Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TŽ TřinecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"U splavu\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\", při 1.ZŠ - MasarykováRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:26588:529TJ TŽ Třinec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kliment Miroslav
Martynek Krzysztof
 
 
Blatný Jaroslav
Řežáb Jiří
 
 
-6-566-102301
2.Urbaniec Radim
Pilch Jakub
 
 
Foldyna Radek
Skulina David
 
 
-7-11-2  0302
3.Urbaniec RadimSkulina David-91-87-92303
4.Pilch JakubFoldyna Radek3-1086 3113
5.Kliment MiroslavBlatný Jaroslav7-1178 3123
6.Martynek KrzysztofŘežáb Jiří-9-106-6 1324
7.Pilch JakubSkulina David910-55 3134
8.Kliment MiroslavFoldyna Radek-25-1-8 1335
9.Martynek KrzysztofBlatný Jaroslav8103  3045
10.Urbaniec RadimŘežáb Jiří789  3055
11.Kliment MiroslavSkulina David11-676 3165
12.Martynek KrzysztofFoldyna Radek439  3075
13.Urbaniec RadimBlatný Jaroslav-73104 3185
14.Pilch JakubŘežáb Jiří-9-3-6  0386
15.Martynek KrzysztofSkulina David84-98 3196
16.Urbaniec RadimFoldyna Radek8-8-107432106
17.Pilch JakubBlatný Jaroslav863  30  
18.Kliment MiroslavŘežáb Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Urbaniec Radim31Skulina David13
Pilch Jakub21Foldyna Radek13
Kliment Miroslav21Blatný Jaroslav03
Martynek Krzysztof31Řežáb Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Stolní tenis PstružíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KlimkoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pstruží 104 , 73911 Pstruží, Tělocvična při ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:41766:762nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Opřálka Roman
Babinec Zdeněk
 
 
Kavala Filip
Merta Marek
 
 
-3-4-12  0301
2.Zajíc Josef
Popelář Radim
 
 
Guřan Jiří
Solanský Petr
 
 
789  3011
3.Popelář RadimKavala Filip-78-98-92312
4.Zajíc JosefGuřan Jiří-9-8-10  0313
5.Babinec ZdeněkSolanský Petr4-7-7863223
6.Opřálka RomanMerta Marek4-12-11-7 1324
7.Zajíc JosefKavala Filip-35-61093234
8.Babinec ZdeněkGuřan Jiří6-2-910-72335
9.Opřálka RomanSolanský Petr5-7122 3145
10.Popelář RadimMerta Marek-714-10-92346
11.Babinec ZdeněkKavala Filip8-8-87-122347
12.Opřálka RomanGuřan Jiří-910-11-9 1348
13.Popelář RadimSolanský Petr6-898 3158
14.Zajíc JosefMerta Marek-98-111293268
15.Opřálka RomanKavala Filip-9-812-12 1369
16.Popelář RadimGuřan Jiří-8-9107103279
17.Zajíc JosefSolanský Petr-4-979113289
18.Babinec ZdeněkMerta Marek-47-85103299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Popelář Radim22Kavala Filip31
Zajíc Josef31Guřan Jiří31
Babinec Zdeněk22Solanský Petr04
Opřálka Roman13Merta Marek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FRÝDLANT BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OdryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11, Ve sportovní hale vedle fotbalového hřiště BFK Frýdlant n/Ostr.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:31590:594TTC FRÝDLANT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Židek Jiří
Židek Miloslav
 
 
Pajurek Zdeněk
Langer Milan
 
 
-7-69-8 1301
2.Gřunděl Matěj
Vaňous Jiří
 
 
Tyl Richard
Rozkopal Vojtěch
 
 
976  3011
3.Židek MiloslavPajurek Zdeněk-97-4-5 1312
4.Židek JiříLanger Milan-69-78-42313
5.Vaňous JiříTyl Richard-6-9-4  0314
6.Gřunděl MatějRozkopal Vojtěch76-98 3124
7.Židek JiříPajurek Zdeněk-7-48-6 1325
8.Vaňous JiříLanger Milan93-48 3135
9.Gřunděl MatějTyl Richard-976-783245
10.Židek MiloslavRozkopal Vojtěch799  3055
11.Vaňous JiříPajurek Zdeněk-9-78463265
12.Gřunděl MatějLanger Milan936  3075
13.Židek MiloslavTyl Richard-9-3-6  0376
14.Židek JiříRozkopal Vojtěch78-69 3186
15.Gřunděl MatějPajurek Zdeněk-7698 3196
16.Židek MiloslavLanger Milan-7-4-9  0397
17.Židek JiříTyl Richard9-87-9432107
18.Vaňous JiříRozkopal Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Židek Miloslav13Pajurek Zdeněk22
Židek Jiří22Langer Milan22
Vaňous Jiří21Tyl Richard22
Gřunděl Matěj40Rozkopal Vojtěch03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová CVrchní
rozhodčí:
Glacová Milena
HOSTUJÍCÍ:TJ Frenštát p. R.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:17521:466TTC Siko Orlová C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skácelík František
Cabák Josef
 
 
Šindler Jaroslav
Vojvodík Roman
 
 
10-48-843210
2.Bezdíček Milan
Heuman Ivan
 
 
Vincek Martin
Fešar Tom
 
 
713-86 3120
3.Heuman IvanVojvodík Roman-7-81012123230
4.Cabák JosefVincek Martin10810  3040
5.Bezdíček MilanŠindler Jaroslav1155  3050
6.Skácelík FrantišekFešar Tom-101087 3160
7.Cabák JosefVojvodík Roman-810-7-9 1361
8.Bezdíček MilanVincek Martin810-8-1073271
9.Skácelík FrantišekŠindler Jaroslav-81088 3181
10.Heuman IvanFešar Tom976  3091
11.Bezdíček MilanVojvodík Roman5-810-8-82392
12.Skácelík FrantišekVincek Martin8-106-8832102
13.Heuman IvanŠindler Jaroslav         
14.Cabák JosefFešar Tom         
15.Skácelík FrantišekVojvodík Roman         
16.Heuman IvanVincek Martin         
17.Cabák JosefŠindler Jaroslav         
18.Bezdíček MilanFešar Tom         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Heuman Ivan20Vojvodík Roman21
Cabák Josef11Vincek Martin03
Bezdíček Milan21Šindler Jaroslav02
Skácelík František30Fešar Tom02
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KateřinkyVrchní
rozhodčí:
Šindler Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Fügnerova 10, Opava - KateřinkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:33486:510TTC MG Odra GAS Vratimov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ribka Jakub
Kuře Jiří
 
 
Vrtal Oldřich
Kalina František
 
 
5-6-9-8 1301
2.Kašpar Tomáš
Roleder Ondřej
 
 
Skalický Jiří
Unzeitig Daniel
 
 
-87-97-82302
3.Kuře JiříVrtal Oldřich-7-4-6  0303
4.Roleder OndřejUnzeitig Daniel-6-7-8  0304
5.Kašpar TomášKalina František757  3014
6.Ribka JakubSkalický Jiří2-1296 3124
7.Roleder OndřejVrtal Oldřich-8-4-8  0325
8.Kašpar TomášUnzeitig Daniel446  3035
9.Ribka JakubKalina František51012  3045
10.Kuře JiříSkalický Jiří-7-9-7  0346
11.Kašpar TomášVrtal Oldřich-3-7-7  0347
12.Ribka JakubUnzeitig Daniel-73-71053257
13.Kuře JiříKalina František-78-6-10 1358
14.Roleder OndřejSkalický Jiří-76-7-6 1359
15.Ribka JakubVrtal Oldřich8-97-6-923510
16.Kuře JiříUnzeitig Daniel-7-6-11  03  
17.Roleder OndřejKalina František         
18.Kašpar TomášSkalický Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kuře Jiří03Vrtal Oldřich40
Roleder Ondřej03Unzeitig Daniel12
Kašpar Tomáš21Kalina František12
Ribka Jakub31Skalický Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC BolaticeVrchní
rozhodčí:
Kostřica Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bolatice,ul.Slunečná 9, areál ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:27640:574TTC Bolatice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Siebert Karel
Wollný Michal
 
 
Palásek Michal
Chlad Petr
 
 
-121165 3110
2.Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
Valošek Jakub
Štalzer Adam
 
 
105-7-11103220
3.Siebert KarelŠtalzer Adam88-10-8-82321
4.Harazim ZdeněkValošek Jakub-44-3623231
5.Burdík VítězslavPalásek Michal81012  3041
6.Wollný MichalChlad Petr28-58 3151
7.Harazim ZdeněkŠtalzer Adam5-7-8-9 1352
8.Burdík VítězslavValošek Jakub67-64 3162
9.Wollný MichalPalásek Michal6-4-57-92363
10.Siebert KarelChlad Petr5-54-513273
11.Burdík VítězslavŠtalzer Adam-1111-9-4 1374
12.Laburda FrantišekValošek Jakub8-10-86-92375
13.Siebert KarelPalásek Michal7810  3085
14.Harazim ZdeněkChlad Petr4710  3095
15.Laburda FrantišekŠtalzer Adam8-5-9-7 1396
16.Siebert KarelValošek Jakub4107  30106
17.Harazim ZdeněkPalásek Michal         
18.Burdík VítězslavChlad Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Siebert Karel31Štalzer Adam40
Harazim Zdeněk21Valošek Jakub13
Burdík Vítězslav21Palásek Michal12
Wollný Michal11Chlad Petr03
Laburda František02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy