Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
19:31Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:25504:392MSK Břeclav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček Radek
Janoušek Radek
 
 

 
 
WO    3010
2.Maněk Marek
Klenovec Ondřej
 
 
Kolínský Michal
Nováček Jaroslav
 
 
869  3020
3.Janoušek RadekKolínský Michal-4-7-7  0321
4.Klenovec OndřejNováček Jaroslav-5-11-8  0322
5.Maněk MarekKrýsa Daniel787  3032
6.Němeček RadekWO    3042
7.Klenovec OndřejKolínský Michal-3-4910-92343
8.Maněk MarekNováček Jaroslav1054  3053
9.Němeček RadekKrýsa Daniel662  3063
10.Janoušek RadekWO    3073
11.Maněk MarekKolínský Michal-7639 3183
12.Němeček RadekNováček Jaroslav-7-8-9  0384
13.Janoušek RadekKrýsa Daniel-5-6-3  0385
14.Klenovec OndřejWO    3095
15.Němeček RadekKolínský Michal-7-3-7  0396
16.Janoušek RadekNováček Jaroslav-5-4-3  0397
17.Klenovec OndřejKrýsa Daniel-8-6-4  0398
18.Maněk MarekWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Janoušek Radek03Kolínský Michal31
Klenovec Ondřej03Nováček Jaroslav31
Maněk Marek30Krýsa Daniel22
Němeček Radek12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice DVrchní
rozhodčí:
Cibulka Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2016 18:15 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:45564:685TJ Sokol Brumovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Straka Vlastimil
Straka Daniel
 
 
Weiss Lukáš
Kunický Antonín
 
 
-8-4-5  0301
2.Cibulka Radek
Zlámal Vojtěch
 
 
Zítka Karel
Polák Milan
 
 
-6-7-6  0302
3.Straka VlastimilMiklík Pavel86-7-693212
4.Cibulka RadekWeiss Lukáš-56-8-7 1313
5.Pyskatý RomanPolák Milan-68-74103223
6.Zlámal VojtěchZítka Karel-8-5-4  0324
7.Cibulka RadekMiklík Pavel12-8-910-102325
8.Pyskatý RomanWeiss Lukáš8-9-8-10 1326
9.Zlámal VojtěchPolák Milan-710-8-10 1327
10.Straka VlastimilZítka Karel678  3037
11.Pyskatý RomanMiklík Pavel-5-48693247
12.Zlámal VojtěchWeiss Lukáš-6-7-5  0348
13.Straka DanielPolák Milan-7-813-7 1349
14.Cibulka RadekZítka Karel6-77-5-423410
15.Zlámal VojtěchMiklík Pavel-4-4-6  03411
16.Straka DanielWeiss Lukáš-6-7-8  03412
17.Cibulka RadekPolák Milan899  30512
18.Pyskatý RomanZítka Karel-8-7-8  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Straka Vlastimil20Miklík Pavel22
Cibulka Radek13Weiss Lukáš40
Pyskatý Roman22Polák Milan22
Zlámal Vojtěch04Zítka Karel31
Straka Daniel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany BVrchní
rozhodčí:
Halámek Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 99, 691 26 Pouzdřany, Sál KD PouzdřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:20549:472TJ Sokol Pouzdřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halámek Radek ml.
Geier Jiří
 
 
Studýnka Antonín
Matějovič David
 
 
-6-87-3 1301
2.Halámek Radek
Halámek Michal
 
 
Mrázek Petr
Nevřivý Rudolf
 
 
424  3011
3.Halámek Radek ml.Studýnka Antonín-5-7-8  0312
4.Geier JiříNevřivý Rudolf785  3022
5.Halámek MichalMrázek Petr786  3032
6.Halámek RadekMatějovič David5107  3042
7.Geier JiříStudýnka Antonín-47-2-7 1343
8.Halámek MichalNevřivý Rudolf3810  3053
9.Halámek RadekMrázek Petr-92111 3163
10.Halámek Radek ml.Matějovič David773  3073
11.Halámek MichalStudýnka Antonín6-9-7-3 1374
12.Halámek RadekNevřivý Rudolf276  3084
13.Halámek Radek ml.Mrázek Petr388  3094
14.Geier JiříMatějovič David895  30104
15.Halámek RadekStudýnka Antonín-2-6-2  03105
16.Halámek Radek ml.Nevřivý Rudolf-5-8-3  03106
17.Geier JiříMrázek Petr-811104 31116
18.Halámek MichalMatějovič David7910  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Halámek Radek ml.22Studýnka Antonín40
Geier Jiří31Nevřivý Rudolf13
Halámek Michal31Mrázek Petr04
Halámek Radek31Matějovič David04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí BVrchní
rozhodčí:
Klein Kamil
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402/1, 691 05 Zaječí, tělocvična ZŠ ZaječíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:42541:647Moravan Lednice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Létal Dušan
Barvíř Tomáš
 
 
Hrnčiar Stanislav
Lebloch Pavel
 
 
894  3010
2.Radkovič Zdeněk
Klein Kamil
 
 
Šimon Peter
Loukota Zdeněk ml.
 
 
-8-10-9  0311
3.Radkovič ZdeněkLebloch Pavel887  3021
4.Jarůšek VladimírHrnčiar Stanislav-11-12-2  0322
5.Klein KamilLoukota Zdeněk ml.11-11-6-8 1323
6.Barvíř Tomᚊimon Peter-9-4-7  0324
7.Jarůšek VladimírLebloch Pavel-7969 3134
8.Klein KamilHrnčiar Stanislav-2-5-6  0335
9.Barvíř TomášLoukota Zdeněk ml.-6-5-7  0336
10.Radkovič ZdeněkŠimon Peter411-6-2123246
11.Klein KamilLebloch Pavel-994-893256
12.Létal DušanHrnčiar Stanislav-5-11-5  0357
13.Radkovič ZdeněkLoukota Zdeněk ml.-3-10-10  0358
14.Jarůšek VladimírŠimon Peter-6-7-8  0359
15.Létal DušanLebloch Pavel10-768 3169
16.Radkovič ZdeněkHrnčiar Stanislav-39-6-8 13610
17.Jarůšek VladimírLoukota Zdeněk ml.75-8-6-923611
18.Klein KamilŠimon Peter-4-8-7  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Radkovič Zdeněk22Lebloch Pavel04
Jarůšek Vladimír13Hrnčiar Stanislav40
Klein Kamil13Loukota Zdeněk ml.40
Barvíř Tomáš02Šimon Peter31
Létal Dušan11   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna CVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:40610:679TJ Sokol Velké Němčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klímek Ondřej
Páleník Jiří
 
 
Smetana Jaroslav
Mrhal Zdeněk
 
 
-710-94113210
2.Dostál Dominik
Dostál Daniel
 
 
Furch František
Hrnčíř Leoš
 
 
-5-5-8  0311
3.Dostál DominikMrhal Zdeněk8-58-12103221
4.Klímek OndřejHrnčíř Leoš8812  3031
5.Páleník JiříSmetana Jaroslav7-444 3141
6.Lesovský TadeášFurch František-4-2-5  0342
7.Klímek OndřejMrhal Zdeněk68-6-663252
8.Páleník JiříHrnčíř Leoš8-108-853262
9.Lesovský TadeášSmetana Jaroslav-6-77-8 1363
10.Dostál DominikFurch František-7-6-4  0364
11.Páleník JiříMrhal Zdeněk-5-10511-82365
12.Lesovský TadeášHrnčíř Leoš89-66 3175
13.Dostál DanielSmetana Jaroslav-6-9-3  0376
14.Klímek OndřejFurch František-6-7-6  0377
15.Lesovský TadeášMrhal Zdeněk11108  3087
16.Dostál DanielHrnčíř Leoš-911-4-9 1388
17.Klímek OndřejSmetana Jaroslav-5-55-4 1389
18.Páleník JiříFurch František44-7-4-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dostál Dominik11Mrhal Zdeněk13
Klímek Ondřej22Hrnčíř Leoš13
Páleník Jiří22Smetana Jaroslav31
Lesovský Tadeáš22Furch František40
Dostál Daniel02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy