Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovVrchní
rozhodčí:
Filipec Radomír
HOSTUJÍCÍ:SK SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna na stadionu ve VratimověRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:539:24616:579TTC MG Odra GAS Vratimov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrtal Oldřich
Kalina František
 
 
Blatný Jaroslav
Skulina David
 
 
579  3010
2.Unzeitig Daniel
Skalický Jiří
 
 
Foldyna Radek
Przybyla Michal
 
 
10117  3020
3.Unzeitig DanielFoldyna Radek7-6-9-4 1321
4.Kalina FrantišekBlatný Jaroslav-48118 3131
5.Skalický JiříSkulina David11-96-9-82332
6.Vrtal OldřichPrzybyla Michal106-69 3142
7.Kalina FrantišekFoldyna Radek6-106-793252
8.Skalický JiříBlatný Jaroslav-9510-4123262
9.Vrtal OldřichSkulina David-2-646-52363
10.Unzeitig DanielPrzybyla Michal-1310-69-92364
11.Skalický JiříFoldyna Radek9-799 3174
12.Vrtal OldřichBlatný Jaroslav776  3084
13.Unzeitig DanielSkulina David58-98 3194
14.Kalina FrantišekPrzybyla Michal-1466-4-62395
15.Vrtal OldřichFoldyna Radek8-7105 31105
16.Unzeitig DanielBlatný Jaroslav4-10   11  
17.Kalina FrantišekSkulina David         
18.Skalický JiříPrzybyla Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Unzeitig Daniel12Foldyna Radek13
Kalina František21Blatný Jaroslav03
Skalický Jiří21Skulina David21
Vrtal Oldřich31Przybyla Michal21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST EVrchní
rozhodčí:
Kendzior Svatoslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KlimkoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:29647:579TJ Ostrava KST E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Vítek
Štalzer Adam
 
 
Merta Marek
Kavala Filip
 
 
93-78 3110
2.Demek Zdeněk
Bajger Jiří
 
 
Vůjtek Ivo
Solanský Petr
 
 
-8-8-8  0311
3.Demek ZdeněkKavala Filip3-6-811-62312
4.Dvořák VítekVůjtek Ivo889  3022
5.Štalzer AdamMerta Marek115-4-1073232
6.Bajger JiříSolanský Petr2-11-87-62333
7.Dvořák VítekKavala Filip-9-72-8 1334
8.Štalzer AdamVůjtek Ivo79-76 3144
9.Bajger JiříMerta Marek-94-69-42345
10.Demek ZdeněkSolanský Petr10-8-68103255
11.Štalzer AdamKavala Filip99-95 3165
12.Bajger JiříVůjtek Ivo6-854 3175
13.Demek ZdeněkMerta Marek-88-108103285
14.Dvořák VítekSolanský Petr-8-109-6 1386
15.Bajger JiříKavala Filip623  3096
16.Demek ZdeněkVůjtek Ivo4-983 31106
17.Dvořák VítekMerta Marek         
18.Štalzer AdamSolanský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Demek Zdeněk31Kavala Filip22
Dvořák Vítek12Vůjtek Ivo04
Štalzer Adam30Merta Marek12
Bajger Jiří22Solanský Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KateřinkyVrchní
rozhodčí:
Šindler Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TJ OdryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Fügnerova 10, Opava - KateřinkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:37497:570TJ Odry

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ribka Jakub
Bala Zdeněk
 
 
Inderský Lukáš
Langer Milan
 
 
-998-4103210
2.Kašpar Tomáš
Roleder Ondřej
 
 
Šustek Pavel
Inderský Martin
 
 
967  3020
3.Bala ZdeněkInderský Martin-8-6-7  0321
4.Roleder OndřejInderský Lukáš-5-7-7  0322
5.Kašpar Tomᚊustek Pavel9-109-7-72323
6.Ribka JakubLanger Milan-7287 3133
7.Roleder OndřejInderský Martin-5-116-7 1334
8.Kašpar TomášInderský Lukáš36-910 3144
9.Ribka JakubŠustek Pavel-77-8433254
10.Bala ZdeněkLanger Milan-8-4-4  0355
11.Kašpar TomášInderský Martin-6-6-3  0356
12.Ribka JakubInderský Lukáš-21067 3166
13.Bala ZdeněkŠustek Pavel-3-6-7  0367
14.Roleder OndřejLanger Milan-14-8-6  0368
15.Ribka JakubInderský Martin-108-6-6 1369
16.Bala ZdeněkInderský Lukáš-8-6-8  03610
17.Roleder OndřejŠustek Pavel         
18.Kašpar TomášLanger Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bala Zdeněk04Inderský Martin40
Roleder Ondřej03Inderský Lukáš22
Kašpar Tomáš12Šustek Pavel21
Ribka Jakub31Langer Milan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC BolaticeVrchní
rozhodčí:
Kostřica Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Frenštát p. R.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bolatice,ul.Slunečná 9, areál ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8393:279TTC Bolatice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wollný Michal
Laburda František
 
 
Krajčí Josef
Kantor Julius ml.
 
 
472  3010
2.Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
Lorenc Roman
Šindler Jaroslav
 
 
8-929 3120
3.Laburda FrantišekŠindler Jaroslav-6964 3130
4.Harazim ZdeněkKantor Julius ml.310-74 3140
5.Burdík VítězslavLorenc Roman7-85-993250
6.Wollný MichalKrajčí Josef647  3060
7.Harazim ZdeněkŠindler Jaroslav98-55 3170
8.Burdík VítězslavKantor Julius ml.558  3080
9.Wollný MichalLorenc Roman78-129 3190
10.Laburda FrantišekKrajčí Josef73-68 31100
11.Burdík VítězslavŠindler Jaroslav         
12.Wollný MichalKantor Julius ml.         
13.Laburda FrantišekLorenc Roman         
14.Harazim ZdeněkKrajčí Josef         
15.Wollný MichalŠindler Jaroslav         
16.Laburda FrantišekKantor Julius ml.         
17.Harazim ZdeněkLorenc Roman         
18.Burdík VítězslavKrajčí Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Laburda František20Šindler Jaroslav02
Harazim Zdeněk20Kantor Julius ml.02
Burdík Vítězslav20Lorenc Roman02
Wollný Michal20Krajčí Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FRÝDLANT BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ TřinecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11, Ve sportovní hale vedle fotbalového hřiště BFK Frýdlant n/Ostr.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:20519:454TTC FRÝDLANT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gřunděl Matěj
Kotek Dominik
 
 
Urbaniec Radim
Galuszka Weronika
 
 
811-65 3110
2.Horáková Libuše
Pěnkava Pavel
 
 
Martynek Krzysztof
Pilch Jakub
 
 
-3-8-6  0311
3.Kotek DominikMartynek Krzysztof-1287-353221
4.Pěnkava PavelPilch Jakub77-95 3131
5.Gřunděl MatějUrbaniec Radim1078  3041
6.Horáková LibušeGaluszka Weronika-11741 3151
7.Pěnkava PavelMartynek Krzysztof-89-8-7 1352
8.Gřunděl MatějPilch Jakub9-8-105-82353
9.Horáková LibušeUrbaniec Radim-5-9-7  0354
10.Kotek DominikGaluszka Weronika5105  3064
11.Gřunděl MatějMartynek Krzysztof9-1089 3174
12.Horáková LibušePilch Jakub687  3084
13.Kotek DominikUrbaniec Radim-5838 3194
14.Pěnkava PavelGaluszka Weronika5-949 31104
15.Horáková LibušeMartynek Krzysztof         
16.Kotek DominikPilch Jakub         
17.Pěnkava PavelUrbaniec Radim         
18.Gřunděl MatějGaluszka Weronika         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotek Dominik30Martynek Krzysztof12
Pěnkava Pavel21Pilch Jakub12
Gřunděl Matěj21Urbaniec Radim12
Horáková Libuše21Galuszka Weronika03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová CVrchní
rozhodčí:
Glacová Milena
HOSTUJÍCÍ:SK Stolní tenis PstružíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:10451:358TTC Siko Orlová C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skácelík František
Doležal Miroslav
 
 
Zajíc Josef
Babinec Zdeněk
 
 
-10-8-9  0301
2.Bezdíček Milan
Heuman Ivan
 
 
Ivánek Svatomír
Neubauer Valdemar
 
 
657  3011
3.Bezdíček MilanZajíc Josef10-889 3121
4.Doležal MiroslavBabinec Zdeněk11-12106 3131
5.Skácelík FrantišekNeubauer Valdemar677  3041
6.Heuman IvanIvánek Svatomír1065  3051
7.Doležal MiroslavZajíc Josef-810-910-62352
8.Skácelík FrantišekBabinec Zdeněk684  3062
9.Heuman IvanNeubauer Valdemar965  3072
10.Bezdíček MilanIvánek Svatomír1096  3082
11.Skácelík FrantišekZajíc Josef-10976 3192
12.Heuman IvanBabinec Zdeněk-106810 31102
13.Bezdíček MilanNeubauer Valdemar         
14.Doležal MiroslavIvánek Svatomír         
15.Heuman IvanZajíc Josef         
16.Bezdíček MilanBabinec Zdeněk         
17.Doležal MiroslavNeubauer Valdemar         
18.Skácelík FrantišekIvánek Svatomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bezdíček Milan20Zajíc Josef12
Doležal Miroslav11Babinec Zdeněk03
Skácelík František30Neubauer Valdemar02
Heuman Ivan30Ivánek Svatomír02
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy