Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 4 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov SpeedřiVrchní
rozhodčí:
Gajan Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:109:30305:402TJ Sokol Vranovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huserek Lukáš
Blaha David
 
 
Dvořáčková Nela
Mazuch Michal
 
 
-6-7-2  0301
2.Kalousová SandraDvořáčková Nela-5-8-10  0302
3.Blaha DavidMazuch Michal9-6-5-9 1303
4.Čech TadeášFurch Jan-87-99-52304
5.Blaha DavidDvořáčková Nela-58-2-4 1305
6.Kalousová SandraFurch Jan-83-97-122306
7.Čech TadeášMazuch Michal57-5-8-82307
8.Blaha DavidFurch Jan-69-12-8 1308
9.Huserek LukášDvořáčková Nela-5-3-8  0309
10.Kalousová SandraMazuch Michal-9-4-10  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kalousová Sandra03Dvořáčková Nela30
Blaha David03Mazuch Michal30
Čech Tadeáš02Furch Jan30
Huserek Lukáš01   
9.střídání Čech-Huserek Lukáš



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 4 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav AVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:19Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:12370:286MSK Břeclav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bruckner Tomáš
Maněk Marek
 
 
Klímek Ondřej
Dostál Daniel
 
 
642  3010
2.Němeček RadekKlímek Ondřej89-8-383220
3.Maněk MarekDostál Daniel-127105 3130
4.Koberová KláraDostál Dominik854  3040
5.Maněk MarekKlímek Ondřej-69-7-14 1341
6.Němeček RadekDostál Dominik983  3051
7.Koberová KláraDostál Daniel-747-973261
8.Maněk MarekDostál Dominik8-1026 3171
9.Koberová KláraKlímek Ondřej-4-8-6  0372
10.Němeček RadekDostál Daniel123  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Němeček Radek30Klímek Ondřej21
Maněk Marek21Dostál Daniel03
Koberová Klára21Dostál Dominik03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 4 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
Straka Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2016 18:15 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:221:7242:181TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krásný Matěj
Pohanka Vojtěch
 
 
Kleinová Klára
Babáčková Klára
 
 
610-88 3110
2.Krásný MatějKleinová Klára1049  3020
3.Pohanka VojtěchBabáčková Klára258  3030
4.         
5.Pohanka VojtěchKleinová Klára8109  3040
6.Krásný MatějWO    3050
7.Babáčková KláraWO    0351
8.Pohanka VojtěchWO    3061
9.Kleinová KláraWO    0362
10.Krásný MatějBabáčková Klára456  3072

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Krásný Matěj20Kleinová Klára02
Pohanka Vojtěch20Babáčková Klára02
WO22WO22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 4 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
Kubík Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov ŠampioniRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:3326:130TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubík Josef
Hoch Vítek
 
 
Dohnálek Zbyněk
Minařík David
 
 
346  3010
2.Hoch VítekMikulinec Matěj131  3020
3.Kubík JosefMinařík David334  3030
4.Matějovič DavidŠedivý Viktor583  3040
5.Kubík JosefMikulinec Matěj343  3050
6.Hoch VítekŠedivý Viktor321  3060
7.Matějovič DavidMinařík David-10-7-12  0361
8.Kubík JosefŠedivý Viktor734  3071
9.Matějovič DavidMikulinec Matěj542  3081
10.Hoch VítekMinařík David125  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hoch Vítek30Mikulinec Matěj03
Kubík Josef30Minařík David12
Matějovič David21Šedivý Viktor03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy