Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 7 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov ŠampioniRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2017 17:45 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:6365:210TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šubík Jiří
Klímek Ondřej
 
 
Mikulinec Matěj
Burda Ibrahim
 
 
631  3010
2.Knappeová AnetaMinařík David9-8-3383220
3.Lesovský TadeášBurda Ibrahim1095  3030
4.Pilátová LucieDohnálek Zbyněk-913-55-72331
5.Lesovský TadeášMinařík David353  3041
6.Knappeová AnetaDohnálek Zbyněk5-853 3151
7.Klímek OndřejBurda Ibrahim121  3061
8.Lesovský TadeášDohnálek Zbyněk752  3071
9.Klímek OndřejMinařík David424  3081
10.Knappeová AnetaBurda Ibrahim7103  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Knappeová Aneta30Minařík David03
Lesovský Tadeáš30Burda Ibrahim03
Pilátová Lucie01Dohnálek Zbyněk12
Klímek Ondřej20   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 7 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice AVrchní
rozhodčí:
Goliáš Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 573 , 691 25 Vranovice, Sokolovna VranoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:25273:366TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáčková Nela
Mazuch Michal
 
 
Nevřivý Rudolf
Hoch Vítek
 
 
-8-4-9  0301
2.Dvořáčková NelaMatějovič David7-6-7863211
3.Mazuch MichalNevřivý Rudolf395  3021
4.Kříž VojtěchHoch Vítek-4-4-3  0322
5.Mazuch MichalMatějovič David-811-4-3 1323
6.Dvořáčková NelaHoch Vítek-3-5-3  0324
7.Kříž VojtěchNevřivý Rudolf-6-6-8  0325
8.Mazuch MichalHoch Vítek-4-2-5  0326
9.Kříž VojtěchMatějovič David8-7-69-72327
10.Dvořáčková NelaNevřivý Rudolf8-117-683237

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dvořáčková Nela21Matějovič David21
Mazuch Michal12Nevřivý Rudolf12
Kříž Vojtěch03Hoch Vítek30



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 7 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec AVrchní
rozhodčí:
Švejda Alois
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:Borovička Daniel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:Himal Tomáš
Datum dle rozpisu02. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Mikulík Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:4344:193TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Himal Tomáš
Borovička Daniel
 
 
Krásný Matěj
Pohanka Vojtěch
 
 
245  3010
2.Mikulík JanVašek Václav8-85-8-82311
3.Himal TomášKrásný Matěj525  3021
4.Borovička DanielPohanka Vojtěch548  3031
5.Himal TomášVašek Václav323  3041
6.Mikulík JanPohanka Vojtěch5-187 3151
7.Borovička DanielKrásný Matěj422  3061
8.Himal TomášPohanka Vojtěch459  3071
9.Borovička DanielVašek Václav769  3081
10.Mikulík JanKrásný Matěj587  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mikulík Jan21Vašek Václav12
Himal Tomáš30Krásný Matěj03
Borovička Daniel30Pohanka Vojtěch03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 7 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov SpeedřiVrchní
rozhodčí:
Mikulinec Roman
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:100:30117:330MSK Břeclav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čech Tadeáš
Huserek Lukáš
 
 
Maněk Marek
Němeček Radek
 
 
-4-3-6  0301
2.Kalousová SandraKoberová Klára-5-7-8  0302
3.Čech TadeášManěk Marek-4-1-7  0303
4.Huserek LukášNěmeček Radek-4-0-2  0304
5.Čech TadeášKoberová Klára-5-2-5  0305
6.Kalousová SandraNěmeček Radek-5-1-3  0306
7.Huserek LukášManěk Marek-6-5-4  0307
8.Čech TadeášNěmeček Radek-1-1-7  0308
9.Huserek LukášKoberová Klára-8-3-2  0309
10.Kalousová SandraManěk Marek-1-5-2  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kalousová Sandra03Koberová Klára30
Čech Tadeáš03Maněk Marek30
Huserek Lukáš03Němeček Radek30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy