Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK SvinovVrchní
rozhodčí:
Vicherková Šárka
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ TřinecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovecká 7/10, 721 00 Ostrava - Svinov, Základní škola na Bílovecké ulici, u semaforu pro chodce, vedle fotbalového hřiště a tenisových kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:23552:489SK Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řežáb Jiří
Blatný Jaroslav
 
 
Martynek Krzysztof
Kliment Miroslav
 
 
76-84 3110
2.Foldyna Radek
Przybyla Michal
 
 
Pilch Jakub
Urbaniec Radim
 
 
-97-5-8 1311
3.Foldyna RadekMartynek Krzysztof6-58-8-112312
4.Blatný JaroslavPilch Jakub-8-710563222
5.Przybyla MichalUrbaniec Radim-8-6-8  0323
6.Řežáb JiříKliment Miroslav876  3033
7.Blatný JaroslavMartynek Krzysztof16-87 3143
8.Przybyla MichalPilch Jakub387  3053
9.Řežáb JiříUrbaniec Radim487  3063
10.Foldyna RadekKliment Miroslav-10-39-8 1364
11.Przybyla MichalMartynek Krzysztof-9-9-8  0365
12.Řežáb JiříPilch Jakub78-89 3175
13.Foldyna RadekUrbaniec Radim8-66-7113285
14.Blatný JaroslavKliment Miroslav-8789 3195
15.Řežáb JiříMartynek Krzysztof668  30105
16.Foldyna RadekPilch Jakub-9    01  
17.Blatný JaroslavUrbaniec Radim         
18.Przybyla MichalKliment Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Foldyna Radek12Martynek Krzysztof22
Blatný Jaroslav30Pilch Jakub03
Przybyla Michal12Urbaniec Radim12
Řežáb Jiří40Kliment Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KlimkoviceVrchní
rozhodčí:
Mihula Radim
HOSTUJÍCÍ:SK Stolní tenis PstružíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna,Tyršova 276,Klimkovice 742 83Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:38590:630SK Stolní tenis Pstruží

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Guřan Jiří
Solanský Petr
 
 
Zajíc Josef
Babinec Zdeněk
 
 
-98-7683210
2.Kavala Filip
Merta Marek
 
 
Popelář Radim
Neubauer Valdemar
 
 
-678-383220
3.Kavala FilipOpřálka Roman-5-934-82321
4.Merta MarekBabinec Zdeněk-897-6-62322
5.Guřan JiříZajíc Josef-5-9-5  0323
6.Solanský PetrNeubauer Valdemar6107  3033
7.Merta MarekOpřálka Roman977  3043
8.Guřan JiříBabinec Zdeněk76-5-1273253
9.Solanský PetrZajíc Josef-777-7-52354
10.Kavala FilipNeubauer Valdemar-7-67913264
11.Guřan JiříOpřálka Roman-78-75-82365
12.Solanský PetrBabinec Zdeněk-6-910-7 1366
13.Kavala FilipZajíc Josef8-6-7-5 1367
14.Merta MarekNeubauer Valdemar-11-7-5  0368
15.Solanský PetrOpřálka Roman-511-6-9 1369
16.Kavala FilipBabinec Zdeněk-9-9-9  03610
17.Merta MarekZajíc Josef         
18.Guřan JiříNeubauer Valdemar         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kavala Filip13Opřálka Roman31
Merta Marek12Babinec Zdeněk31
Guřan Jiří12Zajíc Josef30
Solanský Petr13Neubauer Valdemar12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OdryVrchní
rozhodčí:
Lev Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TTC FRÝDLANT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Odry, ul. Kopečná č.p. 185, č.o. 19, nad kuželnouRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:35718:707TJ Odry

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Langer Milan
Inderský Lukáš
 
 
Pěnkava Pavel
Sviták Jakub
 
 
85-910 3110
2.Šustek Pavel
Král Michal
 
 
Vaňous Jiří
Židek Miloslav
 
 
7-6-6-9 1311
3.Langer MilanPěnkava Pavel-6-107-8 1312
4.Král MichalSviták Jakub-86-49113222
5.Šustek PavelVaňous Jiří79-69 3132
6.Inderský Lukᚎidek Miloslav785  3042
7.Král MichalPěnkava Pavel10-5-7-7 1343
8.Šustek PavelSviták Jakub-611-89-72344
9.Inderský LukášVaňous Jiří39-86 3154
10.Langer MilanŽidek Miloslav108-94 3164
11.Šustek PavelPěnkava Pavel-6-710-9 1365
12.Inderský LukášSviták Jakub-87-10-10 1366
13.Langer MilanVaňous Jiří66-8-9-82367
14.Král MichalŽidek Miloslav7-999 3177
15.Inderský LukášPěnkava Pavel99-8-483287
16.Langer MilanSviták Jakub-6108-973297
17.Král MichalVaňous Jiří9-2-710-82398
18.Šustek PavelŽidek Miloslav755  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Langer Milan22Pěnkava Pavel31
Král Michal22Sviták Jakub22
Šustek Pavel22Vaňous Jiří22
Inderský Lukáš31Židek Miloslav04
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Frenštát p. R.Vrchní
rozhodčí:
Skapka Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Křižíkova 1258, 744 01 Frenštát p. R., U městské zastávky vlaku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35628:648nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krajčí Josef
Vincek Martin
 
 
Skácelík František
Sikora Radek
 
 
-87-6-9 1301
2.Lorenc Roman
Šindler Jaroslav
 
 
Sionkala Eduard
Cabák Josef
 
 
-75210 3111
3.Šindler JaroslavSikora Radek-3-6-5  0312
4.Vincek MartinSkácelík František-811-59123222
5.Lorenc RomanCabák Josef68-3-6-72323
6.Krajčí JosefSionkala Eduard9-4-12743233
7.Vincek MartinSikora Radek877  3043
8.Lorenc RomanSkácelík František9-67-7-82344
9.Krajčí JosefCabák Josef94-116 3154
10.Šindler JaroslavSionkala Eduard-4-6-11  0355
11.Lorenc RomanSikora Radek-3888 3165
12.Krajčí JosefSkácelík František987  3075
13.Šindler JaroslavCabák Josef-8-7-9  0376
14.Vincek MartinSionkala Eduard3513  3086
15.Krajčí JosefSikora Radek7-6-9-8 1387
16.Šindler JaroslavSkácelík František-11-2-9  0388
17.Vincek MartinCabák Josef-85-6-7 1389
18.Lorenc RomanSionkala Eduard98-99 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šindler Jaroslav04Sikora Radek22
Vincek Martin31Skácelík František22
Lorenc Roman22Cabák Josef31
Krajčí Josef31Sionkala Eduard13
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovVrchní
rozhodčí:
Filipec Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KateřinkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 838, 739 32 Vratimov, u fotbalový stadionu, městské koupalištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:32649:646nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrtal Oldřich
Kalina František
 
 
Ribka Jakub
Střílka Jakub
 
 
688  3010
2.Unzeitig Daniel
Skalický Jiří
 
 
Kašpar Tomáš
Roleder Ondřej
 
 
-101066 3120
3.Unzeitig DanielRibka Jakub-75-7-4 1321
4.Skalický JiříKašpar Tomáš3-769 3131
5.Kalina FrantišekRoleder Ondřej-4-3910-82332
6.Vrtal OldřichStřílka Jakub71210  3042
7.Skalický JiříRibka Jakub-6-6-5  0343
8.Kalina FrantišekKašpar Tomáš7-899 3153
9.Vrtal OldřichRoleder Ondřej-1066-7-82354
10.Unzeitig DanielStřílka Jakub68-88 3164
11.Kalina FrantišekRibka Jakub-9-9-6  0365
12.Vrtal OldřichKašpar Tomáš-6-599-72366
13.Unzeitig DanielRoleder Ondřej779  3076
14.Skalický JiříStřílka Jakub-78-68-42377
15.Vrtal OldřichRibka Jakub728  3087
16.Unzeitig DanielKašpar Tomáš-10-8-7  0388
17.Skalický JiříRoleder Ondřej49-3-8-102389
18.Kalina FrantišekStřílka Jakub89-1011 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Unzeitig Daniel22Ribka Jakub31
Skalický Jiří13Kašpar Tomáš22
Kalina František22Roleder Ondřej31
Vrtal Oldřich22Střílka Jakub13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST EVrchní
rozhodčí:
Mazur Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC BolaticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:32472:534TTC Bolatice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamčík Jiří
Chlad Petr
 
 
Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
-8-6-8  0301
2.Valošek Jakub
Štalzer Adam
 
 
Wollný Michal
Musiol Kamil
 
 
9118  3011
3.Valošek JakubHarazim Zdeněk6-5-67-62312
4.Chlad PetrWollný Michal6-5-5-4 1313
5.Adamčík JiříBurdík Vítězslav-4-910-9 1314
6.Štalzer AdamMusiol Kamil98-68 3124
7.Chlad PetrHarazim Zdeněk-1058-5-92325
8.Adamčík JiříWollný Michal-9-3-7  0326
9.Štalzer AdamBurdík Vítězslav644  3036
10.Valošek JakubMusiol Kamil975  3046
11.Adamčík JiříHarazim Zdeněk-7-8-3  0347
12.Štalzer AdamWollný Michal-4-12-4  0348
13.Valošek JakubBurdík Vítězslav105-210 3158
14.Chlad PetrMusiol Kamil-4-5-9  0359
15.Štalzer AdamHarazim Zdeněk896  3069
16.Valošek JakubWollný Michal-8-6-7  03610
17.Chlad PetrBurdík Vítězslav         
18.Adamčík JiříMusiol Kamil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valošek Jakub22Harazim Zdeněk31
Chlad Petr03Wollný Michal40
Adamčík Jiří03Burdík Vítězslav12
Štalzer Adam31Musiol Kamil12

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy