Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:07Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:442:14552:352MSK Břeclav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maněk Marek
Němeček Radek
 
 
Šišma Ondřej
Šišma Marek
 
 
163  3010
2.Klenovec Ondřej
Janoušková Nikola
 
 
Zítka Lukáš
Kunický Antonín
 
 
49-78 3120
3.Němeček RadekŠišma Ondřej694  3030
4.Janoušková NikolaŠišma Marek5-433 3140
5.Maněk MarekZítka Lukáš310  3050
6.Klenovec OndřejMiklík Pavel-5-9-8  0351
7.Janoušková NikolaŠišma Ondřej4710  3061
8.Maněk MarekŠišma Marek544  3071
9.Klenovec OndřejZítka Lukáš312  3081
10.Němeček RadekMiklík Pavel-4-6-6  0382
11.Maněk MarekŠišma Ondřej6910  3092
12.Klenovec OndřejŠišma Marek1185  30102
13.Němeček RadekZítka Lukáš143  30112
14.Janoušková NikolaMiklík Pavel-3-9-5  03113
15.Klenovec OndřejŠišma Ondřej665  30123
16.Němeček RadekŠišma Marek325  30133
17.Janoušková NikolaZítka Lukáš224  30143
18.Maněk MarekMiklík Pavel-3-7-10  03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Němeček Radek31Šišma Ondřej04
Janoušková Nikola31Šišma Marek04
Maněk Marek31Zítka Lukáš04
Klenovec Ondřej31Miklík Pavel40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice DVrchní
rozhodčí:
Cibulka Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2016 18:15 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:32537:591nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cibulka Radek
Vymazal Vít
 
 
Studýnka Antonín
Matějovič David
 
 
-978-10-72301
2.Straka Vlastimil
Straka Daniel
 
 
Novák Jiří st.
Matějovič David
 
 
81110  3011
3.Cibulka RadekNovák Jiří st.9-912-973221
4.Vymazal VítMrázek Petr8-967 3131
5.Straka VlastimilMatějovič David476  3041
6.Straka DanielStudýnka Antonín-6-5-8  0342
7.Vymazal VítNovák Jiří st.-5-3-8  0343
8.Straka VlastimilMrázek Petr766  3053
9.Straka DanielMatějovič David-7-8-9  0354
10.Cibulka RadekStudýnka Antonín812-7-6143264
11.Straka VlastimilNovák Jiří st.596  3074
12.Straka DanielMrázek PetrWO    0375
13.Cibulka RadekMatějovič David444  3085
14.Vymazal VítStudýnka Antonín-4-5-2  0386
15.Straka DanielNovák Jiří st.WO    0387
16.Cibulka RadekMrázek Petr768  3097
17.Vymazal VítMatějovič David-3-712-9 1398
18.Straka VlastimilStudýnka Antonín-109-6-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cibulka Radek40Novák Jiří st.12
Vymazal Vít13Mrázek Petr03
Straka Vlastimil31Matějovič David22
Straka Daniel02Studýnka Antonín31
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov BVrchní
rozhodčí:
Gajan Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:45543:644Moravan Lednice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gogolka Karel
Mach Ludvík
 
 
Zechmeister Jan
Hrnčiar Stanislav
 
 
-7-7-12  0301
2.Gajan Pavel st.
Sobota Luděk
 
 
Loukota Zdeněk ml.
Šimon Peter
 
 
7-78-983211
3.Gogolka KarelZechmeister Jan8-9-12-9 1312
4.Mach LudvíkHrnčiar Stanislav-7-77-8 1313
5.Gajan Pavel st.Loukota Zdeněk ml.-77-77-92314
6.Sobota LuděkŠimon Peter-5-4-7  0315
7.Mach LudvíkZechmeister Jan-4-2-8  0316
8.Gajan Pavel st.Hrnčiar Stanislav68-88 3126
9.Sobota LuděkLoukota Zdeněk ml.-410-5-8 1327
10.Gogolka KarelŠimon Peter-8-10-6  0328
11.Gajan Pavel st.Zechmeister Jan368  3038
12.Sobota LuděkHrnčiar Stanislav-7-6-5  0339
13.Gogolka KarelLoukota Zdeněk ml.-7-7-7  03310
14.Mach LudvíkŠimon Peter-8-7-6  03311
15.Sobota LuděkZechmeister Jan-4-13-4  03312
16.Gogolka KarelHrnčiar Stanislav5-3-86-1223313
17.Mach LudvíkLebloch Pavel577  30413
18.Gajan Pavel st.Šimon Peter-64-9-7 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gogolka Karel04Zechmeister Jan31
Mach Ludvík13Hrnčiar Stanislav31
Gajan Pavel st.22Loukota Zdeněk ml.30
Sobota Luděk04Šimon Peter40
   Lebloch Pavel01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany BVrchní
rozhodčí:
Halámek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 99, 691 26 Pouzdřany, Sál KD PouzdřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1611:49414:626TJ Sokol Velké Němčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halámek Radek
Halámek Michal
 
 
Smetana Jaroslav
Mrhal Zdeněk
 
 
-7-69-8 1301
2.Geier Jiří
Geier Josef
 
 
Hrnčíř Dominik
Hrnčíř Leoš
 
 
-5-8-8  0302
3.Halámek RadekHrnčíř Dominik498  3012
4.Halámek MichalMrhal Zdeněk-7-4-5  0313
5.Geier JiříHrnčíř Leoš-7-8-5  0314
6.Geier JosefSmetana Jaroslav-88-4-8 1315
7.Halámek MichalHrnčíř Dominik11-9-311-82316
8.Geier JiříMrhal Zdeněk-4-3-5  0317
9.Geier JosefHrnčíř Leoš-4-5-2  0318
10.Halámek RadekSmetana Jaroslav-4-6-9  0319
11.Geier JiříHrnčíř Dominik2-9107 3129
12.Geier JosefMrhal Zdeněk-2-4-5  03210
13.Halámek RadekHrnčíř Leoš8-4-6-8 13211
14.Halámek MichalSmetana Jaroslav-2-8-9  03212
15.Geier JosefHrnčíř Dominik-5-4-8  03213
16.Halámek RadekMrhal Zdeněk-7-5-2  03214
17.Halámek MichalHrnčíř Leoš-4-8-7  03215
18.Geier JiříSmetana Jaroslav-6-7-8  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Halámek Radek13Hrnčíř Dominik22
Halámek Michal04Mrhal Zdeněk40
Geier Jiří13Hrnčíř Leoš40
Geier Josef04Smetana Jaroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí BVrchní
rozhodčí:
Klein Kamil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402/1, 691 05 Zaječí, tělocvična ZŠ ZaječíRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1414:46452:599TJ Sokol Klobouky u Brna C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klein Kamil
Jarůšek Vladimír
 
 
Matyáš Ivo
Vodáková Aneta
 
 
-2-5-9  0301
2.Létal Dušan
Barvíř Tomáš
 
 
Dostál Dominik
Dostál Daniel
 
 
-8-10-10  0302
3.Jarůšek VladimírDostál Dominik7-6-9-8 1303
4.Klein KamilDostál Daniel6-53-1083213
5.Létal DušanMatyáš Ivo-6-6-8  0314
6.Barvíř TomášVodáková Aneta-6-7-4  0315
7.Klein KamilDostál Dominik23-54 3125
8.Létal DušanDostál Daniel-2-4-5  0326
9.Barvíř TomášMatyáš Ivo-5-8-7  0327
10.Jarůšek VladimírVodáková Aneta-6-6-2  0328
11.Létal DušanDostál Dominik-5-11-7  0329
12.Barvíř TomášDostál Daniel-6-6-6  03210
13.Jarůšek VladimírMatyáš Ivo-2-7-8  03211
14.Klein KamilVodáková Aneta-5-10-11  03212
15.Barvíř TomášDostál Dominik-11365 31312
16.Jarůšek VladimírDostál Daniel6813  30412
17.Klein KamilMatyáš Ivo-59-3-5 13413
18.Létal DušanVodáková Aneta-5-5-7  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jarůšek Vladimír13Dostál Dominik22
Klein Kamil22Dostál Daniel22
Létal Dušan04Matyáš Ivo40
Barvíř Tomáš13Vodáková Aneta40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy