Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:18Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1123:39508:597TJ Sokol Rakvice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klenovec Ondřej
Janoušek Radek
 
 
Cibulka Radek
Pyskatý Roman
 
 
-1-9-5  0301
2.Maněk Marek
Němeček Radek
 
 
Straka Vlastimil
Straka Daniel
 
 
-9-147-9 1302
3.Janoušková NikolaCibulka Radek-3-5-5  0303
4.Němeček RadekPyskatý Roman712-128 3113
5.Klenovec OndřejStraka Vlastimil-3-8-4  0314
6.Maněk MarekStraka Daniel120  3024
7.Němeček RadekCibulka Radek1197  3034
8.Klenovec OndřejPyskatý Roman13-7-7-3 1335
9.Maněk MarekStraka Vlastimil11-4-10683245
10.Janoušková NikolaStraka Daniel-5-4-8  0346
11.Klenovec OndřejCibulka Radek-5-8-4  0347
12.Maněk MarekPyskatý Roman-9785 3157
13.Janoušková NikolaStraka Vlastimil-3-4-4  0358
14.Němeček RadekStraka Daniel227  3068
15.Maněk MarekCibulka Radek5-8-6793278
16.Janoušková NikolaPyskatý Roman-6-2-3  0379
17.Němeček RadekStraka Vlastimil-8-5-11  03710
18.Klenovec OndřejStraka Daniel-2-12-9  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janoušková Nikola04Cibulka Radek22
Němeček Radek31Pyskatý Roman22
Klenovec Ondřej04Straka Vlastimil31
Maněk Marek40Straka Daniel22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov BVrchní
rozhodčí:
Gajan Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:11631:444TJ Pálava Mikulov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gogolka Karel
Caban Peter
 
 
Kolínský Michal
Nováček Jaroslav
 
 
645  3010
2.Gajan Pavel st.
Mikulinec Roman
 
 
Krýsa Daniel
Čermák Ladislav
 
 
987  3020
3.Gogolka KarelKolínský Michal-6-5-11  0321
4.Mikulinec RomanNováček Jaroslav859  3031
5.Gajan Pavel st.Krýsa Daniel1355  3041
6.Caban PeterČermák Ladislav5612  3051
7.Mikulinec RomanKolínský Michal4-794 3161
8.Gajan Pavel st.Nováček Jaroslav377  3071
9.Caban PeterKrýsa Daniel568  3081
10.Gogolka KarelČermák Ladislav97-9-8123291
11.Gajan Pavel st.Kolínský Michal-8-8-9  0392
12.Caban PeterNováček Jaroslav789  30102
13.Gogolka KarelKrýsa Daniel8-9711 31112
14.Mikulinec RomanČermák Ladislav-810511 31122
15.Caban PeterKolínský Michal533  30132
16.Gogolka KarelNováček Jaroslav787  30142
17.Mikulinec RomanKrýsa Daniel483  30152
18.Gajan Pavel st.Čermák Ladislav234  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gogolka Karel31Kolínský Michal22
Mikulinec Roman40Nováček Jaroslav04
Gajan Pavel st.31Krýsa Daniel04
Caban Peter40Čermák Ladislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany BVrchní
rozhodčí:
Halámek Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 99, 691 26 Pouzdřany, Sál KD PouzdřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:42483:625TJ Sokol Brumovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halámek Radek ml.
Geier Jiří
 
 
Zítka Karel
Polák Milan
 
 
-86-8-9 1301
2.Halámek Radek
Halámek Michal
 
 
Miklík Pavel
Šišma Ondřej
 
 
-367-883211
3.Halámek Radek ml.Polák Milan11-49-8103221
4.Halámek MichalZítka Karel-3-6-6  0322
5.Halámek RadekMiklík Pavel-3-9-6  0323
6.Geier JiříŠišma Ondřej646  3033
7.Halámek MichalPolák Milan6-63-833243
8.Halámek RadekZítka Karel-310-6-4 1344
9.Geier JiříMiklík Pavel-3-4-3  0345
10.Halámek Radek ml.Šišma Ondřej6103  3055
11.Svoboda RobertPolák Milan-2-3-2  0356
12.Geier JiříZítka Karel-6-3-6  0357
13.Halámek Radek ml.Miklík Pavel-7-5-7  0358
14.Halámek MichalŠišma Ondřej1059  3068
15.Geier JiříPolák Milan8-7-910-52369
16.Halámek Radek ml.Zítka Karel-6-3-7  03610
17.Halámek MichalMiklík Pavel-2-5-1  03611
18.Svoboda RobertŠišma Ondřej-57-6-8 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Halámek Radek ml.22Polák Milan22
Halámek Michal22Zítka Karel40
Halámek Radek02Miklík Pavel40
Geier Jiří13Šišma Ondřej13
Svoboda Robert02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna CVrchní
rozhodčí:
Hrabec Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:12562:379TJ Sokol Klobouky u Brna C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Páleník Jiří
Vodáková Aneta
 
 
Studýnka Antonín
Matějovič David
 
 
988  3010
2.Dostál Dominik
Dostál Daniel
 
 
Mrázek Petr
Nevřivý Rudolf
 
 
836  3020
3.Dostál DominikMatějovič David-7-4-5  0321
4.Dostál DanielMrázek Petr764  3031
5.Blažek PetrNevřivý Rudolf325  3041
6.Vodáková AnetaStudýnka Antonín-79-8463251
7.Dostál DanielMatějovič David587  3061
8.Blažek PetrMrázek Petr617  3071
9.Vodáková AnetaNevřivý Rudolf754  3081
10.Dostál DominikStudýnka Antonín-3-5-5  0382
11.Blažek PetrMatějovič David679  3092
12.Vodáková AnetaMrázek Petr764  30102
13.Dostál DominikNevřivý Rudolf685  30112
14.Dostál DanielStudýnka Antonín-5-4-5  03113
15.Vodáková AnetaMatějovič David955  30123
16.Dostál DominikMrázek Petr-9844 31133
17.Dostál DanielNevřivý Rudolf556  30143
18.Blažek PetrStudýnka AntonínWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dostál Dominik22Matějovič David13
Dostál Daniel31Mrázek Petr04
Blažek Petr30Nevřivý Rudolf04
Vodáková Aneta40Studýnka Antonín21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice CVrchní
rozhodčí:
Smetana Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městečko 55,Velké Němčice, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:45648:732Moravan Lednice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrhal Zdeněk
Hrnčíř Dominik
 
 
Zechmeister Jan
Hrnčiar Stanislav
 
 
-9-6-8  0301
2.Smetana Jaroslav
Hrnčíř Leoš
 
 
Šimon Peter
Loukota Zdeněk ml.
 
 
-5-299-92302
3.Smetana JaroslavZechmeister Jan-7-52-8 1303
4.Mrhal ZdeněkHrnčiar Stanislav-138-6733213
5.Hrnčíř LeošLoukota Zdeněk ml.-9-410493223
6.Hrnčíř DominikŠimon Peter-3-8-8  0324
7.Mrhal ZdeněkZechmeister Jan-6-898-52325
8.Hrnčíř LeošHrnčiar Stanislav-3815-8-92326
9.Hrnčíř DominikLoukota Zdeněk ml.137-13-10-82327
10.Smetana JaroslavŠimon Peter8-77-693237
11.Hrnčíř LeošZechmeister Jan-68-1-7 1338
12.Hrnčíř DominikHrnčiar Stanislav-5-3-4  0339
13.Smetana JaroslavLoukota Zdeněk ml.5-47-893249
14.Mrhal ZdeněkŠimon Peter-5-8-6  03410
15.Hrnčíř DominikZechmeister Jan-7-9-9  03411
16.Smetana JaroslavHrnčiar Stanislav576  30511
17.Mrhal ZdeněkLoukota Zdeněk ml.-986-9-723512
18.Hrnčíř LeošŠimon Peter-7796 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Smetana Jaroslav31Zechmeister Jan40
Mrhal Zdeněk13Hrnčiar Stanislav22
Hrnčíř Leoš22Loukota Zdeněk ml.22
Hrnčíř Dominik04Šimon Peter22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy