Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 8 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
Straka Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov SpeedřiRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2017 18:15 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:7374:281TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krásný Matěj
Vašek Václav
 
 
Kalousová Sandra
Čech Tadeáš
 
 
7810  3010
2.Martiník JakubKalousová Sandra10-6-8-9 1311
3.Pohanka VojtěchČech Tadeáš3118  3021
4.Krásný MatějHuserek Lukáš15310  3031
5.Pohanka VojtěchKalousová Sandra48-517 3141
6.Martiník JakubHuserek Lukáš10-88-9-102342
7.Krásný MatějČech Tadeáš462  3052
8.Pohanka VojtěchBlaha David385  3062
9.Krásný MatějKalousová Sandra4116  3072
10.Vašek VáclavČech Tadeáš958  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Martiník Jakub02Kalousová Sandra12
Pohanka Vojtěch30Čech Tadeáš03
Krásný Matěj30Huserek Lukáš11
Vašek Václav10Blaha David01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 8 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:5348:207TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoch Vítek
Kubík Josef
 
 
Mikulík Jan
Borovička Daniel
 
 
386  3010
2.Kubík JosefMikulík Jan634  3020
3.Hoch VítekBorovička Daniel652  3030
4.Matějovič DavidCvingráf Adam669  3040
5.Hoch VítekMikulík Jan365  3050
6.Kubík JosefCvingráf Adam465  3060
7.Matějovič DavidBorovička Daniel9-9-9-6 1361
8.Hoch VítekCvingráf Adam144  3071
9.Matějovič DavidMikulík Jan9-7-81043281
10.Kubík JosefBorovička Daniel738  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kubík Josef30Mikulík Jan03
Hoch Vítek30Borovička Daniel12
Matějovič David21Cvingráf Adam03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 8 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov ŠampioniVrchní
rozhodčí:
Dyrčíková Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:20380:387nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulinec Matěj
Minařík David
 
 
Dvořáčková Nela
Mazuch Michal
 
 
-56-74-42301
2.Mikulinec MatějDvořáčková Nela-6-688-122302
3.Minařík DavidMazuch Michal78-118 3112
4.Šedivý ViktorFurch Jan-7-8-3  0313
5.Minařík DavidDvořáčková Nela547  3023
6.Mikulinec MatějFurch Jan-87-7683233
7.Šedivý ViktorMazuch Michal-10-46-11 1334
8.Minařík DavidFurch Jan1487  3044
9.Šedivý ViktorDvořáčková Nela-1012-8-2 1345
10.Mikulinec MatějMazuch Michal-410-7693255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mikulinec Matěj21Dvořáčková Nela21
Minařík David30Mazuch Michal12
Šedivý Viktor03Furch Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 8 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí AVrchní
rozhodčí:
Klein Kamil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402/1, 691 05 Zaječí, tělocvična ZŠ ZaječíRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:101:30100:341TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kleinová Klára
Krčka Matěj
 
 
Klímek Ondřej
Dostál Daniel
 
 
-2-2-2  0301
2.Kleinová KláraDostál Dominik-1-3-4  0302
3.Krčka MatějDostál Daniel-1-2-1  0303
4.Hanák FrantišekKlímek Ondřej-1-3-1  0304
5.Krčka MatějDostál Dominik-2-3-1  0305
6.Kleinová KláraKlímek Ondřej-5-8-4  0306
7.Hanák FrantišekDostál Daniel-3-1-2  0307
8.Krčka MatějKlímek Ondřej-4-3-3  0308
9.Hanák FrantišekDostál Dominik-2-1-1  0309
10.Kleinová KláraDostál Daniel-9-711-5 13010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kleinová Klára03Dostál Dominik30
Krčka Matěj03Dostál Daniel30
Hanák František03Klímek Ondřej30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy