Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna CVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:14583:374TJ Sokol Klobouky u Brna C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klímek Ondřej
Páleník Jiří
 
 
Maněk Marek
Němeček Radek
 
 
81310  3010
2.Dostál Daniel
Dostál Dominik
 
 
Janoušek Radek
Kober Milan
 
 
136  3020
3.Dostál DominikManěk Marek-9-7-6  0321
4.Páleník JiříNěmeček Radek534  3031
5.Klímek OndřejJanoušek Radek448  3041
6.Lesovský TadeášKober Milan517  3051
7.Páleník JiříManěk Marek567  3061
8.Klímek OndřejNěmeček Radek-7466 3171
9.Lesovský TadeášJanoušek Radek33-98 3181
10.Dostál DominikKober Milan721  3091
11.Dostál DanielManěk Marek-8-8-7  0392
12.Lesovský TadeášNěmeček Radek165  30102
13.Dostál DominikJanoušek Radek566  30112
14.Páleník JiříKober Milan614  30122
15.Lesovský TadeášManěk Marek-11-6-6  03123
16.Dostál DominikNěmeček Radek13-6-5-6 13124
17.Páleník JiříJanoušek Radek444  30134
18.Dostál DanielKober Milan427  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dostál Dominik22Maněk Marek31
Páleník Jiří40Němeček Radek13
Klímek Ondřej20Janoušek Radek04
Lesovský Tadeáš31Kober Milan04
Dostál Daniel11   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice CVrchní
rozhodčí:
Hruška Jaroslav st.
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městečko 55,Velké Němčice, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:22696:557TJ Sokol Velké Němčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Furch František
Hrnčíř Leoš
 
 
Létal Dušan
Barvíř Tomáš
 
 
959  3010
2.Mrhal Zdeněk
Hrnčíř Dominik
 
 
Radkovič Zdeněk
Klein Kamil
 
 
11-12-7-8 1311
3.Furch FrantišekRadkovič Zdeněk-6628 3121
4.Hrnčíř DominikKlein Kamil-10-46-5 1322
5.Hrnčíř LeošBarvíř Tomáš-71184 3132
6.Mrhal ZdeněkJarůšek Vladimír29-107 3142
7.Hrnčíř DominikRadkovič Zdeněk7-69-11-72343
8.Hrnčíř LeošKlein Kamil-795-1033253
9.Mrhal ZdeněkBarvíř Tomáš977  3063
10.Furch FrantišekJarůšek Vladimír658  3073
11.Hrnčíř LeošRadkovič Zdeněk8910  3083
12.Mrhal ZdeněkKlein Kamil47-108 3193
13.Furch FrantišekLétal Dušan465  30103
14.Hrnčíř DominikJarůšek Vladimír-157-8-723104
15.Mrhal ZdeněkRadkovič Zdeněk457  30114
16.Furch FrantišekKlein Kamil353  30124
17.Hrnčíř DominikLétal Dušan-76310 31134
18.Hrnčíř LeošJarůšek Vladimír-1111-82-923135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Furch František40Radkovič Zdeněk13
Hrnčíř Dominik13Klein Kamil13
Hrnčíř Leoš31Barvíř Tomáš02
Mrhal Zdeněk40Jarůšek Vladimír22
   Létal Dušan02



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice DVrchní
rozhodčí:
Loukota Zdeněk ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 510, Lednice, tělocvična ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:13635:445Moravan Lednice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Loukota Zdeněk ml.
Šimon Peter
 
 
Halámek Radek ml.
Halámek Michal
 
 
1147  3010
2.Hrnčiar Stanislav
Lebloch Pavel
 
 
Halámek Radek
Geier Jiří
 
 
-8678 3120
3.Hrnčiar StanislavHalámek Radek ml.123  3030
4.Lebloch PavelHalámek Michal76-99 3140
5.Loukota Zdeněk ml.Halámek Radek6812  3050
6.Šimon PeterGeier Jiří665  3060
7.Lebloch PavelHalámek Radek ml.-10-610-7 1361
8.Loukota Zdeněk ml.Halámek Michal826  3071
9.Šimon PeterHalámek Radek656  3081
10.Hrnčiar StanislavGeier Jiří746  3091
11.Loukota Zdeněk ml.Halámek Radek ml.744  30101
12.Šimon PeterHalámek Michal6310  30111
13.Hrnčiar StanislavHalámek Radek837  30121
14.Lebloch PavelGeier Jiří-210-710-523122
15.Šimon PeterHalámek Radek ml.218  30132
16.Hrnčiar StanislavHalámek Michal867  30142
17.Lebloch PavelHalámek Radek-7-8-9  03143
18.Loukota Zdeněk ml.Geier Jiří74-10-81132153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrnčiar Stanislav40Halámek Radek ml.13
Lebloch Pavel13Halámek Michal04
Loukota Zdeněk ml.40Halámek Radek13
Šimon Peter40Geier Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DVrchní
rozhodčí:
Studýnka Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1415:47429:627TJ Pálava Mikulov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Studýnka Antonín
Nevřivý Rudolf
 
 
Caban Peter
Gajan Pavel st.
 
 
-13-5-9  0301
2.Novák Jiří st.
Mrázek Petr
 
 
Mach Ludvík
Gogolka Karel
 
 
-7-4-6  0302
3.Nevřivý RudolfGogolka Karel-4-2-7  0303
4.Novák Jiří st.Caban Peter-6-8-10  0304
5.Studýnka AntonínMach Ludvík6-8-54-72305
6.Mrázek PetrGajan Pavel st.-3-3-3  0306
7.Novák Jiří st.Gogolka Karel7-2-7-6 1307
8.Studýnka AntonínCaban Peter9-785 3117
9.Mrázek PetrMach Ludvík-6-3-6  0318
10.Nevřivý RudolfGajan Pavel st.-2-6-3  0319
11.Studýnka AntonínGogolka Karel475  3029
12.Mrázek PetrCaban Peter-3-2-2  03210
13.Nevřivý RudolfMach Ludvík-8-4-6  03211
14.Novák Jiří st.Gajan Pavel st.97-12-4432311
15.Mrázek PetrGogolka Karel-3-3-7  03312
16.Nevřivý RudolfCaban Peter-5-3-2  03313
17.Novák Jiří st.Mach Ludvík-9-6-10  03314
18.Studýnka AntonínGajan Pavel st.-7-8118732414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nevřivý Rudolf04Gogolka Karel31
Novák Jiří st.13Caban Peter31
Studýnka Antonín31Mach Ludvík40
Mrázek Petr04Gajan Pavel st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CVrchní
rozhodčí:
Ševela František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1329:42630:681TJ Sokol Velké Hostěrádky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunický Antonín
Šišma Ondřej
 
 
Slabyhoudek Václav
Klaška Jaroslav
 
 
-89-7-11 1301
2.Zítka Karel
Weiss Lukáš
 
 
Nováček Jaroslav
Čermák Ladislav
 
 
-487-9113211
3.Zítka KarelKlaška Jaroslav-5-8115-92312
4.Polák MilanSlabyhoudek Václav9-7-5-9 1313
5.Šišma OndřejNováček Jaroslav8-7-7-6 1314
6.Weiss LukášČermák Ladislav85-88 3124
7.Polák MilanKlaška Jaroslav7-9-9-10 1325
8.Šišma OndřejSlabyhoudek Václav-7-9-6  0326
9.Weiss LukášNováček Jaroslav-7713-6-62327
10.Zítka KarelČermák Ladislav253  3037
11.Šišma MarekKlaška Jaroslav-6-7-6  0338
12.Weiss LukášSlabyhoudek Václav-8-6-4  0339
13.Zítka KarelNováček Jaroslav476  3049
14.Polák MilanČermák Ladislav796  3059
15.Weiss LukášKlaška Jaroslav-4-71010-523510
16.Zítka KarelSlabyhoudek Václav-5-868-1023511
17.Polák MilanNováček Jaroslav56-12-8-1123512
18.Šišma MarekČermák Ladislav-5-6-4  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zítka Karel22Klaška Jaroslav40
Polák Milan13Slabyhoudek Václav40
Šišma Ondřej02Nováček Jaroslav31
Weiss Lukáš13Čermák Ladislav13
Šišma Marek02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy