Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovVrchní
rozhodčí:
Filipec Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KlimkoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna na stadionu ve VratimověRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:17511:415TTC MG Odra GAS Vratimov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrtal Oldřich
Kalina František
 
 
Guřan Jiří
Vůjtek Ivo
 
 
4-6710 3110
2.Unzeitig Daniel
Skalický Jiří
 
 
Solanský Petr
Merta Marek
 
 
-98-66-92311
3.Kalina FrantišekSolanský Petr8-5-81493221
4.Skalický JiříKavala Filip-97-49-102322
5.Unzeitig DanielGuřan Jiří835  3032
6.Vrtal OldřichMerta Marek45-9-663242
7.Skalický JiříSolanský Petr873  3052
8.Unzeitig DanielKavala Filip62-88 3162
9.Vrtal OldřichGuřan Jiří964  3072
10.Kalina FrantišekMerta Marek6-897 3182
11.Unzeitig DanielSolanský Petr-10-6-8  0383
12.Vrtal OldřichKavala Filip624  3093
13.Kalina FrantišekVůjtek Ivo10-997 31103
14.Skalický JiříMerta Marek         
15.Vrtal OldřichSolanský Petr         
16.Kalina FrantišekKavala Filip         
17.Skalický JiříVůjtek Ivo         
18.Unzeitig DanielMerta Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalina František30Solanský Petr12
Skalický Jiří11Kavala Filip12
Unzeitig Daniel21Guřan Jiří02
Vrtal Oldřich30Merta Marek02
   Vůjtek Ivo01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST EVrchní
rozhodčí:
Kendzior Svatoslav
HOSTUJÍCÍ:SK SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:35496:564SK Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valošek Jakub
Urbanczyk Tomáš
 
 
Blatný Jaroslav
Bendl Jaroslav
 
 
-4-7-9  0301
2.Chlad Petr
Palásek Michal
 
 
Foldyna Radek
Przybyla Michal
 
 
10-10-63-82302
3.Urbanczyk TomášFoldyna Radek-89-7-9 1303
4.Chlad PetrBlatný Jaroslav799  3013
5.Palásek MichalBendl Jaroslav-79-8-8 1314
6.Valošek JakubDemek Matyáš96-57 3124
7.Chlad PetrFoldyna Radek-5-56-4 1325
8.Palásek MichalBlatný Jaroslav685  3035
9.Valošek JakubBendl Jaroslav-8-5-8  0336
10.Urbanczyk TomášDemek Matyáš-5-88-10 1337
11.Palásek MichalFoldyna Radek-99-6-9 1338
12.Valošek JakubBlatný Jaroslav9-78-6113248
13.Urbanczyk TomášBendl Jaroslav-7-8-8  0349
14.Chlad PetrDemek Matyáš11-99-283259
15.Valošek JakubFoldyna Radek-10-7-7  03510
16.Urbanczyk TomášBlatný Jaroslav         
17.Chlad PetrBendl Jaroslav         
18.Palásek MichalDemek Matyáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Urbanczyk Tomáš03Foldyna Radek40
Chlad Petr21Blatný Jaroslav03
Palásek Michal12Bendl Jaroslav30
Valošek Jakub22Demek Matyáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KateřinkyVrchní
rozhodčí:
Šindler Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TJ Frenštát p. R.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Fügnerova 10, Opava - KateřinkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:9421:302TJ Sokol Kateřinky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ribka Jakub
Střílka Jakub
 
 
Krajčí Josef
Vojvodík Roman
 
 
997  3010
2.Kašpar Tomáš
Roleder Ondřej
 
 
Lorenc Roman
Šindler Jaroslav
 
 
913  3020
3.Střílka JakubLorenc Roman-12-8-7  0321
4.Roleder OndřejVojvodík Roman43-62 3131
5.Kašpar Tomᚊindler Jaroslav756  3041
6.Ribka JakubKrajčí Josef546  3051
7.Roleder OndřejLorenc Roman8-967 3161
8.Kašpar TomášVojvodík Roman36-86 3171
9.Ribka JakubŠindler Jaroslav6910  3081
10.Střílka JakubKrajčí Josef-98-8-7 1382
11.Kašpar TomášLorenc Roman5149  3092
12.Ribka JakubVojvodík Roman779  30102
13.Střílka JakubŠindler Jaroslav         
14.Roleder OndřejKrajčí Josef         
15.Ribka JakubLorenc Roman         
16.Střílka JakubVojvodík Roman         
17.Roleder OndřejŠindler Jaroslav         
18.Kašpar TomášKrajčí Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Střílka Jakub02Lorenc Roman12
Roleder Ondřej20Vojvodík Roman03
Kašpar Tomáš30Šindler Jaroslav02
Ribka Jakub30Krajčí Josef11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC BolaticeVrchní
rozhodčí:
Schimetzek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ OdryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bolatice,ul.Slunečná 9, areál ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11436:352TTC Bolatice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wollný Michal
Laburda František
 
 
Pajurek Zdeněk
Tyl Richard
 
 
-79-10-6 1301
2.Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
Kubík Tomáš
Rozkopal Vojtěch
 
 
658  3011
3.Laburda FrantišekPajurek Zdeněk-7-7-10  0312
4.Harazim ZdeněkTyl Richard810-97 3122
5.Burdík VítězslavKubík Tomáš696  3032
6.Wollný MichalRozkopal Vojtěch485  3042
7.Harazim ZdeněkPajurek Zdeněk10-878 3152
8.Burdík VítězslavTyl Richard-10767 3162
9.Wollný MichalKubík Tomáš559  3072
10.Laburda FrantišekRozkopal Vojtěch810-95 3182
11.Burdík VítězslavPajurek Zdeněk108-89 3192
12.Wollný MichalTyl Richard878  30102
13.Laburda FrantišekKubík Tomáš         
14.Harazim ZdeněkRozkopal Vojtěch         
15.Wollný MichalPajurek Zdeněk         
16.Laburda FrantišekTyl Richard         
17.Harazim ZdeněkKubík Tomáš         
18.Burdík VítězslavRozkopal Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Laburda František11Pajurek Zdeněk12
Harazim Zdeněk20Tyl Richard03
Burdík Vítězslav30Kubík Tomáš02
Wollný Michal30Rozkopal Vojtěch02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FRÝDLANT BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Stolní tenis PstružíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11, Ve sportovní hale vedle fotbalového hřiště BFK Frýdlant n/Ostr.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3375:294TTC FRÝDLANT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gřunděl Matěj
Vaňous Jiří
 
 
Opřálka Roman
Babinec Zdeněk
 
 
894  3010
2.Horáková Libuše
Kotek Dominik
 
 
Popelář Radim
Neubauer Valdemar
 
 
101210  3020
3.Gřunděl MatějZajíc Josef6138  3030
4.Kotek DominikOpřálka Roman1197  3040
5.Vaňous JiříBabinec Zdeněk-611-63123250
6.Horáková LibušeNeubauer Valdemar659  3060
7.Kotek DominikZajíc Josef957  3070
8.Vaňous JiříPopelář Radim9710  3080
9.Horáková LibušeBabinec Zdeněk-89109 3190
10.Gřunděl MatějNeubauer Valdemar8916  30100
11.Vaňous JiříZajíc Josef         
12.Horáková LibušePopelář Radim         
13.Gřunděl MatějBabinec Zdeněk         
14.Kotek DominikNeubauer Valdemar         
15.Horáková LibušeZajíc Josef         
16.Gřunděl MatějPopelář Radim         
17.Kotek DominikBabinec Zdeněk         
18.Vaňous JiříNeubauer Valdemar         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gřunděl Matěj20Zajíc Josef02
Kotek Dominik20Opřálka Roman01
Vaňous Jiří20Babinec Zdeněk02
Horáková Libuše20Neubauer Valdemar02
   Popelář Radim01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová CVrchní
rozhodčí:
Glacová Milena
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ TřinecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:28606:558TTC Siko Orlová C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skácelík František
Cabák Josef
 
 
Martynek Krzysztof
Kliment Miroslav
 
 
101010  3010
2.Bezdíček Milan
Heuman Ivan
 
 
Urbaniec Radim
Szwarc Matěj
 
 
259  3020
3.Skácelík FrantišekMartynek Krzysztof-4-108-8 1321
4.Bezdíček MilanUrbaniec Radim2-13-1212113231
5.Cabák JosefKliment Miroslav-10-8-9  0332
6.Heuman IvanSzwarc Matěj4-95-683242
7.Bezdíček MilanMartynek Krzysztof-7-116-9 1343
8.Cabák JosefUrbaniec Radim-126310 3153
9.Heuman IvanKliment Miroslav-10-5-8  0354
10.Skácelík FrantišekSzwarc Matěj-10436 3164
11.Cabák JosefMartynek Krzysztof-7-7-8  0365
12.Heuman IvanUrbaniec Radim-878-683275
13.Skácelík FrantišekKliment Miroslav-10-10101073285
14.Bezdíček MilanSzwarc Matěj5-121110 3195
15.Heuman IvanMartynek Krzysztof-6-537932105
16.Skácelík FrantišekUrbaniec Radim267  30  
17.Bezdíček MilanKliment Miroslav         
18.Cabák JosefSzwarc Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skácelík František21Martynek Krzysztof31
Bezdíček Milan21Urbaniec Radim03
Cabák Josef12Kliment Miroslav21
Heuman Ivan31Szwarc Matěj03
Utkání č.16 bylo ukončeno dříve než č.15

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy