Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 9 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice AVrchní
rozhodčí:
Veselá Pavlína
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 573 , 691 25 Vranovice, Sokolovna VranoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:9332:249TJ Sokol Vranovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáčková Nela
Mazuch Michal
 
 
Kleinová Klára
Krčka Matěj
 
 
1046  3010
2.Mazuch MichalKleinová Klára1167  3020
3.Beneš JakubKrčka Matěj-5-13-10  0321
4.Dvořáčková NelaBabáčková Klára425  3031
5.Beneš JakubKleinová Klára-9-3-8  0332
6.Mazuch MichalBabáčková Klára471  3042
7.Dvořáčková NelaKrčka Matěj674  3052
8.Beneš JakubBabáčková Klára8-5-96-102353
9.Dvořáčková NelaKleinová Klára12106  3063
10.Mazuch MichalKrčka Matěj846  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mazuch Michal30Kleinová Klára12
Beneš Jakub03Krčka Matěj12
Dvořáčková Nela30Babáčková Klára12



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 9 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec AVrchní
rozhodčí:
Švejda Alois
HOSTUJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov ŠampioniRozhodčí:Himal Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:Borovička Daniel
Datum dle rozpisu02. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Mikulík Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:5343:214TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Himal Tomáš
Borovička Daniel
 
 
Dohnálek Zbyněk
Minařík David
 
 
968  3010
2.Mikulík JanMinařík David-79-4-4 1311
3.Borovička DanielMikulinec Matěj454  3021
4.Himal TomášDohnálek Zbyněk153  3031
5.Borovička DanielMinařík David777  3041
6.Cvingráf AdamDohnálek Zbyněk5710  3051
7.Himal TomášMikulinec Matěj456  3061
8.Borovička DanielDohnálek Zbyněk77-104 3171
9.Himal TomášMinařík David644  3081
10.Cvingráf AdamMikulinec Matěj52-97 3191

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mikulík Jan01Minařík David12
Borovička Daniel30Mikulinec Matěj03
Himal Tomáš30Dohnálek Zbyněk03
Cvingráf Adam20   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 9 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov SpeedřiVrchní
rozhodčí:
Gajan Pavel ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:95:27201:328TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalousová Sandra
Blaha David
 
 
Hoch Vítek
Nevřivý Rudolf
 
 
-3-2-2  0301
2.Kalousová SandraMrázek Petr577  3011
3.Huserek LukášNevřivý Rudolf-5-9-4  0312
4.Blaha DavidMatějovič David-2-2-0  0313
5.Huserek LukášMrázek Petr4-7-76-102314
6.Kalousová SandraMatějovič David-8-7-3  0315
7.Blaha DavidNevřivý Rudolf-8-2-7  0316
8.Huserek LukášMatějovič David-0-9-3  0317
9.Blaha DavidMrázek Petr-10-9-7  0318
10.Kalousová SandraNevřivý Rudolf-3-9-8  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kalousová Sandra12Mrázek Petr21
Huserek Lukáš03Nevřivý Rudolf30
Blaha David03Matějovič David30



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 9 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav AVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:16Konec
utkání
19:04Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2343:181MSK Břeclav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maněk Marek
Němeček Radek
 
 
Krásný Matěj
Pohanka Vojtěch
 
 
547  3010
2.Klenovec OndřejVašek Václav793  3020
3.Maněk MarekKrásný Matěj7-439 3130
4.Němeček RadekPohanka Vojtěch562  3040
5.Koberová KláraVašek Václav657  3050
6.Klenovec OndřejPohanka Vojtěch573  3060
7.Němeček RadekKrásný Matěj-9444 3170
8.Koberová KláraPohanka Vojtěch942  3080
9.Němeček RadekVašek Václav385  3090
10.Klenovec OndřejKrásný Matěj745  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Klenovec Ondřej30Vašek Václav03
Maněk Marek10Krásný Matěj03
Němeček Radek30Pohanka Vojtěch03
Koberová Klára20   

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy