Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 6 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav AVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
17:58Konec
utkání
19:22Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:12351:285MSK Břeclav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bruckner Tomáš
Maněk Marek
 
 
Himal Tomáš
Borovička Daniel
 
 
8-1152 3110
2.Koberová KláraHimal Tomáš-8-4-6  0311
3.Němeček RadekBorovička Daniel11-987 3121
4.Maněk MarekCvingráf Adam-8438 3131
5.Němeček RadekHimal Tomáš-2-5-5  0332
6.Koberová KláraCvingráf Adam187  3042
7.Maněk MarekBorovička Daniel776  3052
8.Němeček RadekCvingráf Adam531  3062
9.Bruckner TomášHimal Tomáš12-79-9123272
10.Koberová KláraBorovička Daniel-5746 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koberová Klára21Himal Tomáš21
Němeček Radek21Borovička Daniel03
Maněk Marek20Cvingráf Adam03
Bruckner Tomáš10   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 6 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
Straka Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2017 18:15 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:18331:327nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krásný Matěj
Pohanka Vojtěch
 
 
Dvořáčková Nela
Mazuch Michal
 
 
4-7-37-82301
2.Vašek VáclavDvořáčková Nela9-6810 3111
3.Krásný MatějMazuch Michal4-8-4-6 1312
4.Pohanka VojtěchBeneš Jakub569  3022
5.Krásný MatějDvořáčková Nela-7-9-7  0323
6.Vašek VáclavBeneš Jakub373  3033
7.Pohanka VojtěchMazuch Michal5-13-8993243
8.Krásný MatějBeneš Jakub844  3053
9.Pohanka VojtěchDvořáčková Nela-811-3-5 1354
10.Vašek VáclavMazuch Michal-6-8-3  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vašek Václav21Dvořáčková Nela21
Krásný Matěj12Mazuch Michal21
Pohanka Vojtěch21Beneš Jakub03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 6 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
Studýnka Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:16308:280TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubík Josef
Hoch Vítek
 
 
Klímek Ondřej
Šubík Jiří
 
 
11-482 3110
2.Hoch VítekŠubík Jiří-6-6-4  0311
3.Kubík JosefKlímek Ondřej64-94 3121
4.Matějovič DavidLesovský Tadeáš67-9-623231
5.Kubík JosefŠubík Jiří-8-44-17 1332
6.Hoch VítekLesovský Tadeáš351  3042
7.Matějovič DavidKlímek Ondřej-2-6-6  0343
8.Kubík JosefLesovský Tadeáš831  3053
9.Mrázek PetrŠubík Jiří-1-3-4  0354
10.Hoch VítekKlímek Ondřej10101  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hoch Vítek21Šubík Jiří30
Kubík Josef21Klímek Ondřej12
Matějovič David11Lesovský Tadeáš03
Mrázek Petr01   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 6 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov ŠampioniVrchní
rozhodčí:
Gajan Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:813:25340:377Sportovní klub Zaječí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulinec Matěj
Šedivý Viktor
 
 
Kleinová Klára
Krčka Matěj
 
 
-6-979-92301
2.Minařík DavidKleinová Klára-7-88-9 1302
3.Mikulinec MatějKrčka Matěj-8-88-9 1303
4.Šedivý ViktorBabáčková Klára87-65 3113
5.Mikulinec MatějKleinová Klára-7-8-8  0314
6.Minařík DavidBabáčková Klára765  3024
7.Šedivý ViktorKrčka Matěj-4-99-11 1325
8.Mikulinec MatějBabáčková Klára-6-5-9  0326
9.Šedivý ViktorKleinová Klára-78-10-10 1327
10.Minařík DavidKrčka Matěj-4-99-11 1328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Minařík David12Kleinová Klára30
Mikulinec Matěj03Krčka Matěj30
Šedivý Viktor12Babáčková Klára12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy