Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 3 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov ŠampioniVrchní
rozhodčí:
Dyrčíková Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, okres BřeclavRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:23369:387TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnálek Zbyněk
Minařík David
 
 
Krásný Matěj
Pohanka Vojtěch
 
 
10-9-10-6 1301
2.Mikulinec MatějVašek Václav-78-108-52302
3.Minařík DavidPohanka Vojtěch-95-6633212
4.Dohnálek ZbyněkKrásný Matěj7-12-7-7 1313
5.Minařík DavidVašek Václav4-755 3123
6.Mikulinec MatějKrásný Matěj-7-38-7 1324
7.Dohnálek ZbyněkPohanka Vojtěch-6-148-10 1325
8.Minařík DavidKrásný Matěj-88-7683235
9.Dohnálek ZbyněkVašek Václav8106  3045
10.Mikulinec MatějPohanka Vojtěch-3-3-6  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mikulinec Matěj03Vašek Václav12
Minařík David30Pohanka Vojtěch21
Dohnálek Zbyněk12Krásný Matěj21



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 3 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí AVrchní
rozhodčí:
Klein Kamil
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402/1, 691 05 Zaječí, tělocvična ZŠ ZaječíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:100:30133:330MSK Břeclav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kleinová Klára
Krčka Matěj
 
 
Koberová Klára
Němeček Radek
 
 
-7-5-7  0301
2.Babáčková KláraNěmeček Radek-4-4-2  0302
3.Krčka MatějKoberová Klára-1-3-3  0303
4.Kleinová KláraKlenovec Ondřej-9-9-8  0304
5.Krčka MatějNěmeček Radek-3-4-4  0305
6.Babáčková KláraKlenovec Ondřej-3-4-6  0306
7.Kleinová KláraKoberová Klára-7-4-5  0307
8.Krčka MatějKlenovec Ondřej-1-6-5  0308
9.Kleinová KláraNěmeček Radek-4-3-5  0309
10.Babáčková KláraKoberová Klára-1-4-2  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Babáčková Klára03Němeček Radek30
Krčka Matěj03Koberová Klára30
Kleinová Klára03Klenovec Ondřej30



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 3 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov SpeedřiRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2016 17:45 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1340:146TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostál Dominik
Dostál Daniel
 
 
Kalousová Sandra
Čech Tadeáš
 
 
554  3010
2.Knappeová AnetaČech Tadeáš753  3020
3.Pilát OndřejHuserek Lukáš5104  3030
4.Dostál DanielKalousová Sandra157  3040
5.Pilát OndřejČech Tadeáš444  3050
6.Knappeová AnetaKalousová Sandra136  3060
7.Dostál DanielHuserek Lukáš1-934 3170
8.Pilát OndřejKalousová Sandra554  3080
9.Dostál DominikČech Tadeáš635  3090
10.Knappeová AnetaHuserek Lukáš556  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Knappeová Aneta30Čech Tadeáš03
Pilát Ondřej30Huserek Lukáš03
Dostál Daniel20Kalousová Sandra03
Dostál Dominik10   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 3 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice AVrchní
rozhodčí:
Goliáš Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 573 , 691 25 Vranovice, Sokolovna VranoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:97:28239:358TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáčková Nela
Mazuch Michal
 
 
Borovička Daniel
Cvingráf Adam
 
 
-458-8-102301
2.Beneš JakubMikulík Jan-5-2-6  0302
3.Mazuch MichalBorovička Daniel-7-6-6  0303
4.Dvořáčková NelaCvingráf Adam-7338 3113
5.Mazuch MichalMikulík Jan-410-5-7 1314
6.Beneš JakubCvingráf Adam-1-7-3  0315
7.Dvořáčková NelaBorovička Daniel-9-212-9 1316
8.Mazuch MichalCvingráf Adam-3-4-8  0317
9.Dvořáčková NelaMikulík Jan-9-7-6  0318
10.Beneš JakubBorovička Daniel-7-2-4  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Beneš Jakub03Mikulík Jan30
Mazuch Michal03Borovička Daniel30
Dvořáčková Nela12Cvingráf Adam21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy