Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice DVrchní
rozhodčí:
Loukota Zdeněk ml.
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 510, Lednice, tělocvična ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:20604:466Moravan Lednice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Loukota Zdeněk ml.
Šimon Peter
 
 
Maněk Marek
Němeček Radek
 
 
4165  3010
2.Hrnčiar Stanislav
Lebloch Pavel
 
 
Klenovec Ondřej
Janoušek Radek
 
 
543  3020
3.Loukota Zdeněk ml.Maněk Marek-9-1-8  0321
4.Lebloch PavelNěmeček Radek-6-6-8  0322
5.Šimon PeterKlenovec Ondřej689  3032
6.Hrnčiar StanislavJanoušek Radek323  3042
7.Lebloch PavelManěk Marek-6-11-7  0343
8.Šimon PeterNěmeček Radek645  3053
9.Hrnčiar StanislavKlenovec Ondřej2126  3063
10.Loukota Zdeněk ml.Janoušek Radek46-94 3173
11.Šimon PeterManěk Marek-11124-923283
12.Hrnčiar StanislavNěmeček Radek4812  3093
13.Loukota Zdeněk ml.Klenovec Ondřej688  30103
14.Lebloch PavelJanoušek Radek85-127 31113
15.Hrnčiar StanislavManěk Marek-36-7-5 13114
16.Loukota Zdeněk ml.Němeček Radek15-95 31124
17.Lebloch PavelKlenovec Ondřej-8-5-8  03125
18.Šimon PeterJanoušek Radek489  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Loukota Zdeněk ml.31Maněk Marek31
Lebloch Pavel13Němeček Radek13
Šimon Peter40Klenovec Ondřej13
Hrnčiar Stanislav31Janoušek Radek04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DVrchní
rozhodčí:
Studýnka Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:44483:656TJ Sokol Velké Němčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Studýnka Antonín
Mrázek Petr
 
 
Smetana Jaroslav
Hrnčíř Leoš
 
 
-8-96-9 1301
2.Nevřivý Rudolf
Matějovič David
 
 
Mrhal Zdeněk
Hrnčíř Dominik
 
 
10-97-6-72302
3.Matějovič DavidHrnčíř Dominik8-710-4-32303
4.Studýnka AntonínMrhal Zdeněk15109  3013
5.Mrázek PetrSmetana Jaroslav-7-1-2  0314
6.Nevřivý RudolfHrnčíř Leoš-8-6-6  0315
7.Studýnka AntonínHrnčíř Dominik889  3025
8.Mrázek PetrMrhal Zdeněk-5-2-4  0326
9.Nevřivý RudolfSmetana Jaroslav-8-8-1  0327
10.Matějovič DavidHrnčíř Leoš-8-4-5  0328
11.Mrázek PetrHrnčíř Dominik-7-5-7  0329
12.Nevřivý RudolfMrhal Zdeněk-8-511-9 13210
13.Matějovič DavidSmetana Jaroslav-6-8-6  03211
14.Studýnka AntonínHrnčíř Leoš88-98 31311
15.Nevřivý RudolfHrnčíř Dominik-98-8-11 13312
16.Matějovič DavidMrhal Zdeněk-6-5-1  03313
17.Studýnka AntonínSmetana Jaroslav87-112 31413
18.Mrázek PetrHrnčíř Leoš-5-3-4  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Matějovič David04Hrnčíř Dominik31
Studýnka Antonín40Mrhal Zdeněk31
Mrázek Petr04Smetana Jaroslav31
Nevřivý Rudolf04Hrnčíř Leoš31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CVrchní
rozhodčí:
Zítka Karel
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1512:50411:640Sportovní klub Zaječí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zítka Karel
Zítka Lukáš
 
 
Létal Dušan
Barvíř Tomáš
 
 
-3-3-8  0301
2.Kunický Antonín
Šišma Ondřej
 
 
Radkovič Zdeněk
Jarůšek Vladimír
 
 
-51055 3111
3.Šišma OndřejLétal Dušan-9-4-7  0312
4.Zítka LukášKlein Kamil-8-1-5  0313
5.Polák MilanJarůšek Vladimír-86-61073223
6.Haüsler KarelRadkovič Zdeněk-5-7-7  0324
7.Zítka LukášLétal Dušan-6-2-4  0325
8.Polák MilanKlein Kamil-679-253235
9.Haüsler KarelJarůšek Vladimír-8-4-7  0336
10.Šišma OndřejRadkovič Zdeněk-5-2-6  0337
11.Polák MilanBarvíř Tomáš-84-2-6 1338
12.Haüsler KarelKlein Kamil-11-3-12  0339
13.Šišma OndřejJarůšek Vladimír-10-7-6  03310
14.Zítka LukášRadkovič Zdeněk-5-2-3  03311
15.Haüsler KarelBarvíř Tomáš-8-4-5  03312
16.Šišma OndřejKlein Kamil-3-8-9  03313
17.Zítka LukášJarůšek Vladimír-2-3-4  03314
18.Polák MilanRadkovič Zdeněk6-5-39-1023315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šišma Ondřej04Létal Dušan20
Zítka Lukáš04Klein Kamil31
Polák Milan22Jarůšek Vladimír31
Haüsler Karel04Radkovič Zdeněk40
   Barvíř Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BVrchní
rozhodčí:
Libenský Svatoslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velké Hostěrádky 215, Sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:31719:650TJ Sokol Velké Hostěrádky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Ladislav
Krýsa Daniel
 
 
Halámek Radek
Halámek Michal
 
 
7-989 3110
2.Nováček Jaroslav
Kolínský Michal
 
 
Halámek Radek ml.
Geier Jiří
 
 
13-11-7473220
3.Kolínský MichalHalámek Radek97-54 3130
4.Krýsa DanielHalámek Michal-9-11-6  0331
5.Čermák LadislavHalámek Radek ml.-12-8-9  0332
6.Nováček JaroslavGeier Jiří-109-51083242
7.Krýsa DanielHalámek Radek9-7124 3152
8.Čermák LadislavHalámek Michal-10846 3162
9.Nováček JaroslavHalámek Radek ml.-9-894-72363
10.Kolínský MichalGeier Jiří-7-69-9 1364
11.Čermák LadislavHalámek Radek-8-398-92365
12.Nováček JaroslavHalámek Michal-8-77513275
13.Kolínský MichalHalámek Radek ml.76-96 3185
14.Krýsa DanielGeier Jiří-5-9-10  0386
15.Nováček JaroslavHalámek Radek8117  3096
16.Kolínský MichalHalámek Michal48-88 31106
17.Krýsa DanielHalámek Radek ml.-12111011 31116
18.Čermák LadislavGeier Josef423  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kolínský Michal31Halámek Radek13
Krýsa Daniel22Halámek Michal13
Čermák Ladislav22Halámek Radek ml.22
Nováček Jaroslav31Geier Jiří21
   Geier Josef01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice DVrchní
rozhodčí:
Cibulka Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2016 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:43550:654TJ Pálava Mikulov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pyskatý Roman
Cibulka Radek
 
 
Mach Ludvík
Mikulinec Roman
 
 
5-1094 3110
2.Straka Vlastimil
Straka Daniel
 
 
Gajan Pavel st.
Sobota Luděk
 
 
-8-9-10  0311
3.Cibulka RadekMikulinec Roman-7-6-4  0312
4.Pyskatý RomanMach Ludvík7-68-5-72313
5.Straka VlastimilGajan Pavel st.-11-6-7  0314
6.Zlámal VojtěchSobota Luděk-5-76-4 1315
7.Pyskatý RomanMikulinec Roman-158-9-7 1316
8.Straka VlastimilMach Ludvík-887-7-52317
9.Zlámal VojtěchGajan Pavel st.-5-6-4  0318
10.Cibulka RadekSobota Luděk9810  3028
11.Straka DanielMikulinec Roman-56-7-8 1329
12.Zlámal VojtěchMach Ludvík-34-14983239
13.Cibulka RadekGajan Pavel st.-4-59-8 13310
14.Pyskatý RomanSobota Luděk675  30410
15.Zlámal VojtěchMikulinec Roman-7-5-6  03411
16.Cibulka RadekMach Ludvík67-84 31511
17.Pyskatý RomanGajan Pavel st.-6-5-4  03512
18.Straka DanielSobota Luděk-56-4-3 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cibulka Radek22Mikulinec Roman40
Pyskatý Roman13Mach Ludvík22
Straka Vlastimil02Gajan Pavel st.40
Zlámal Vojtěch13Sobota Luděk22
Straka Daniel02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy