.Klímek OndřejHalámek Radek-94-95632110
12.Vodáková AnetaSvoboda Robert211  30120
13.Matyáš IvoGeier Jiří77-10-6-923121
14.Lesovský TadeášGeier Josef325  30131
15.Vodáková AnetaHalámek Radek1077  30141
16.Matyáš IvoSvoboda Robert131  30151
17.Lesovský TadeášGeier Jiří-9575 31161
18.Pilát OndřejGeier Josef388  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matyáš Ivo31Halámek Radek04
Lesovský Tadeáš40Svoboda Robert04
Klímek Ondřej30Geier Jiří13
Vodáková Aneta40Geier Josef04
Pilát Ondřej10   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice CVrchní
rozhodčí:
Mrhal Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městečko 55,Velké Němčice, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36650:644nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Furch František
Hrnčíř Leoš
 
 
Gajan Pavel st.
Sobota Luděk
 
 
-6585 3110
2.Mrhal Zdeněk
Hrnčíř Dominik
 
 
Caban Peter
Mach Ludvík
 
 
5-88-9-72311
3.Furch FrantišekGajan Pavel st.-8577 3121
4.Hrnčíř DominikSobota Luděk-10-9-5  0322
5.Mrhal ZdeněkMach Ludvík8710  3032
6.Hrnčíř LeošCaban Peter-6-810-9 1333
7.Hrnčíř DominikGajan Pavel st.-78-6-8 1334
8.Mrhal ZdeněkSobota Luděk8-10-10-10 1335
9.Hrnčíř LeošMach Ludvík5-869 3145
10.Furch FrantišekCaban Peter10-9810 3155
11.Mrhal ZdeněkGajan Pavel st.14-10-5-9 1356
12.Hrnčíř LeošSobota Luděk6-72-7103266
13.Furch FrantišekMach Ludvík58-97 3176
14.Hrnčíř DominikCaban Peter-3-4-5  0377
15.Hrnčíř LeošGajan Pavel st.67-8-7103287
16.Furch FrantišekSobota Luděk436  3097
17.Hrnčíř DominikMach Ludvík-6-7-9  0398
18.Mrhal ZdeněkCaban Peter-16-8-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Furch František40Gajan Pavel st.22
Hrnčíř Dominik04Sobota Luděk22
Mrhal Zdeněk13Mach Ludvík13
Hrnčíř Leoš31Caban Peter31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice DVrchní
rozhodčí:
Loukota Zdeněk ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 510, Lednice, tělocvična ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:20640:407Moravan Lednice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Loukota Zdeněk ml.
Šimon Peter
 
 
Cibulka Radek
Pyskatý Roman
 
 
4-81410 3110
2.Hrnčiar Stanislav
Zechmeister Jan
 
 
Straka Vlastimil
 
 
WO    3020
3.Hrnčiar StanislavPyskatý Roman-6-7-9  0321
4.Šimon PeterCibulka Radek674  3031
5.Loukota Zdeněk ml.Straka Vlastimil4-9-78-112332
6.Zechmeister JanWO    3042
7.Šimon PeterPyskatý Roman6106  3052
8.Loukota Zdeněk ml.Cibulka Radek4-1069 3162
9.Zechmeister JanStraka Vlastimil-4787 3172
10.Hrnčiar StanislavWO    3082
11.Lebloch PavelPyskatý Roman-8-6-7  0383
12.Zechmeister JanCibulka Radek-9-9-7  0384
13.Hrnčiar StanislavStraka Vlastimil537  3094
14.Šimon PeterWO    30104
15.Zechmeister JanPyskatý Roman-9-999-823105
16.Hrnčiar StanislavCibulka Radek35-84 31115
17.Šimon PeterStraka Vlastimil9-964 31125
18.Lebloch PavelWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hrnčiar Stanislav21Pyskatý Roman31
Šimon Peter30Cibulka Radek13
Loukota Zdeněk ml.11Straka Vlastimil13
Zechmeister Jan12   
Lebloch Pavel01   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DVrchní
rozhodčí:
Studýnka Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1415:47407:622TJ Sokol Velké Hostěrádky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějovič David
Mrázek Petr
 
 
Kolínský Michal
Slabyhoudek Václav
 
 
-6-3-5  0301
2.Studýnka Antonín
Nevřivý Rudolf
 
 
Nováček Jaroslav
Čermák Ladislav
 
 
-6-98843211
3.Mrázek PetrKolínský Michal-5-5-2  0312
4.Matějovič DavidSlabyhoudek Václav-6-4-3  0313
5.Studýnka AntonínNováček Jaroslav456  3023
6.Nevřivý RudolfČermák Ladislav-98-4-8 1324
7.Matějovič DavidKolínský Michal-2-2-5  0325
8.Studýnka AntonínSlabyhoudek Václav6-14-1623235
9.Nevřivý RudolfNováček Jaroslav-6-9-7  0336
10.Mrázek PetrČermák Ladislav-9-7-3  0337
11.Studýnka AntonínKolínský Michal8-7315 3147
12.Nevřivý RudolfSlabyhoudek Václav-3-7-4  0348
13.Mrázek PetrNováček Jaroslav-1-6-4  0349
14.Matějovič DavidČermák Ladislav-59-7-9 13410
15.Nevřivý RudolfKolínský Michal-9-1-3  03411
16.Mrázek PetrSlabyhoudek Václav-4-5-9  03412
17.Matějovič DavidNováček Jaroslav8-7-3-2 13413
18.Studýnka AntonínČermák LadislavWO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mrázek Petr04Kolínský Michal31
Matějovič David04Slabyhoudek Václav31
Studýnka Antonín30Nováček Jaroslav31
Nevřivý Rudolf04Čermák Ladislav30
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy